Jump to content
ceco_accord

CR-V 5та ген.

Recommended Posts

На 31.10.2018 г. at 13:46, ivan_m написа:

От Бултрако естествено!

В Пловдив вече може да се тества, за София не съм питал. Все още не е анонсирано официално, но е без това има желаещи! Аз карах вчера следобяд.

Версията е Елеганс 1.5 турбо с CVT. Интериора изглежда солидно направен, вкарали са доста екстри спрямо 4 генерация: LED фарове, автоматично превключване къси-дълги, 8 говорителя / има пищялки и на задните врати/, адаптивен круиз контрол, следене на осовата линия, Emergency Call, 7“ Honda CONNECT със Garmin навигация, много по-качествена задна камера с 3 режима, тристепенно отопление на предните седалки, 2 USB за зареждане на телефони за задните седалки и т.н. На централния дисплей показва знаците по пътя. Тука са по-големи и се виждат много добре. Може да се ползва и като помощен дисплей на навигацията

На снимките се вижда дизайна, на Елеганса са сложили два ауспуха и 18“ джанти.

Като возия и стабилност не виждам разлика спрямо 4-та, нивото на шум е малко по-ниско. Единствено мотора звучи малко по-неприятно над 3000 оборота спрямо двулитровия. Като ускорение е много добре /сравнено с 2.0 автомат, по каталог има повече от 2 секунди разлика/, хубаво е някой с 4-та дизел да прецени усеща ли се разлика! Скоростната кутия работи плавно и бързо реагира на педала.

Като цени разбрах, че ще е малко по-скъпа от сегашния Елеганс, което е нормално заради допълнителните екстри и по-мощния двигател.

IMG_20181029_134403.jpg

IMG_20181029_134420.jpg

IMG_20181029_141200.jpg

Здравейте, виждам че колегата споменава за разпознаване на пътните знаци, може ли малко повече инфо за тази екстра. От около месец съм горд собственик на Хонда ЦР-В 5-та генерация TOURING модификация внесена от канада и досега не съм видял да ми показва някъде знаците.

Благодаря!

Ако имаш системата би трябвало да ги изкараш на дисплея зад волана.

Виж този клип:

Благодаря колега, ще погледна по-късно в менюто на колата и ще дам отговор.

По-скоро нямаш такава екстра. По мои наблюдения се слага само на европейските по подобие на известяването за това кои пасажери са с колани на задните седалки. Различни пазари - различни приоритети.

Преди 13 часа, Honda_Z написа:

По-скоро нямаш такава екстра. По мои наблюдения се слага само на европейските по подобие на известяването за това кои пасажери са с колани на задните седалки. Различни пазари - различни приоритети.

Чудя се дали не е това, но като го включих покарах съвсем малко и нищо не ми излиза на дисплея седи в тъмен фон. Търсих в менюто както колегата горе е писал и немога да намеря настройки.

11.jpg

10.jpg