Jump to content
w630i

Крушки за фарове

Recommended Posts

Някой ползвал ли е тези крушки? Дават, че са 8000 лумела, а тези на осрам- лазер са около 1650 лумела!  

 https://de.aliexpress.com/item/2Pcs-H4-LED-H7-H11-H1-H3-9005-9006-COB-Chip-S2-Auto-Car-Headlight-72W/32801724438.html?spm=a2g0x.12010108.1000023.12.2c4d2929lt1fbO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези лумени на лед крушките са малко измислени излиза, че са 5-6 пъти по-ярки от найтбрейкъра, но реално ще светят 50-60% повече. Има много сравнения м/у халогенни, ксенонови и лед крушки в ютуб, така че ако те интересува може да погледнеш. Предполагам, че фаровете ти са без лупи и ако сложиш лед крушките много ще заслепяваш насрещните коли. Моя съвет е слагай найтбрейкъра и ще останеш доволен, освен от живота им, но няма как винаги едното е за сметка на другото. Най-добрия вариант, но и най-скъпия е да си сложиш лупи във фаровете и лед крушки, тогава наистина ще получиш най-голяма осветеност и няма да заслепяваш насрещните.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Osram Night Breaker. Не се налага да влагаш пари за лупи и няма да заслепяваш никой. Слагаш и забравяш. Светят много добре, аз съм вече 2 години с тях и нямам никакви проблеми.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих същите лед крушки и за това ще ти кажа моето впечатление.

За силата на светене, наистина светят силно, но с обикновен рефлекторен фар разсейват светлината и заслепяват останалите водачи. Също така, ще имаш проблеми със самите накрайници (пластмасовите втулки) на самата крушка, защото отвора на рефлектора е за крушка H1, а пластмасовата втулка е с по-малък диаметър и не може да се захване от пружинката на рефлектора. Разбира се, винаги може да се приспособи нещо (побългари).

Та плюсовете са : светят силно, имат малка консумация и светват веднага, не трябва да загряват.

Минусите са : разсейват светлината и заслепяват останалите участници.

Резултата е : 50 лв. назад, защото ги махнах, за да не заслепявам никого.

Може да има и подходящи и за нашите рефлектори, но за сега ще си карам със старите крушки.

П.С.

Виждам, че си от София, и ако желаеш можеш да ги изпробваш. При желание пиши на лични.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...