Jump to content
striking

Машинката за прибиране на лявото огледало се развали?

Recommended Posts

Здравейте,

вчера ми се развали машинката и вече лявото огледало не може да се прибере. По-принцип тези машинки са доста шумни и когато се прибират огледалата, звучат доста измъчени, но сега вече като се развали лявото дори не се чува звук от него, тотално си е заминало явно.

Някой знае ли каква машинка трябва да си купя за да я подменя? От къде мога да си я поръчам и т.н.

Надявам се не е нужно да се сменя цялото огледало, защото това сигурно ще е доста скъпо.

На някой друг разваляла ли му се е машинката за прибиране на огледалата?

 

Редактирано от striking

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Прочети тази тема     при теб едва ли е по различно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

golfy, това което си пуснал е подвеждащо, понеже е за Сивик. При Акорд нещата са коренно различни.

Ако ми се случи на мен, ще си търся друго огледало. 

Редактирано от ВесКо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво ръководство, но наистина е за Сивик. Устройството/разглобяването на Акорда е съвсем различно, не знам и дали има такъв предпазител...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципа на разглобяване може да е различен, но си мисля, че едва ли правят различни модули за тия огледала за всеки модел хонда .. според мен са едни и същи, но да се изкажат по-компетентните, тъй като моето е само предположение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компетентните вече се изказаха, няма кой да ти каже, че огледалата са еднакви, защото наистина не са. Би било добре да се извиниш за подвеждащия коментар. Поне аз бих го направил. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, по Коледа явно наистина стават чудеса. Днес съвсем случайно пробвах с ръка да видя дали мога да го пребера ръчно, ако ми се наложи. Съответно го разбутах малко, но не успях да го сгъна. След 1-2ч. след като пробвах с копчето и взе че проработи отново. Не знам какво се е случило, може нещо да е заседнало ли и аз не знам, ама факт е че проработи :D Дано да си остане така, че нямам време за глупости... Ако сметнете за нужно, може да архивирате темата. Благодаря на взелите участие и весели празници на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tokio никъде не съм казал, че огледалата са еднакви /може да разгледаш постовете ми отново/ .. имах предвид, че модулите които ги управляват да се сгъват и разгъват според мен са еднакви, а в темата за сивик-а е показано как се ремнтира точно този модул.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сърди, според теб може да са еднакви, но не са. Нека да пишем мнения само и единствено когато сме сигурни в написаното. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...