Jump to content
mcd

Полиране на фарове и фолио 3М - Къде?

Recommended Posts

Виждам теми за полиране на фарове, но никой не е препоръчал някого.

Не искам да ги полирам сам - искам да го направи някой, който го е правил и знае какво прави.

Четох и за лаковете и за фолиото - не искам и да влизаме в полемики и за това - решил съм да сложа фолио дори и скъпо да е. Полирал съм фаровете на предната си кола и след 6 месеца бяха по-зле отколкото преди полирането и в крайна сметка ги смених - та без фолио работата не става.

 

Някой може ли да ми препоръча човек, който да го направи и да  е доволен от него и да монтира и 3М фолио?

Редактирано от mcd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив знам точният човек. Ако те интересува пиши на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме за София - пропуснал съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сподели за Пловдив къде се намира майстора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е по-добре. Полиране и после покриетие с лак или с фолио?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив ми пишете на ЛС, за да ви дам координатите на човека. Не искам да се окаже, че правя реклама на някого.

 

Иначе аз ходих преди 2 години при него да ми ги полира и той ми предложи две опции - "както по автомивките" (негови думи) и качествено полиране, което да издържи няколко години.

Аз се навих на качественото полиране, което беше по спомен 100лв за двата предни фара. Две години фаровете ми бяха кристални, докато на една автомивка това лято не ми ги съсипаха.

 

Сега ще ходя пак при същият човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега звънях на едни момчета, които с това се занимават и пешеше че слагат фолио, но ми обясни че вече не слагали, защото се разлепяло, правело балончета и не знам си какво и не било добро. Били вече слагали керамично покритие, което изкарвало 1-1.5 години. ШАХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полиране+фолио 3м задължително! Правил съм процедурата и на двете ми хонди. На стара вече около 5 години няма промяна в бистротата на фара и фолиото е ок. За координати в софия ми пиши или звънни на 0888217058. Поздрави.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Миналата седмица ми правиха пълно рециклиране на фаровете. Това включва сваляне, отваряне на фара, почистване на всеки един детайл, повторното му запечатване, полиране на самият фар, и слагането на защитно фолио. Фаровете ми бяха много зле, много зацапани. Сега са като нови. Разбира се, не мога да ти кажа колко ще издържи това, но до колкото съм чел за тези момчета, те са едни от най-добрите в София и се занимават само с това. Ако искаш мога да ти пратя координати.

 

Услугата струваше 270 лева, като колата стоя два работни дни при тях.

 

По-късно ще се опитам да кача снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете на старта ми кола ги пратих при едно момче в София, полиране + лепене (единия се изпотяваше) + фолио 3М, вече 5та година са като нови излезли от завода.

Това с керамичното покритие и всякакви спрейове не е работа. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Миналата седмица ми правиха пълно рециклиране на фаровете. Това включва сваляне, отваряне на фара, почистване на всеки един детайл, повторното му запечатване, полиране на самият фар, и слагането на защитно фолио. Фаровете ми бяха много зле, много зацапани. Сега са като нови. Разбира се, не мога да ти кажа колко ще издържи това, но до колкото съм чел за тези момчета, те са едни от най-добрите в София и се занимават само с това. Ако искаш мога да ти пратя координати.

 

Услугата струваше 270 лева, като колата стоя два работни дни при тях.

 

По-късно ще се опитам да кача снимки.

Здравей Колега, 

Пролетта сигурно щя правя тази процедура. Ако може да споделиш контакти и впечатления ще съм благодарен :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Тъй като не успявам да открия никъде информация за полиране на фарове и поставяне на защитно фолио след процедурата, може ли някой от тук да съдейства? Дали някой има информация за правенето на тази услуга в София? Съответно къде, каква е цената и може ли да се отиде с автомобила?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля изтрийте, ако прецените, че е реклама. 

 

Виж във фейсбука - ProTint, Румен, работи с LLUMAR, гаражът му е на Горубляне, имам няколко познати, които са с отлични впечатления както за фолиране, така и само за фарове, даже един приятел от Пловдив дойде специално за фаровете. Аз ходих за фолиране на всички стъкла и нещо не успяхме да се споразумеем за ден и час, неудобно ми беше мястото, а ми трябваше сравнително спешно и Румен отпадна, та после избрах Жоро BMG на Сточна гара (фолио-ауто-бмг.ком), по препоръки. Фолира ми цялата кола, без фаровете! - отлично качество на работа. Може да пробваш по телефона дали се занимава и с фарове. 

 

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 15.08.2017 г. at 16:26, Jackxxx написа:

За Пловдив ми пишете на ЛС, за да ви дам координатите на човека. Не искам да се окаже, че правя реклама на някого.

 

Иначе аз ходих преди 2 години при него да ми ги полира и той ми предложи две опции - "както по автомивките" (негови думи) и качествено полиране, което да издържи няколко години.

Аз се навих на качественото полиране, което беше по спомен 100лв за двата предни фара. Две години фаровете ми бяха кристални, докато на една автомивка това лято не ми ги съсипаха.

 

Сега ще ходя пак при същият човек.

Колега, а фолио сложи ли или само полиране ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм слагал фолио. Фаровете след полиране изглеждат страхотно и така ми харесват повече.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То фолиото не променя как изглеждат, а запазва как изглеждат след полирането :).

Редактирано от Pavel_Pavlov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...