Jump to content
chy

Амортисьори+опорни тампони за црв 2

Recommended Posts

Колеги ,нуждая се от съвет за някакви здрави,усилени опори защото вече 2ри път сменям тези пущини и се късат за нула време.

Колата дойде с жълт билщайн на 4те колела,твърдо окачване,здрави са не са блокирали,но...явно предния собственик не е намерил пълен кит и е сложил някакви опори,които бяха чао на 1вата година откакто колата е в мен.Аз смених с единствените налични които можах да намеря-каяба-закъсаха се за нула време,смених ги наскоро пак с каяба-този път издържаха около 1000км. и сега положението е отчайващо.Така както го виждам нямам много варианти-трябва да се сменят с някакви усилени подходящи за жълт билщайн,което вероятно няма да реши проблема на 100% или да сменям амортисьорите на предната ос заедно с тампони,прашници и тн...предпочитам да сменя само тампоните,ясно защо ;)

Всякакви мнения и насоки с впечатления и цени ще ми бъдат от полза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема няма нищо общо с амортисьорите или тампоните.Малко бъркаш тяхното предназначение в окачването. Амортисьорите не носят колата ,а тампоните изобщо не трябва да работят.Сменяш комплект пружини и проблема отпада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...