Jump to content
теодор

Въпрос за навигацията

Recommended Posts

Здравейте на всички в форума,от скоро съм собственик на Хонда Акорд 2004 дизел. Прочетох доста теми тук в форума които се оказаха доста полезни,интересува ме тази навигация работи ли изобщо защото имам някакъв диск в колата,която е от Словения ама като го сложа ми изписва ерор иначе cd-то работи ама това двд не ,има ли начин да проработи тази навигация за България?Освен диска за навигацията чете ли други двд дискове?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на фейслифта работи, за преди няма нови карти...

 

Sent from my PH-1 using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за грешката, сваляш ДВД то, почистваш оптиката внимателно и ако тръгне-тръгне. Това само ако диска е оригинален, ако не намери си оригинален диск и пробвай. Ако не тръгне, тогава сваляш и чистиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DVD-то чете само навигационните дискове на Хонда. Не е DVD плеър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това имах в предвид - оригинален навигационен диск на Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи общо взето си е за нищо тази навигация просто таблото е по красиво,и още едно въпросче дисплея който е най-отгоре на таблото някога свети някога не разбрах че е често срещан проблем за хонда трябва да го смена на цяло или да си търся майстор който да разбира,между другото съм от Сливен ако някой знае за такъв ще съм благодарен да ми каже?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи общо взето си е за нищо тази навигация просто таблото е по красиво,и още едно въпросче дисплея който е най-отгоре на таблото някога свети някога не разбрах че е често срещан проблем за хонда трябва да го смена на цяло или да си търся майстор който да разбира,между другото съм от Сливен ако някой знае за такъв ще съм благодарен да ми каже?

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=105355

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи става въпрос за малкото дисплейче което показва час температура,а не големия дисплей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах проблем с това дисплейче. Срещу 30 лв. го оправиха в един телевизионен сервиз, само че без демонтаж и монтаж на дисплея, аз си го свалих сам. Презапоиха крачетата на захранващата букса и приблема де разреши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...