Jump to content
Grudinio

Добавяне на дистанционно към централното

Recommended Posts

Здравейте колеги. Закупих си модул за дистанционно управление на централното заключване за англичанката ми и сега имам мерак да се справя сам, но за целта ми трябва да разбера как да свържа кабелчетата. Модула ми пристигна с описание на това кой кабел за какво служи, но кабелите от колата незнам кой за какво служи. Прилагам и снимки, за да е по-лесно разгдаването.

 
буксата която влиза в новия модул с дистанционното
 
описание на кабелите от буксата на модула с дистанционното

 

16 пиновата букса от колата, която си е от колата и влиза в оригиналния модул за централно заключване

 

6 пиновата букса от колата, която си е от колата и влиза в оригиналния модул за централно заключване

 

оригиналния модул за централното заключване

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Какъв е тоя модул дето си го купил и специално за хонда ли е или някакъв китайски универсален? Оригиналният на хонда е с инфрачервена светлина, като дистанционно за телевизор, поне моя. И това има някои предимства пред RF дистанционните.

 

 

За какво ти е тоя модул, не ти ли работи фабричното дистанционно?

Аз имах проблеми с бутончетата, тръгнах да ги свалям, но прецаках дистанционното, в крайна сметка си купих ново от ибей, тъй като тук никой не се намери да ми продаде. Има една особеност обаче, че новото няма програмиране. Поне аз не се справих и направо преместих чипа с паметта, който съдържа кода за моята кола в новото дистанционно, и сега си работи чудесно.

 

Аз имам схеми и ако искаш, мога да ти пратя, по тях да се ориентираш, ако все пак твърдо си решил да го правиш по този начин.

 

П.С. Аз чак сега осъзнах какво си написал - ти май нямаш дистанционно към централното. Т.е. липсва ти самото дистанционно или е повредено, та си се решил на тази мярка? Не вярвам изобщо колата ти да не е имала дистанционно, при положение че има централно заключване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...