Jump to content
paruchev

Как се сменя крушката на пепелник?

Recommended Posts

Здравейте, на някой налагало ли му се е да сменя крушката на пепелника за Хонда ЦРВ (2000-та година)? Има ли вариант без да се разглобява всичко, като извадих самия пепелник гледам, че има някаква метална шина, която се държи на болтче(болтчета не знам колко са), според мен за тази шина е захваната крушката. А за жабката има ли някъде крушка, за която не знам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за жабката няма. По спомен крушката на пепелника се сменя като бръкнеш зад конзолата от дясно под жабката, ще я напипаш за кабела. Мисля, че се вадеше с издърпване назад към двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих жабката и греда, в ляво има метал, който не ми позволява нищо да стигна....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже никой не знае, а аз се справих, обяснявам. Вадите пепелника, след което вадите металната шейна, в която влиза пепелника. Тя се държи на два болта отгоре в началото и един насреща, като извадите шейната с нея излиза кабела и крушката. Сега някой може ли да даде акъл, такива ЛЕД крушки има ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ми се губят спомените :(. Незнам дали има такава ЛЕД, защото аз я сменях преди 5 години моята и тогава отидох с изгорялата в магазина и имаше само крушка, която да влезе в буксата. Взимай изгорялата и в някой магазин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лед незнам,а и не е нужна .Скоро сменявах на осветлението за парното,минава се и през тази на пепелника,но се разглобява доста.Може и по-лесно,но има два винта ,държат цялата конзола за радиото и няма развиване през радиото..Крушките ги има,не на всякъде обаче,около 3 лв.бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лед незнам,а и не е нужна .Скоро сменявах на осветлението за парното,минава се и през тази на пепелника,но се разглобява доста.Може и по-лесно,но има два винта ,държат цялата конзола за радиото и няма развиване през радиото..Крушките ги има,не на всякъде обаче,около 3 лв.бр.

Може ли да обясниш как се смеят въпросните крушки на парното - тема със снимки или няколко по-подробни изречения.Би било полезно. Благодаря предварително. 

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

За лед незнам,а и не е нужна .Скоро сменявах на осветлението за парното,минава се и през тази на пепелника,но се разглобява доста.Може и по-лесно,но има два винта ,държат цялата конзола за радиото и няма развиване през радиото..Крушките ги има,не на всякъде обаче,около 3 лв.бр.

Може ли да обясниш как се смеят въпросните крушки на парното - тема със снимки или няколко по-подробни изречения.Би било полезно. Благодаря предварително.

 

 

 

 

В клипа сменят CD-то, но за да се смени се сваля конзолата на парното. Като го свалиш вече ще се ориентираш къде са крушките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...