Jump to content
atoma

Accord 2.2 vs 2.0 vs 2.4

Recommended Posts

Веригата ако само ти е проблем при Дизела направо си ударил джакпот...
Верига поръчах на нашето CR-V от amayama - Оригинална в пакетче Хонда ! Аз по мои коли компромиси не правя.
Лошото е че след няколко пъти правене на дюзи колата пак изпушва и не работи много тихо мотора...
Просто не случиш ли на читав дизел, ще се берат ядове.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох до 3-та страница, домързя ме ама да питам тия с 3,0 v6 що не играят...Дотук като човек карал 2,4 две години и направил май първия рефлаш да обадя, 3,0 гори колкото 2,4 ама точно толкоз...връй , несравнимо е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва 3.0 много го жалиш по магистралата,преди месец-два със служебната баничарка ти връчих бинокъла по магистралата за Бургас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигура ли си...От както съм го купил само веднъж съм бил в тая посока и бях с жената и детето...Та тва 3,0 рипа спокойно и на трилитрови съвременни дизели...

Редактирано от bongo789

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ясно ,че рипа,ама ти викам ,че много го жалиш.Май се беше запътил към морето.Не вярвам да има друго червено 3.0 купе 7-ма с пазарджишка регистрация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма, то такова ръчка даже из европата нема за продан.Ходих до Ямбол по работа и с жената и детето съм примерен, иначе си бръмча на авто с 150...Въобще не го жаля, животът е кратък , на път със завои и взимам душицата ...

Редактирано от bongo789

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я сподели за това 3.0 как е като цяло, че си ми е интересно :)
Преди около 2-3 месеца се засякох с едно такова купе 3.0V6 и човека определено се опитваше да дава газ но на 220 ускорението му рязко спря и аз си подминах.
 

пп... беше от по старите купета , а не 7-ма ген.

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че като двг нямат общо, моя е J30A5, дават го 245, 247 коня на места, моя по талон е 248..Невероятно балансиран и тих с хубава тяга още от 3000 да речем.Кутията е перфектна , по-къса като ход и по-стегната от к24.Втека както писах и преди е осезаем колата излита.Моята е пълен сток и леко високичка и сякаш старата стоеше по-добре в завой а и при новата ESP -то може би и заради мощността не е толкова "приятелски" настроено...Със 150  разхода се върти около 9,5-10 л. С 200 оборотомера е на 4100-4150 оборота..Положителна разлика има и в спирачките, по-добри са.Нулев разход на масло ама тотално не мърдане за 9 хил. км, кара се с AMSOIL 5W30..Иначе тотално непозната кола явно, постоянно ме подценяват разни трибуквени и пушещи дизели...

Редактирано от bongo789
  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D
Някой път ако минаваш покрай мен звънни да покарам да видя как е хавата ;)
Единственото кофти е скъпия данък и гражданска иначе аз винаги съм бил с две ръце ЗА по големия мотор :)
Другото кофти е, че обърнах всички сайтове(БГ) за автомобили и такава за продан няма !

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават се основно седани и тук там купета но автомат и това из Европата, ръчната кутия обаче я прави уникална, едва 5% от всички произведени купета от 2007- ма са с тая кутия.Разликата, общата в данъка и гражданската между к24 и моята е сигурно няма и 100 кинта, тва не е никаква пречка.Ще звънна ако мина ...Уникален късмет извадих с тая кола, не съжалявам и за секунда...

Редактирано от bongo789

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 8.06.2017 г. at 10:59 AM, dido0o_ said:

И да с права тръба съм но във варна има много добър ремападжия които ги прави да не пушат като тия голфЧЕта,и на годишният преглед съм на границата но минава.

Колега кой е този ремап-аджия във Варна,
става въпрос за CR-v II 2005 Фейслифт със същият мотор N22A2 - 2.2 i-CTDI 140hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"TST"Варна,но човека които я прави почина

Изпратено от моят SM-G390F с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
20 hours ago, dido0o_ said:

"TST"Варна,но човека които я прави починаemoji17.pngemoji29.pngemoji17.png

Изпратено от моят SM-G390F с помощта на Tapatalk
 

Препоръчай ми добър ремападжия във Варна за CR-V то ми. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Препоръчай ми добър ремападжия във Варна за CR-V то ми. 

Писах ти на лично.

 

Изпратено от моят SM-G390F с помощта на Tapatalk

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на едно сравнително прясно българско презентационно клипче и се чудих къде да го метна за да е от полза на евентуални заинтересовани от Акорд 7. 2.4 . Ако имате търпение да издържите "леко" дразнещия водещ, видимо привърженик на друга марка ще видите един прекрасен японски образец и щастливия му и осъзнат собственик. Поздрави на колегата от Варна ако е от форума! :bye:

 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...