Jump to content
JDM*

Има ли регулируеми пружини за нашите коли ?

Recommended Posts

Има ли регулируеми пружини за нашите  автомобили и ако има, къде мога да намеря ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има в един казанлъшки сайт регулируемо окачване за седма - амортисьори и пружини. Бях ги гледал за около 500 предни и задни. Като се има предвид цената на предните (под 150 лв за брой трудно се намират),човек би се замислил. Мен даже ме е яд, че нямаше такива когато сменях задните амортисьори (по спомен 100 лв.за брой).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казанлъшкия сайт е кз-тунинг 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съживя малко темата, понеже искам да сменям окачването. Проблема ми е че като минавам през вдлъбнати по пътя или легнали полицаи или просто някакви неравности, дупки доста често отпред сякаш се свиват докрай пружинете и направо ме заболява сърцето. Особено ако кача още 1, 2ма човека с мен, трябва на полусъединител да минавам легналите полицаи, които с други коли минавам спокойно с 30км/ч.

Като цяло не ми харесва как вози, предпочитам да е твърдо ама поне да не се свива докрай и да не блъска така. 

 

Какво бихте ме посъветвали, какво окачване сте сменяли вие най-вече предно?

Тези регулируемите от казанлък излизат най бюджетно ако сменям амортисьор и пружини отпред и отзад. 

Дайте мнения и впечатления, благодаря! 

Редактирано от M. Bonev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...