Jump to content
chavdu

Обща поръчка на масла от ato24.de - Януари 2 - 10% отстъпка

Recommended Posts

Здравейте Kолеги, поредна поръчка от Ato24.de.
Поръчваме след като съберем 250Евро.
Ползвате 10% отстъпка от цената и безплатна доставка до България.

Според форумните правила, нямам право да се облагодетелствам от поръчките и затова ви давам цялата отстъпка. Моля всеки по собствено осмотрение да добави минимална сума към стойността на поръчката, за бензин до Еконта и за разправията. :)

 
Курса на Еврото ще е 1.9675лв/EUR, за който е от София ще го предам лично, за Колегите от други градове, ще го изпратя с Еконт за Ваша сметка с отстъпка от куриерската услуга. 

Когато съберем 250 Евро ще оставя още няколко дни всички, които искат да се включат и след като съберем парите поръчваме.

Който има намерение да се включи да напише в темата какво иска, препоръчвам да добави и линк към съответното масло/добавка, за да няма обърквания.

След като съберем достатъчно желаещи, можете да ми предадете парите лично или да изпратите парите тук:
Чавдар Кумчев
BG92PIRB80834603959507
BIC: PIRBBGSF

 

 

Моля в разяснения пишете псевдонима си във форума.

Телефонът ми е: 0885 9O9 1O1

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам на колегите да ползваме 9% отстъпка, вместо 10. Така за Чавдар ще остават едни 25 евро за разходи по освобождаване на пратката.

Навити ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам на колегите да ползваме 9% отстъпка, вместо 10. Така за Чавдар ще остават едни 25 евро за разходи по освобождаване на пратката.

Навити ?

 

 

Предлагам на колегите да ползваме 9% отстъпка, вместо 10. Така за Чавдар ще остават едни 25 евро за разходи по освобождаване на пратката.

Навити ?

 

Съгласен, но така му остават 2,5  Евро, а това е смешно като сума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упсссс ;) ПраФ си ! :) Мислех за цялата отстъпка...Ами предложете !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Petro-Canada Supreme Synthetic 5W-20 1 x 4 литра €28.40 /56 лв

 

Отстъпка не искам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се откажем от отстъпката, но не знам какви са изискванията на форума и дали тази отстъпка не отива като такса за обявата! Нека някой да разясни какви са точно финансовите отношения. Друг вариант е да превеждаме допълнителна сума при поръчка, която да не е по-ниска от 5 лева. Да уточним кое е по удачно и не противоречи на правилата на форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло за някой е по-изгодно да даде 5лв(примерно) + но да си запази отстъпката, за друго обратното.Всичко зависи от това кой за каква сума поръчва и какво търси.

Редактирано от SpliFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ползвате пълната отстъпка, за да сме по правилата. Правим сдружение с идеална цел :) събираме дарения. Ако в поръчките участват толкова хора колкото и до сега, просто ако закръгляте сумите нагоре ще е достатъчно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi Diamond 10w40 5 литра

 

Отстъпки не искам!!! 50лв. Чавдаре пиши на ЛС кога да ти преведа парите.Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi Diamond 10w40 5 литра

 

Отстъпки не искам!!! 50лв. Чавдаре пиши на ЛС кога да ти преведа парите.Поздрави ;)

 

Май не разбрахте, че отказването от отстъпката противоречи на правилата на форума. Или приемаме да закръгляме нагоре при превод или определяме да добавяме % от общата стойност на поръчката. Фиксирана сума няма да е справедливо защото някой поръчва за 50 лева, друг за 150 лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ato24.de/de/petro-canada-supreme-synthetic-5w-30.html

5 литра, отстъпки грам нещъ, сега се очаква старата доставка и като си взема нея ще ти предплатя новото....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ползвате пълната отстъпка, за да сме по правилата. Правим сдружение с идеална цел :) събираме дарения. Ако в поръчките участват толкова хора колкото и до сега, просто ако закръгляте сумите нагоре ще е достатъчно.

