Jump to content
nupi

Сваля ли се кората на шофьорската врата в затворено положение

Recommended Posts

Добро утро,

Неприятна изнедада! Вратата ми блокира в заключено положение. Не мога да дръпна заключващото лостче по никакъв начин. Нещо механично го подпира да излезне на горе и да си отворя вратата. Вътрешният панел на вратата съм го свалял, но не мога да си спомня в долната част какви винтове имаше. Гадното е, че е шофьорската врата и за да влезна вътре се гъна като червей през пътническата.

Някой да е имал подобен проблем и как го е разрешил? Гадното лостче за заключването не иска и не иска да излезне. Страх ме е даже да не го счупя от дърпане.

Моля за помощ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме, че на лявата врата не е много по-различно. И макар температурите да са положителни, ще е хубаво, ако можеш да я стоплиш в някой гараж, за да не се изпочупят щипките.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен, но определено е  твърде гаден. Вътрешната облицовка на вратата не може да се махне в затворено положение и едиственият вариант беше чупене. Добре, че отдавна познавам правилният ключар в София и за 3-4 часа реши проблема без къртене и трошене на колата. Основният проблем за случката беше една дребна пружинка, която връща в начално положение механизма и не можеше да се дръпне и заключващото лостче, нито да се дръпне дръжката за отваряне. Пълна гнус!!! Два дни се гъна като червей и влизам през шубера.

Предлагам зазимяване на темата:)

Редактирано от Zlatozator
Нека я оставим, за да не се отваря нова, когато някой има същия проблем.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да я зазимим, може ли координатите на "правилният ключар"?

На лични, евентуално!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...