Jump to content
dido0o_

Хонда акорд"мудна"при потегляне.

Recommended Posts

Здравейте колеги:

 

Някои знае ли?на какво се дължи това тромаво потегляне,особенно в тази жега и на климатроник тръгва супер трудно без много газ до към 1800 об. След това няма проблеми,по-бавно се форсирва.когато откача дебитомера става друга кола вдига оборотите като бензинка но до 2000 об.Това ме навежда на мисълта че имам проблем.

 

Изпратено от моят SM-G388F с помощта на Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Нормално е в жегите да е по-мудна от обикновеното. Аз лично обожавам колата си есенно или пролетно време когато не е много топло и не е много студено. Кулера обича хладинката ;) Ако на дебитмоер казваш за ЕГР клапана, направи си профилактика. Аз също от край време си мисля да си почистя самия кулер - външно. Или иначе и при мен беше така когато имах проблем с акселометъра ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебитомер казвам на датчика до филтъра,егр-а го чистих заедно с колекторите кулера го свалях вътре вънка,но много е мори жегата:)този акселометър как го ремонтира.

 

Изпратено от моят SM-G388F с помощта на Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комбинацията от топлото време,това че си пуснал почти всички възможни консуматори :))) и ти се струва,че бавно развърта докато дойде турбинката :))).Ааа с 2 думи-турбо дупка :))).

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...