 

Предлагам да се съобразим с мнението на Чавдар и да закръгляме нагоре сумата до 10, 20,30 и т. н. лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тука май ще става манджа с грозде. Аз също предлагам последната дума да я има и каже Чавдар, като се приложи още от следващата поръчка!А пък кой колко искал да добавя от горе си е негова работа. Важното е да имаме някаква яснота и правило,по което да се водим за да може и организатора на поръчките да бъде олеснен максимално:).

Редактирано от JHM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колеги, ползвате пълната отстъпка, за да сме по правилата. Правим сдружение с идеална цел :) събираме дарения. Ако в поръчките участват толкова хора колкото и до сега, просто ако закръгляте сумите нагоре ще е достатъчно.

 

Предлагам да се съобразим с мнението на Чавдар и да закръгляме нагоре сумата до 10, 20,30 и т. н. лева.

 

...това е прекалено нагоре :) ... ако си поръчал за 15лв, 5те лв до 20лв са ти 30%.

 

И тука май ще става манджа с грозде. Аз също предлагам последната дума да я има и каже Чавдар, като се приложи още от следващата поръчка!А пък кой колко искал да добавя от горе си е негова работа. Важното е да имаме някаква яснота и правило,по което да се водим за да може и организатора на поръчките да бъде олеснен максимално :).

Правило имаше 7% за вас 3% за мен, но се оказа, че това не е по правилата за общите поръчки. Аз "платена обява", няма да пусна. 

 

Последно, съвсем символично 1лв за всеки 5л масло, трябва да стигнат за обработка.

Редактирано от Чавдар K

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1лв. за всеки 5лв. масло означава 20лв. за 100лв. масло, което е 20%. 1лв. за всеки 5литра масло пък ми се струва малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1лв. за всеки 5лв. масло означава 20лв. за 100лв. масло, което е 20%. 1лв. за всеки 5литра масло пък ми се струва малко.

техническа грешка, поправих я ... както казах - съвсем символично. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40  1 x 5л  http://www.ato24.de/de/ravenol-vollsynth-turbo-vst-sae-5w-40.html

 

32,95 х 1,9675 - 10% = 58,4лв или 60лв

 

От предната поръчка като се видим да ти дам парите, ще ти платя директно и това масло ако си ОК.

 

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо просто при превеждането/предаването на парите всеки не прецени колко да даде,така би било най-просто.Не мисля че ще има такива,които да не оставят 2,5,7 ....лв.(колкото им е на сърце).Всъщност то е до съвест и солидарност,така че не се знае.А да си мериме отстъпките в темата,според мен не е удачно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, в т.ч. модератори на форума,

Бихте ли приели да разделим 10-те % отстъпка по следния начин:

 

4% - отстъпка за поръчващите;

3% - за Чавдар;

3% - за форума (хората/екипът, правещи възможно съществуването на сайта ни).

 

По този начин поръчващите ще "заплащат" 3% на Чавдар и 3% на форума, като в замяна ще получават 4% отстъпка от цената на маслото и безплатна доставка до БГ.

 

Между всички нас - потребителите/поръчващите, Чавдар или който и да било друг колега, нагърбил се с поръчки, които са ни от полза, и форума (екипът, правещ възможно съществуването на Hondabg.com) трябва да има уважение и разбиране. Нека го постигмем с разум. Без емоции. Нали сме тук, за да си помагаме. Нека покажем с действията си, че сме ФОРУМ, че човещината в тая наша страна не е загубена. Всички ние сме едно ЦЯЛО. Без някоя от частите ФОРУМ не може да има.

Поздрави!

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз не съм съгласен на това разпределение, отделно темата на Изанаги вече е такава.

Той дава 5% и 30лв на Тино.

Държа да ползвате максимално голям дял от отстъпката, така че да сме сигурни, че не печеля от това, нека обаче поне не съм на загуба.

