Jump to content
Охлюв

Антифриза надува.

Recommended Posts

Заместител за тази на главата елринг-40 -50 лв макс

на всмукателя каквато намериш,на капака на клапаните ако е здрава може и без

на изпускателя няма смисъл ,метална е

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко взех цени на частите от Бултрако София и да си призная съм приятно изненадан. В крайна сметка мисля само гранитурата на капака на клапаните и гарнитурата на изпускателния колектор да взема заместващи - ELRING. И да се скапят по-рано, те най-лесно се сменят. Всички други ще взема OEM. По този начин общата цена е 211 лв.

 

Възнамерявам да сменя и O-пръстена на дистрибутора, както и семеринга на разпределителния вал. Правилно ли е?

 

Останалото по главата не смятам да сменям, освен ако не е наложително. Това ще се разбере след свалянето й. Остава да намеря и кой да я направи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата... имам същите проблеми, карам д15з6 миниме с у8 глава, вал и т.н... След малко зор каране почва да изхвърля антифриза в разширителния съд, но не си го прибира... продължава да хвърля и в един момент радиатора изсъхва и почва да грее колата, а разширителния съд прелива..

 

А отностно частите, мога да помогна с ОЕМ цени за части и всичко друго, понеже работя в тази сфера. Но на ЛС.

Редактирано от zaXer.
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега zaXer, aко искаш да съберем частите за двете коли, да дойда във Варна един уикенд и да ги мятаме заедно. Ще разпечатам ръководството, ще си помагаме взаимно... :rolleyes: 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може-.. но, глава няма да свалям-... евентуално може термостат, водна помпа, и т.н. да сменя. ама главата няма да я свалям... сега съм в тестов период с нова капачка и се надявам да е оправила проблема.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...