Jump to content
mytanta

Навигация

Recommended Posts

Здравейте колеги,попадна ми една навигация от црв3 и искам да попитам дали мога да я инстална на црв2 фейслифта което е с оригинално радио. Днес сравних окабеляването на навигация от црв2 и тази от црв3 и имат голяма разлика в окабеляването.Някой ако е наясно дали ще стане да сподели,благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало като разглбиш конзолата на радото, отзад а лъснат кабели и букси, но трябва да разглобиш, също така трябва да имаш gps модул с кабел, който да включиш в уреда(радио-навигация)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за това става въпрос : снимки 1 и 2 оригинална навигация 2002-2006 ,снимки 3 и 4 оригинална навигация 2006-2012.  Това имам като окомплектовка,дали ще може да се напасне  така че да ползвам всичко на системата.

post-10115-0-21256800-1512136519_thumb.jpg

post-10115-0-16552000-1512136537_thumb.jpg

post-10115-0-03605400-1512136569_thumb.jpg

post-10115-0-95736200-1512136585_thumb.jpg

Редактирано от mytanta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тука ще си трябва некой "спициалист". Ще трябва да се проследяват кабели и да се наставят. Трябва да стане, но ще падне голямо търсене и наставяне. Хубаво, е че имаш и буксите от новата. А като размер ще се побере ли в дупката на таблото?

Редактирано от cucy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като размер става, но дали ще се напасне ще трябва някой специалист да се произнесе. Ако знаете такъв човек в Пловдив ,моля за тел.за връзка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навигацията я монтирахме ,радиото и мп3 върви но навигацията не ще.Вътре имаше някакаъв правен диск но не знам дали е читав.Трябва ми диск за да разбера проблема в оптиката или в диска е.Ако някой от Пловдив е склонен да му пробвам диска за 5 мин. моля да пише на л.с.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...