Jump to content
civicgonemad

Автосалон Алпина в Пловдив

Recommended Posts

Кой не знае Пловдив и кой не е чувал как тук автокъщите не познават парите и побългаряват на макс... 
Какъв е случая:

Купих си аз кола от горепосочената авто къща преди около 5 месеца... Колата е Фиат. Моля сега не питайте що пиша в Хонда форума за Фиат :D . В тази автокъща се продава предимно Хонда, Фиат, Тойота и Опел. Има си от всичко общо взето. Цените им не са никак ниски. Имат си сервиз. В този сервиз се въртят километражи и то с големи числа. 
При престоя ми там- около 20 минути в сервиза имаше един джаз на, който дори не скриха, че му въртят километража. Тоя Джаз беше на 390 000 и за 10 минути го направиха на 190 000. И хич не им дреме, че аз съм там клиент и ще видя кво става. 
Ta... Колата (Фиата)  се оказа побългарявана ама побългарявана. Таблото омазано с боя за обувки, седалката срязана задари датчика на еърбега и той побългаряван, Еърбега тип "завеса" който пази от станичен удар не побългарен, а Омазан до неузнаваемост със някакво лепило и силикон. Пискали жици за задната брава да може да се отваря, Колата беше грешно зацепена. Не стига, омазаното с боя табло ами намазали и бутоните по купето с нещо което даже разредител не го бута... 
Та пазарихмея вече и "Айде оставия ще ти сменим маслото и филтрите. Ще ти ги дадем с отстъпка! " 

Бяха сложили на Лики-Моли молибденовата боза с воскозитет 10/40... Филтрите оригинални напълно КИТАЙСКИ... И се оказа, че цената е 110лв с труд и отстъпки. Леле...

Но с лесното до тук. Бяха си отишли 4-те дюзи. Дебитомер-а , който уж бил нов и гарантирали. То беше лутане то беше маене лъжи и обещания... 
Най-инересното е , че като почнах да ходя по сервизи всички ги знаеха що за измамници са ... Тея хора се хвалят, че са 25 години на пазара и че имат голям престиж и кредит на доверие...  Дрън дрън дрън... 
Бягайте на далеч. Наистина имат доста японски коли при тях. Внимавайте! В никой форум не успях да намеря теми за тях. 

Ще питате защо я взех...? Дадаха я на добра цена и наистина не можах да забележа всичките тея процедури, който са правили по нея. Но пък интересно, че колата сега е доста добре, но в нея потънаха 1500лв освен платената цена. Буквално потънаха. 

Пазате се! Поздрави! 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...