Jump to content
chavdarbs

Моля за виртуална услуга

Recommended Posts

Някой може ли да замести моите джанти 

20170907_165200.thumb.jpg.a0a63fffbd672f2e9012f6506353a78a.jpg

с тези

128097825_2_585x461_dzhanti-17-ki-snimki_rev003.thumb.jpg.1a43a0a842d837ea7e0a357104bf92c1.jpg

за да видя как ще стоят.

Благодаря и весели празници!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

can-anyone-photoshop-this-civic-to-be-bl

 

извинявай, Адаш не се сдържах :D

Редактирано от Чавдар K
  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти извинявай, ама не те разбрах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче го разбрах...... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхувам се, че това, което искаш е невъзможно. Поне да беше снимал твоята кола в анфас.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много добър с фотошопа,ама нещо такова трябва да е.

ddd.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре разбрах, ще я снимам.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 12/31/2017 at 20:44, Tokio написа:

Страхувам се, че това, което искаш е невъзможно. Поне да беше снимал твоята кола в анфас.

 

Никога не съм се сещал да си снимам колата анфас, за да се виждат по-добре джантите. :D

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата -автор на темата Ч.Н.Г.

Поиграх си малко, имайки опит с моето избиране на 17-ки.

Под оригиналната снимка са комплект 16-ки за FR-V (от раздела "продава гуми и джанти"). С продавача нямам общо, но ги смятам за по-подходяща алтернатива спрямо твоят избор (който шляпнах на най-долната снимка. С "твоите" проблема е не само в ракурса на джантата, но и главно в това че дизайнът на 6-те спици не кореспондира с 5-те гайки, и главно с това че спиците са огънати навътре. Това ги прави визуално с още по-малък цолаж. За да изглеждат добре на лаконичния стайлинг на купето и да не малеят, спиците трябва да тръгват непосредствено от външния борд на джантата, да са 5 (или кратен брой на 5). Конкретните са широчки и масивни на вид, здрави хондови оригиналки, а като тегло едва ли са много по тежки от твоите 16-ки.

Относно снимките:

1 Колата се снима от много далеч (поне 30м) за да се намали перспективното изкривяване. Желателно е в облачно време, а скорост и бленда на обектива са според статив или от ръка. Обективът е центриран спрямо средната колонка (така че да не се вижда отсрещната), а на височина е на долното ниво на страничните стъкла.

2 Джантата също права, точно отстрани, същото разстояние и осветление, а обектива центриран по височина спрямо най-горната точка на обръча.

Така колата и заместващите джанти ще са в еднакви условия и заместването няма да личи. Знам че ако разполагаш с джантите е по-лесно да ги монтираш и прецениш, но просто споменавам, ако търсиш снимки от нета.

17-ки-Акорд--Мазда--Сивик.gif

Accfrd-7-sedan-wheels.gif

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Н.Г. и на теб.Благодаря за снимките и предложението.Наистина е най-добре да ги монтирам на колата на място, така ще преценя дали ми харесват.

Редактирано от chavdarbs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, ако джантите са при теб -направо слагай. Защо се морим да правим снимки и да чакаш някой друг да вземе решение вместо теб? Тъкмо ще видиш дали не опират нейде и ще имаш реална визия от всякъде. Лошо няма да качиш и някоя снимка ако искаш мнение. Аз реших че имаш добра оферта за въпросните, но са далече и се колебаеш дали ще стоят добре на колцата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 140 км. са от мен.Ако бяха тука нямаше да ви занимавам с глупости.И да офертата е наистина добра, много-добра.

Още не ми е останало време да отида до там.

Редактирано от chavdarbs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...