Jump to content
Васил Димитров

Honda Stream

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Привет на всички!

Хайде директно на въпроса.Питането ми е за Honda Stream.

Ясни са проблемите с централното заключване поради некачествените виетнамски машинки и именно заради тях дойде време да сменя още една ,но този път на предната шофьорска врата и тук възникна проблема за мен,а именно:

Еднакви ли са машинките за предните и задните врата (при справка тук в нета излизат еднакви)?

Като свалих кората на шофьорската врата даже и се помощта на фенерче не можах да видя къде се намира въпросната машинка (а тя не е толкова малка,че да не се види) за да я сменя.

Молбата ми е ако някой е сменял на предните врати и по точно на шофьорската да обясни къде се намира,как се стига до нея,как се сменя,какво се разглабя и т.н.!

Благодаря ако някой се отзове и помогне!

Поздрави с пожелания за безаварийно шофиране и хубаво лято!

Редактирано от Васил Димитров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я купих с проблем в пасажерската врата ... не ми е стигнало времето да погледна какво става понеже отстранявам други проблеми.

Понеже ми се наложи да сменям ключалката ... вътре е тесничко и се налага употребата на по-специални инструменти.

Предполагам трябва да излезе целия механизъм като предварително го освободиш от лостчетата.

Нищо чудно да искат едно смазване и да са ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, сменял съм всичките машинки на моят Стрийм с изключение на шофьорската врата. Почти съм сигурен, че отдясно самия актуатор беше еднакъв за предната и задната врата, така че е вероятно и отляво да е така.

Пипкава работа е, но по-добрия вариант е да смениш само актуатора, защото ако го смениш заедно с бравата се иска повече разглобяване.

На въпроса ти къде се намира машинката(актуатора) - на всички врати е там където е и бравата, хванат е от долната и страна с две болтчета, а самото движение се предава посредством зелено рамо, което също трябва да се ангажира за бравата.

Поздрав,

Любо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...