Jump to content
player_s

климатроник

Recommended Posts

здравейте 

 

При пускане на вентилатора когато искам да духа външната температура,защо се включва компресора и клапата за циркулация?

Постоянно ми седи на AUTO,а ако натисна бутона AUTO за да изключа AUTO се включва Full Auto функцията.

При без значение на какви градуси е настроен да поддържа се включва компресора на климатроника.

И така всеки път трябва да си играя да изключвам компресора.

Редактирано от player_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли копче АС?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има копче,оттам го изключвам компресора.

Закачах я на диагностика,но немога да се свържа с климатроника.

Друго да питам,Auto режима фабрично ли е включен на климатроника,да не би от там да се включва компресора без причина.

Редактирано от player_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам спомен за подобна тема в Акордовския раздел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Климатроник с режим ауто предполага автоматичен режим ,без да се налага потребителя да взема решение.При положение ,че таргета е женски,всички функции са предвидени в софтуера.Няма нищо лошо дасе включи компресора,даже е полезно технически.След като сензорите изравнят температурите и влажността е нормална ,компресора ще изключи самичък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

от скоро съм собственик на Джаз 2009, 1,4 / 100 к.с. , i-shift.

Имам следния проблем с климатроника, когато карам до 60 км/ч климатроника си работи без проблем, но над тази скорост незнайно защо компресора спира да работи не зависимо климатроника как е настроен (дали e на ауто или механично зададени опции с включен АС) и не зависимо от оборотите дали са 1500 или 2500 или на коя скорост съм (на трета или шеста).

Някой имал ли е такъв проблем или някакви съвети да ми дадете от какво може да е?

Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

т.2.2 от правилата на фрума:

 

Не „изравяйте“ стари теми  (по стари от 6 месеца) ако искате да добавите нещо към такава тема, пуснете нова и добавете линк към старата такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...