Jump to content
Митко Йотов

Багажник

Recommended Posts

Здравейте колеги.Не ми работи бутона за отваряне на багажника който е в купето,колкото и да го натискам при затворена врата на шофьора или отворена бутона изобщо не действа,от дистанционното се отваря но от копчето вътре не иска,иначе си свети когато колата е с пуснати светлини което ме навежда на мисълта,че напрежение при него има.Та питането ми е : може ли софтуерно да се де активира или не може.

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като отвориш жабката, мисля от лявата страна беше, има един превключвател. Цъкни го в другото положение и тогава пробвай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е запалена и не е вдигната ръчната спирачка също е една от причините да не работи бутона. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворих жабката,вътре освен врътката за парно-клима и лампичките няма нищо друго.

Колата е запалена и с вдигната ръчна и бутона не реагира.Колата е изгасена и пак не реагира без значение в коя позиция е ръчната. На друго място е скрит заека.Иначе от дистанционното на ключовете си се отваря до горе и се затваря до долу,бутона на самата врата на багажника също затваря.Кофти работа.

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих някакво инфо,вярно,че е за АКУРА но то си е европейски АКОРД.Нещо не схванах как се задейства проблемният бутон.

https://www.youtube.com/watch?v=5e06ySAiZ4g&feature=share

 

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открихме къде е скрит заека.Днес бях на кръщене,спрях пред магазин за цветя и жената отиде да избере букет а аз останах в колата,до кота я чаках колата я оставих на Р-(парк) и вдигнах ръчната (двигателя си работеше).Натиснах бутона на вратата за багажника и го задържах около 5 секунди може и повече и чух как щрака и почна да се отваря,отвори си се сам до горе,направо се стреснах от изненада след има няма 15 секунди пак го натиснах и задържах и го виждам как почна да се затваря и се заключи.Държа да подчертая,че не съм слизал от седалката нито съм отворил шофьорската врата (навън валеше),не съм правил други опити да видя при загасен двигател или други позиции на лоста на ръчната или на скоростите как ще е.

Моля модовете, темата да си остане и не се заключва а колеги имащи питане,въпроси и всичко свързано с багажника да я ползват и развиват както намерят за добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тосте, трябва да задържиш копчето :worthy:

Така е у Швейцария....

Редактирано от h5rov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копчето се задържа за 2 секунди не се натиска. Това и мислих, че може да ти е проблема, но не вярвах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е бил че колата задължително трябва да е на Р режим на трансмисията (сещате се защо). Ръчната няма общо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е.Колата я имам от няколко дена и...... така ще бъде до като и свикна.Благодаря ви колеги за разбирането.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 За автоматик не знам но за ръчна при работещ двигател ако не е дръпната ръчната не се отваря. Тъпо е - аз ръчна не дърпам но от съображения за сигурност предполагам е направено. Ако закъси нещо да не се отвори в движение. Можеха да го вържат със скоростта. Като спра не мога да натисна копчето за да се отвори багажника докато жената слезе и отиде до него. Има някои недомислици но като за кола от тези години е добре. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна малко темата за багажника.от доста време съм решил проблема с резервната гума.

Сега намерих време да направя няколко снимки.Трябва ви само резервна гума в моят случай  205/16/50  (доставена ми с любезното съдействие от колегата   Tokio за което много му благодаря ) може и  17-ка-влиза (проверено),

два квадрата дунапрен 2 см (закупен от магазин за матраци ,двойна лепеща лента и капачката за притягане на гумата към купето да не подскача при неравности.

 

Багажник.jpg

32936082_1811263148919767_6006138706891636736_n.jpg

32921378_1811262828919799_2343460235462574080_n.jpg

32886412_1811262912253124_1909283623597506560_n.jpg

32840735_1811262592253156_7952047625451077632_n.jpg

32782606_1811262542253161_8771283177982394368_n.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...