Jump to content
JHM

Star Wars- The Last Jedi епизод 8

Recommended Posts

 

Ето ги и билетите за предпремиерата на последните джедаи в семейството,

аз и сина ми::D

 

2017-12-06 00.40.31.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние го чакаме (особено аз). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях че и в "наше село" ще го дават! Предпремиерната прожекция ще е 9.90лв билета -сигурно ще е чернобял. :)

Редактирано от ceco_accord
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ние ще сме в главната роля,с това "4DX".:D

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже и загряхме тази вечер с епизод 7 по tv-то.:starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние така. Даже жената го гледа. Тя по-харесва първите 3 епизода от сагата, аз съм привърженик на оригиналните (вторите 3), а синковеца е "плаващ" и с възрастта от нейн става привърженик на мен, понеже сме на 2 лагера (фентъзи срещу сай фай). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре,важно е да има,кой да потдържа "силата" жива!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето като пуснаха тук епизод 4 го гледах девет пъти,като първия път прав,беше страшна навалица.Нямаше аналог тогава.Но изтече много вода.Последните серии мисля че прекалено се заиграха с ефектите и нещо ми се разми...магията не е там.Според мен.Ще изгледам и този разбира се но...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, "старата вар" беше друга бира, но и ние бяхме млади. :) Все още с умиление гледам някой от вехтите епизоди, но то е като да видиш някой Сивик 3-та генерация -няма никакви шансове в сегашния автобизнес, но си носи удоволствието и спомените от своето време. Новите епизоди (модели) са пък в духа на сегашното -комерсиално консуматорски. И аз чакам да видя дали са намерили удачно съчетание между стария дух и новия тренд, но ще го гледам за удоволствие и не твърде критично.

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се,че няма да го гледам и аз с някакво критично око,защото това заглавие си е класика и ти самият,трябва да имаш настройката да го гледаш.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я .. па си ги аресвам 'сичките . Даже 7-та ми влиза като римейк на 4 .

Е .. малко се окензАха с персонажите на тъмната страна , ма ше им прОстим в името на фенщината !! :)

Чекам с търпение "осмия оргазъм" !! 

Let the force ..... :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви коментари по новия епизод от автора на темата? Просто като визия и смисленост (без подробности относно сюжета).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го колеги снощи предпремиерно от 20ч.

На мен лично много ми хареса.:)Чувства се отсъсъвието на Хан Соло,определено,а като че ли малко в повече са кадрите около Рей,която е при Люк и се опитва да го убеди да помогне на джедаите и съпротивата,но накрая успява.Има си ги и ефектите,както и елементи в кадрите от първите серии,които харесвам.:starwars:

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на нас ни хареса. Добър епизод (за всички и всеки). Добър баланс между вплетените жанрове -точно като обяснението за силата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го днес. Филмът е супер зле. Изключително слаб сценарий и реализация, правен от хора, които нямат никаква представа какво е Стар Уарс. С две думи правен за 14 годишни лапетии. Явно то Дисни са прецинили, че те ще са основната аудитория.

Не на място хумор в стил Марвел. Никакво развитие на персонажите от предния епизод, с изключение на Кайло. Толкова много пълнеж, примерно ненужния романс на Фин и азиатката даже и забравих името, което е тотално не на място в Стар Уарс вселената.

Абсолютна пародия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това все пак е "коледен филм за цялото семейство". Не очаквай да е правен за теб и мен. Целта му е да носи приходи и си е масов продукт, пък който каквото намери за себе си в него е добре дошло. Да, някои лафчета и сценки са инфантилни, но пък има и от другата крайност. За това казах че е опит за баланс в сюжета и силата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Противоположните особенно отрицателни мнения винаги ме мотивират да гледам даден продукт. Така беше и с Епизод 7.

Понеже не съм фен на 3Д-то , дано скоро да излезе торентя , че да мога и аз да дам своя дан към темата ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...