Jump to content
Валентин Стоев

Покупка

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

След като днес измих всичките маслени петна се установи че омазняването идва от хидравличната помпа.Забелязва се леко сълзене по средата да се надяваме да е от уплътнението посредата(семеринга) ако ли не нова.

Редактирано от Валентин Стоев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е омаслена, но не съм я мил още, за да видя от къде. И мен ме съмнява семеринг. Сподели какво е при теб, като го откриете, за да се насоча.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Днес след три дни дъжд реших да изпробвам колата малко в кал.Минах през места през които със старата ми кола седан в мокро време виждах трудности.Хондичката се представи много добре не знам заради новите гуми или заради 4×4.Интересното беше че по таблото никъде не светна индикация че 4×4 се е включило.Въпросът ми е някъде по таблото индикира ли че се и включило и ако е да къде да проверя да не е изгуряла крушката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма индикация за включване на задното. Няма индикация и за къси светлини.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бензиновите, нямате ли индикация за късите светлини ?

При бензиновите, мисля също липсваше и  VSA/TCS , съответно не би трябвало да има и индикация, но за късите светлини ме озадачихте - голяма икономия са направили тези малоумници.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо е, но няма...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дизела има индикация за къси и дълги светлини

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно са оставили тая "екстра" за фейслифта. За дълги имаме и ние.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 2/12/2018 at 21:11, Emicha написа:

На бензиновите, нямате ли индикация за късите светлини ?

При бензиновите, мисля също липсваше и  VSA/TCS , съответно не би трябвало да има и индикация, но за късите светлини ме озадачихте - голяма икономия са направили тези малоумници.

Тия разлики май са между фейслифта и префейса, но може и да бъркам. Мойта е префейс/бензин и няма нито VSА, нито индикация за къси.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизелът е само фейс.

Индикация за къси и VSA само при фейс.

Омасляване около хидравличната е от О-пръстена най-вероятно.

• Thanks 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Може ли да ми кажете откъде да си взема компресор за климатика за колата 2003 год. 2.0 бензин 150 коня.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Имам следния проблем преди при изгасяне  на колата при включени фарове имаше звуков сигнал сега няма.Мисля че е изгорял някакъв бушон къде да търся?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не се лъжа, но звуковата сигнализация се включва при включени светлини, загасен мотор и отворена шофьорска врата.

Ако изключвателя на вратата не контактува добре, звук няма.

Виж дали ти светва централния плафон при отваряне на вратата. Разбира се ключа на плафона трябва да е на съответната позиция.

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е че като отключва колата и отворя вратата да влезна плафона светва и когато изгасва колата и отворя вратата не свети.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, като пътувах обърнах внимание, че при мен централния плафон светва с изваждането на контактния ключ, за това май не може да се определи по него дали е ок изключвателя на вратата.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.