Jump to content
mcd

Крушки - типове

Recommended Posts

Преди 1 час, galin_k написа:

 

Е това мисля е по-добро от оригиналните! Аз накрая сложих бюджетният Osram D2S Xenarc Original за 60лв/бр. Мисля тук пак бях писал, че ходих на майстор да ми я сложи, сам не успях да стигна. Повдигна колата на подемник, свали кората под калника и малка част под бронята и стана, но пак бая трудно му се видя. Така, че може да се мине и без да се сваля броня, но пък ако сменяш и двете, може и да е по-лесният вариант. Аз си мислех, ако не дай си Боже се случи през зимата някъде по средата на нищото през нощта, оправия няма. Успех

 

Колеги, вие винаги носите ли си резервна крушка за ксенона?

Хаха ами аз още чакам майстора, че и вали, а халето му е пълно вътре и няма как, а вече веднъж ме спряха и ми казаха да си оправя светлините.😁😁😁

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам колко на брой са светлините за заден ход на Акорд 7 и 8 поколение? 1 или 2?

Питам защото виждам само един бял рефлектор отдясно, а левия е червен (?!?)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със 7 комби. Светлината ми за заден ход е една. Майстора, който ми слага ДРЛ модул ми каза, че може да се сложи и втора светлина. Трябвало да се вземе съответната светлина от кола с дясна дирекция и да се монтира.

Редактирано от Г.Писаров
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Г.Писаров
Червената светлина откъм шофьора за какво служи в такъв случай?

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижда ли се нещо при паркиране нощем в такъв случай?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен свети доволно. Със затъмнени стъкла съм, а и по принцип си ползвам огледалата, и не съм изпитвал затруднения с паркирането. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 8 часа, Legend91 написа:

Вижда ли се нещо при паркиране нощем в такъв случай?

Аз съм с камера за заден ход и само едната светлина свети достатъчно за камерата. Но и без камера пак се вижда.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 11.01.2022 г. at 13:50, galin_k написа:

 

Е това мисля е по-добро от оригиналните! Аз накрая сложих бюджетният Osram D2S Xenarc Original за 60лв/бр. Мисля тук пак бях писал, че ходих на майстор да ми я сложи, сам не успях да стигна. Повдигна колата на подемник, свали кората под калника и малка част под бронята и стана, но пак бая трудно му се видя. Така, че може да се мине и без да се сваля броня, но пък ако сменяш и двете, може и да е по-лесният вариант. Аз си мислех, ако не дай си Боже се случи през зимата някъде по средата на нищото през нощта, оправия няма. Успех

 

Колеги, вие винаги носите ли си резервна крушка за ксенона?

Крушките светят много хубаво, дори по добре от старите, интересното е, че изгорялата беше някаква неизвестна марка, а дясната беше Osram.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно задната: свети слабичко, но като се смени с лед, свети добре. Но да, може да се вземе тяло от англичанка (защото той е винаги откъм шофьорската страна – за по-лесно паркиране), за да се замени светлината за мъгла за втора задна. И ефектът е супер, но се губи светлината за мъгла. Има варианти за замяна на светлоотразителите с лед такива, но не светят съвсем толкова силно колкото светлината за мъгла.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Никога не бих махнал,оригинално поставената,светлина за мъгла!

 

Редактирано от JHM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...