Редактирано от Tino
Изанаги не плаща 30лв на Тино, а на Форума!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчките до момента:

Prodi - Petro-Canada Supreme Synthetic 5W-20 1 x 4 литра

Gasmonkey - Mitsubishi Diamond 10w40 5 литра

bongo789 - Petro-Canada Supreme Synthetic 5W-30 5л

didich - RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40  1 x 5л

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Чавдаре, записвам се с:

1 Х  RAVENOL VSI SAE 5W-40 - 5 л.

http://www.ato24.de/en/ravenol-vsi-sae-5w-40.html - € 27.95 / 55 лв.

1 Х  RAVENOL TSi 10W-40 - 5 л.

http://www.ato24.de/en/ravenol-tsi-10w-40.html - € 19.95 / 40 лв.

 

Общо: 95 лв. - 10% = 86лв., демек 90.

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам с: 

5 х   Castrol Edge Professional H 5W-30 Honda 1 L - €10.69

http://www.ato24.de/en/castrol-edge-professional-h-5w-30-honda-1-l.html

 

5 х 10.69 = 105.16лв. - 10% = 94.65лв

Ще преведа 100лв. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

                          Здравей Чавдаре! -за мен,   Petro-Canada Supreme Synthetic 5w30  3x1л общо-35,12-10%=  31,60 лв                                              Ще преведа 35 лв.           5,95 €      Petro-Canada Supreme Synthetic 5W-30                                                                                                                                                                   



 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдаре здравей, към моята поръчка добавям още една туба 5 л.

1 Х  RAVENOL VSI SAE 5W-40 - 5 л.

http://www.ato24.de/...-sae-5w-40.html - € 27.95 / 55 лв.

и така тотала става 55 лв. + 55 лв. + 40 лв. = 150 - 10% = 135лв.

Ще преведа 140 лв.

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Мин сума я имаме. От Понеделник започваме да събираме парите, за да може около Сряда да поръчаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да поръчам 2 x Honda ATF DW-1 0.946L  - € 26 / 50.66 - http://www.ato24.de/en/honda-atf-dw-1-0-946-l.html

                                1 x Honda ATF DW-1 4L - € 55.90 / 109.05 - http://www.ato24.de/en/honda-atf-dw-1.html

                                                    

                                                   Общо:   159.66 - 10% = 143,69лв.

Редактирано от Labbii

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

140 преведени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преведени 35 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преведени 56 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Парите от Gasmonkey, jijo99, fori71, borko_st89, Stamba, Most_Wanted вече са при мен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказвам се от поръчката, с Чавдар сме се разбрали на ЛС :)

Здравейте,

Искам да поръчам 2 x Honda ATF DW-1 0.946L  - € 26 / 50.66 - http://www.ato24.de/en/honda-atf-dw-1-0-946-l.html

                                1 x Honda ATF DW-1 4L - € 55.90 / 109.05 - http://www.ato24.de/en/honda-atf-dw-1.html

                                                    

                                                   Общо:   159.66 - 10% = 143,69лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдаре здравей, както по-рано днес говорихме по телефона, към поръчката:

2 Х  RAVENOL VSI SAE 5W-40 - 5 л.

http://www.ato24.de/...-sae-5w-40.html

1 Х  RAVENOL TSi 10W-40 - 5 л.

http://www.ato24.de/...tsi-10w-40.html

за която ти преведох 140 лв., додавяме още една туба:

1 Х  RAVENOL TSi 10W-40 - 5 л.

http://www.ato24.de/...tsi-10w-40.html

парите за която ще ги имаш с наложен.

Чао и поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрано :)

 

Колеги, всички пари очаквани пари са при мен, довечера ще пусна поръчката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте, да хвана последния влак :)

 

RAVENOL VMS SAE 5W-30 - 5л - 1бр = 46,95 €

RAVENOL VMS SAE 5W-30 - 1л - 2бр = 20,98 €


 

 

RAVENOL VSG SAE 75W-90


 

 

Ravenol Getriebeöl SLG SAE 80W-90


 

 

46.95+20.98+45.95+17.9 = 131,78 € - 10% = 118,6 € x 1,965 = 233 лв.

 

Поздрави

Редактирано от manch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...