Jump to content
moondevil

Мирис парно

Recommended Posts

Здравейте колеги от няколко седмици ми ср разфоня парното сменях филтъра същата работа дайте съвет за лек? Автомобила е crv 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е моя мисъл, но мисля че ще ти свърши работа.

 

"Справянето с лошата миризма се състои от няколко прости и най-вече евтини стъпки. Методът работи безотказно както при атвоклиматици така и при домашни.

 

1. Отивате в аптеката и си купувате 2-3 броя бутилки САЛИЦИЛОВ спирт 2%, на скромната цена от 1 лв. за 100 мл.

2. Отмъквате от жена си устройството за пръскане на цветя с вода (едно такова с помпичка) Празна бутилка от препарат за почистване на стъкла също става.

3. Пълните спирта в устройството отмъкнато съгласно т. 2,не разреждайте с вода.

4. Сваляте всякакви филтри от климатиците и пръскате топлообменника на воля. За автоклиматиците, се пръска и през отворите на въздуховодите за купето,ефекта е още по-голям ако се свали филтъра и напръскате сaмия изпарител ,както и вътрешността на кутията му.

 

5. След като напръскате пускате климатикът да духа на топло, отваряте всички възможни прозорци. През следващите 15 минути гледате да не сте наоколо, че после много боли глава."

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем преди близо година. Поливане с вода под чистачките му е майката. Явно че някакъв котарак пикаеше /както ми каза един форумец. Чистих, пръсках - не стана. Просто измивай всяка сутрин или през деня под чистачките - там лежат нощем и препикават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви ще пробвам написаното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Имах същия проблем преди близо година. Поливане с вода под чистачките му е майката. Явно че някакъв котарак пикаеше /както ми каза един форумец. Чистих, пръсках - не стана. Просто измивай всяка сутрин или през деня под чистачките - там лежат нощем и препикават
Ядосал си го тоя котарак нещо ти, те са птмастителни гадини.

 

Изпратено от моят F3111 с помощта на Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мириса поне засега изчезна след като пуснах един спрей който купих от практикер. Само че извадих филтъра на купето и го оставих близо до него. Със включен климатик и да върти вътре в купето за 10 мин. На мах фан. Сега все едно съм в алпите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...