Jump to content
assfull

от коя бензиностанция сте доволни?

Recommended Posts

еми аз определено виждам разлика,та ми е интересно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като виждаш защо не сподели.аз НЕ съм доволен от шелно пък сравнение с всички говна дето се предлагат тук, биват -петрол и омв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък съм доволен от Shell. И бензин и газ зареждам от там и не съм имал проблеми досега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък съм доволен от Shell. И бензин и газ зареждам от там и не съм имал проблеми досега

ами за газта не знам,не карам на газ но ако заредиш другаде може да ти стане малко по-икономична и малко по-динамична.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм най-доволен от чистия Лукоил(има и Лукоил- Петрол). Иначе ползвам Еко, Опет по-рядко ОМВ и някои Топливо. Но според мен на всякъде горивата са под всякакви стандарти за качество и според мен често лъжат с броячите на колонките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами никога не мога да кажа колко ми харчи точно. Доволен съм и от ОМВ и от Лукоил. Просто Shell ми е на път за прибиране и така. Относно икономията не мога да се оплача. Като не я ръчкам си минавам доста километри с 1 зареждане. Много е относително. Истината е че в България трябва да се търси най-малко фалшивия бензин. За брояч на колонка не знам дали съжат или поне не съм ги хващал. (а знам колко ми събира бутилката и колко празна е била преди да заредя)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMВ и ЕКО!Преди карах една жигула,зех та заредих 1 път от шел и след 12км. колата буквално си е.а м..ката,поради тая причина не харесвам шел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

интересна тема стана ;) нарочно не си казах предпочитанията щот да не объркам някой ;) Май с ШЕЛ най вървя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Desislav

Аз по принцип ОМВ и Петрол ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Това сме го обсъждали поне 14 пъти досега...Лично аз ги подреждам така:1. ЛУКойл2. ЛУКойл-Петрол3. Петрол4. Еко-Елда5,6,7.... НЯМАП.П. В Лукойл също ме кефи, че продават Пепси-Кола ;) и няма кока-кола ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

ЕКО Кинитрон 100 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

ОMV, Лукойл, ЕкоШел е дупка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Жоре нема ли да легаш бе,стана утре ;) П.С.Снимката на аватара КЪРТИИИИИИИ....... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам бутилка 58л и в нея нормално могат да се напълнят 52 понеже останалото не може да се изпразни - в ОМВ ми пълнят 62-3 ?!? :rolleyes: колко точно лъжат с бензина нямам идея ,но с газта си е над 10% и после ми обясняват че е от нялягането ,а аз седя и им обяснявам ,че съм физик и колкото и да се опитват да качват налягането няма да напълнят в еднолитрова бутилка повече от 1 литър вода просто защото литър е мярка за ОБЕМ .. и със шефа на ОМВ-то до нас съм се карал и с кой ли не и нищо не помага при тия дръвници .. шел продават лайна вместо гориво от какъвто и да е тип :blink: ... гледам да зареждам само от О5 ама не винаги има на близо ,че там са другата крайност повече от 45л газ досега не са успели да ми налеят :) а и бензина им е добър и колата ми харчи осезаемо по-малко и върви повече ... за еко и лук не мога да кажа нищо ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и на една и съща верига бензиностанции,в различните им клонове е различно :rolleyes: ,абе не ми се коментира.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди зареждах само на Лукойл, но на последак не ми харесва бензина им. Хондата започна да върви по-тегаво и малко вдигна разхода. Минах на ОМВ и съм доволен, за сега не смятам да променям докато не се издънат и те.....Видях, че спрягате и ШЕЛ, навремето CRX-а ми така се затлачи с един от техните бензини с който се движело Ферарито, че от тогава като видя ШЕЛ и :blink::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случи ми се веднъж дая заредя на Шел. Резервоара беше почти празен. След няколко километри колата спря да върви. След още 1-2 изгасна. Не беше пилотска грешка !!! Другия случай е редовно като взема бутилка с газ за офиса, да не гори. Дори и не припламва, а като се запали гори синя и мерише. !!! Един приятел ми похвали някъква румънска верига бензиностанции. Ром-петрол или нещо такова. Следващия резервоар ще е от там. Ще пиша как е и имали разлика. Иначе Лук-Оил и ОМВ.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Forza Публикувано изображение




P.S. Преди зареждах само в OMV но веднъж ми вляха от
воднистия бенз и оттогава само при официалния доставчик


!!! Щракнете една анкета за да гласуваме за Евро Бензиностанция in БГ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. В Лукойл също ме кефи, че продават Пепси-Кола :blink: и няма кока-кола :rolleyes::)

Е това ако не е срамота......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста съм зареждал от Лукойл срещу кат че ми е близко, но определено като сипя от ОМВ колата върви доста по добре и карам повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично зареждам от 2 години само на OMV и съм супер доволен.а и на омв също продават Пепси :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случи ми се веднъж дая заредя на Шел. Резервоара беше почти празен. След няколко километри колата спря да върви. След още 1-2 изгасна. Не беше пилотска грешка !!! Другия случай е редовно като взема бутилка с газ за офиса, да не гори. Дори и не припламва, а като се запали гори синя и мерише. !!! Един приятел ми похвали някъква румънска верига бензиностанции. Ром-петрол или нещо такова. Следващия резервоар ще е от там. Ще пиша как е и имали разлика. Иначе Лук-Оил и ОМВ.

