Jump to content
backstage

Спешен въпрос за разкодиране на Радио ?

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Откачих акумулатора вчера и след това радиото поиска код. Нямам онази пластмаска, на която го пише :( Какво може да се направи. С 1 и 6 не ми изкарва серийния номер на радиото, затова го свалих преди малко. Пробвах на този сайт: https://radio-navicode.honda.com/ но не разпознава нито ВИНа, нито серийния номер на радиото. Помагайте, моля.

 

Ето го радиото: 34f157e7d45e3b695befee917de8216d_920x0.j

 

ПП: Това FBP... ли е серийния?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как се сдоби с тази картичка? Намери ли я, или ходи до дилъра на Хонда? Защото и мойто се заключи и го смених с ново мп3 радио, цялата работа с панелите и преходната букса ми излезна около 180 лв.  И да попитам старото радио ако взема кода от "Хонда" , дали ще стане на друга кола или е кодирано само към моята кола?

Редактирано от Setfan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиото не е кодирано КЪМ колата, а е със собствен код. Тая визитка обикновено е към документите за колата (потребителско ръководство, сервизна книжка...), освен ако не е изгубено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картончето си върви с радиото, т.е. за всяко устройство си е "уникален" кода и няма да стане за друг плеър. То нали това е идеята ако някой ти открадне радиото да не може да го пусне без кода.

Ако от Хонда ти дадат кода може да си ползваш CD-то където си поискаш или да го продадеш на някой, който държи на оригиналната визия на колата.

Моето картонче беше в сервизната книжка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, аз нямам книжкака към колата. Само полвинчата сервизна история... ще взема кода все пак от дилъра на хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за малко помощ при разкодиране на радио?

U3000 L4137

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа, колега. Звънни в Бултрако да питаш дали могат да съдействат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могат да съдействат. Преди година-две беше 30лв. За Варна може да се пробва и в бившата Карада(сега Соларей). Същите, в рамките на деня ми го казаха по телефона, без да ходя при тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...