Jump to content
dzrasd

Релси/греди за таванен багажник багажник

Recommended Posts

Здравейте. Някой зане ли дали има начин на Акорд 8 седан на тавана да му се сложи багажник, тип кутия, по някакъв начин ?

 

Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се - трябват ти напречни греди със странично захващане (на рамката над вратата). Thule са от хубавите, имат съвместим модел - около 250-300лв е. Потърси в гугъл "греди за авто багажник" и на първа страница ще има 10 сайта, които да прегледаш (или прозвъниш) за конкретни предложения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ! Точно Thule бях гледал в Escadra, но не можах да разбера дали ми трябват някакви специални приготовления на колата, за да може да се монтира това нещо.

 

Искам да го изпозлвам за сноуборд багажник, видях че има и специализирани такива, а не цели кутии. Благодаря пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизащ в сайта на туле и си избираш модела кола и ти излизат точните модели за купуване.

Греди има добри и на whispbar ако си решил да купуваш чисто нови. Имат представител в София. Иначе с кутия е най-добре защото е доста по функционална, но е скъпичка. Още преди години си купих бокс на Kamei husky  и е страхотен ако ходиш в чужбина. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Откъде да си намеря напречни греди за тавана?Трябва да са специално за акорд или стават и някакви универсални?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, да повдигна темата,ето вариант на греди с багажник :DDSC_0216.thumb.JPG.785fe26f3028df5246f4acc43bcd6ca3.JPG

DSC_0215.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино е колега, може и аз да пусна снимка от мойта, но комби :D   

Само ми е интересно да питам защо толкова малка кутия си сложил ? За да не стърчи от покрива ли 

Редактирано от honditeee

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли информация за релси и кутия от къде са купени и какъв модел са :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, кутията я имам от 10-на години, бях я купувал за Хонда Сивик, това може би обяснява размера.Гредите ги закупих от багажник.ком,алуминиеви с заключващ механизъм на Taurus. Гредите трябва да са за нашите коли,така наречените универсални не вършат работа, заради различната широчина на гредите над предна и задна врата към тавана.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...