Jump to content
svesevo

CRANK SHAFT PULLEY HONDA HRV 1.6 16V 4WD

Recommended Posts

Здравейте колеги,аз май само искам мнения отколкото давам ама....пак имам зор.Трябва да се смени ролката на коляновият вал  но супер трудно  я намерих нова и малко скъпа(160 паунда)...но няма как вече я поръчах.........питането ми е всъщност(понеже в една морга тук в Англия) намерих Харви но ръчка(моето е автомат) и оня не иска да ми даде само ролката...вика вземи целият двигател(мисля си че мога да се разбера с него) но искам да знам ще стане ли мотор на ръчка на мотор на автомат???Ако става ще взема двигатела(е така да си го имам ) :)Благодаря ви предварително!Забравих да добавя,че са два вида ролки (аз не знаех и купи грешната сега,ще я връщам),имат разлика в вътрещният диаметър биват 24мм и 28 мм моят двигател е за малката.

post-27875-0-35716000-1508257582.jpg

post-27875-0-92323000-1508257590.jpg

post-27875-0-67060000-1508257597.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,аз май само искам мнения отколкото давам ама....пак имам зор.Трябва да се смени ролката на коляновият вал  но супер трудно  я намерих нова и малко скъпа(160 паунда)...но няма как вече я поръчах.........питането ми е всъщност(понеже в една морга тук в Англия) намерих Харви но ръчка(моето е автомат) и оня не иска да ми даде само ролката...вика вземи целият двигател(мисля си че мога да се разбера с него) но искам да знам ще стане ли мотор на ръчка на мотор на автомат???Ако става ще взема двигатела(е така да си го имам ) :)Благодаря ви предварително!Забравих да добавя,че са два вида ролки (аз не знаех и купи грешната сега,ще я връщам),имат разлика в вътрещният диаметър биват 24мм и 28 мм моят двигател е за малката.

Здрасти,защо не потърси в бг. можеше да ти дойде по тънко.За D16W?? колко е .И да не си загубиш шпонката : -)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ня,ах време да търся от Бг....поставена е...засега всичко е ок..а какво е това "шпонка" ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпонката е малкото парченце метал с което се застопорява шайбата към вала.https://www.google.bg/search?q=%D1%88%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D0%B0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjynIKV5YDXAhUM7hoKHZfrBmwQ_AUICigB&biw=1583&bih=740

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........питането ми е всъщност(понеже в една морга тук в Англия) намерих Харви но ръчка(моето е автомат) и оня не иска да ми даде само ролката...вика вземи целият двигател(мисля си че мога да се разбера с него) но искам да знам ще стане ли мотор на ръчка на мотор на автомат???Ако става ще взема двигатела(е така да си го имам ) :)

Аз на предишната кола така събирах разни части,ей така да има ако се наложи!

Да ама никога не ми се наложи да ползвам части от тези дето имам.Трябваше при разни ремонти да търся части дето нямах.

Вече не събирам части предварително!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...