шел работи само с румънски помии, затова и газта и бензина им са гола-вода, дори и по вестниците ги оплюха и се чудя как все-още има народ да зарежда оттам :blink: уж казват , че в последно време са подобрили качеството, но не им вярвам :) споменавал съм го и преди - 3 пъти от 3 различни ШЕЛ-а зареждам 95 В-пауър в сивика, тръгвъм за София и колата ми над 160 не отлепя :) Сипвам от лукойл - 190+ :rolleyes: Кой би ми го обяснил това??? А най-яко върви със 100 октана на ЕКО ЕЛДА гръцки бензин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че се повтарям но при мен са само Лукойл и ОМВ! От Шел изобщо спрях да зареждам след като получих доста оплаквания от общи клиенти. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бензин - ОМВ, газ - Петролгазта в Петрол е по-скъпа и въпреки това изминавам същите километри... как става тоя номер :rolleyes: Зареждал съм газ също от ОМВ и Лукойл, и една газстанция на Черковна вляво преди моста посока Мадрид...Онзи ден газта беше попривършила (взе да придърпва като натисна педала). Зареждам на ОМВ--то на Ботевградско с/у Шел - сипаха 22л за 19.90 и ми казаха че бутилката ми била пълна ?!PSНещо на което попаднах:http://www.carbibles.com/fuel_engine_bible.html

It's a common misconception amongst car enthusiasts that higher octane = more power. This is simply not true. The myth arose because of sportier vehicles requiring higher octane fuels. Without understanding why, a certain section of the car subculture decided that this was because higher octane petrol meant higher power.The reality of the situation is a little different. Power is limited by the maximum amount of fuel-air mixture that can be jammed into the combustion chamber. Because high performance engines operate with high compression ratios they are more likely to suffer from detonation and so to compensate, they need a higher octane fuel to control the burn. So yes, sports cars do need high octane fuel, but it's not because the octane rating is somehow giving more power. It's because it's required because the engine develops more power because of its design.

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest da6kata

Gas Station: Shell

 

Fuel: V-Power Racing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме Шел карта за цяла европа, от както Шел дойде в България, до сега не сме имали проблем.

Редактирано от medicus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The Pit Bull

Имаме Шел карта за цяла европа, от както Шел дойде в България, до сега не сме имали проблем.

:unsure: V-Power Racing

Колата Побеснява, 6м. до сега без никакви грижи , а свещите стоят като от опаковката от магазина.

Последния път когато сипах Super 100 на OMV ,не можах да изкача "Винишкия" баир - от 4та минах на 2ра и с триста мъки изпyлзях. И си Казах Стига

От тогава само Shell V - POWER Made to move

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко встрани от темата, но на ЕКО-то само 100 октана ли е гръцки или и останалите?Иначе по темата: зареждам на ЕКО и ОМВ.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EKO кинитрон 100 Rulllz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMV и Лук Ойл не са ме разочаровали до сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Може ли една аналогия?Shell - Mercedes,не Ferrari!Много шум за нищо!!!OMV - Aisberg,Titanik!Много вода малко бензин!!!EKO - ????????/Имало и читав Н-95!!!PETROL - Москвич,Алеко де,ЗаЗ,ЖИГУЛИ,ЛАДА,ВЪЗХОД!Всеки бензинджия милионер!!!Lukoil - САМО НАш!ш!ш!ТЕ...PETROL-LUKOIL - ЗАВРЪЩАНЕ В БЪДЕЩЕТО!!!VIVA USSR...... :P П.С.В нашата любима държава няма стандарт,има само туй-онуй.....хуй..........Разбирайте ме както си искате.....Нема се караме .........

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти кво каза сега ?? :P Според твойта аналогия ...всичко е "шит" ! Тва е ясно на всички ! Идеята е да отсеем най-читавото ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко встрани от темата, но на ЕКО-то само 100 октана ли е гръцки или и останалите?Иначе по темата: зареждам на ЕКО и ОМВ.....

Мисля всички!Аз зареждам в:ЕккоЛукойл (4ти км)Опет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BurZz

Shell sucks !!! Това е изпитано от хилядите препатили клиенти. Дори и са осъждани няколко пъти за некачествено гориво. Последен пример при нас ( продавам нови автомобили ) - преди 2-3 месеца чисто нова кола я докараха на 600 км и няколко дни с повреден двигател :) Доказа се че е от лошото гориво на Шел. Платиха ремонта на човека :DТака че аз знам следното - OMV, Lukoil, EKOShell - бягам на далеч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...