Jump to content
Yozo

Грешка или НЕ?

Recommended Posts

Здравейте! Значи не знам дали колата има грешка,проблем или каквото и да е друго, след като няма никакви признаци за такива, обаче забелязах, че преди да запаля колата, ми светва 1во check engine, а след това вече ми светва акумулатора. След като запаля колата, акумулаторния индикатор изгасва по-късно, в интернет търсих проблема, но не намерих. Единственото, което успях да намеря са няколко клипчета от "youtube":

 

по същия начин пали и мойта кола, обаче на +10 - 13 градуса, а не минусови, както е на клипа.

 

това е 2рото клипче, което е по следния начин и при мен, акумулатора изгасва по-късно, след масленния индикатор, а не както на 1вото клипче заедно.

 

Преди не беше така със сигурност, защото ми направи впечетление. Преди светваха и 2та индикатора заедно и изгасваха заедно. Вчера даже проверихме акумулатора за проблеми, никакви такива. Измерихме, всичко си беше в нормата, нито имам проблем с паленето, нито с вървежа. Пробвах се да рестартирам грешката, след като махнах 1ната клема и я поставих пак, но няма резултат. Нямам представа това грешка ли е? Или не? Да се тревожа ли?

 

Ето и снимков материал. Има и клипче, но не мога да го кача, форума не позволява мп4.

post-32745-0-68388000-1488905176_thumb.jpg

post-32745-0-36024500-1488905181_thumb.jpg

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е преди да запалиш колата да светнат всички лампи, след запалване компютъра си тества системите и угасва една по една лампите. Това е нормално. Ако не остава някоя лампа да свети, значи всичко е наред, нямаш проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да не се тревожа,че е променила начина си на палене,защото преди и винаги мойта кола палеше  " 

" 1:08 мин 

Беше по същия,начин както този клип,светваха 2те лампи и изгасваха и 2те еднакво,без да остава за 2-3 сек акумулатурния индикатор и да светва 1во масленния без акумулатурния.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...