Търсачката все още не работи при мен. Може би най - ценната функция на форума. Има ли хора, при които работи или при всички е така?   Съвети за търсене в сегашното положение: 1. Google и др. - пише се ключова дума и след нея " site:forums.hondabg.com " 2. "Find in page" (Ctrl + F) функцията на браузъра - пише се ключова дума и почваш да сменяш страниците на модела докато не излезе нещо в заглавията из темите. Първобитно и отнемащо време, но работи.   
    • Thanks
    • Upvote
    • Like
    6