Jump to content
svesevo

HR-V оригинално радио!

Recommended Posts

Здравейте колеги,днес сутринта си слушах радиото в Харвито а следобед след работа ненадейно и незнайно защо ми поиска код?!?Моля за съвет как да го разкодирам....пробвах да махна плюсът за около 15-20 Мин....не става :(

post-27875-0-81839000-1475513609_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сещам друго освен да имаш кода някъде, ако има книжки в колата търси няква лепенка по тях, огледаи в жабката също може да са я залепили, абе търси стикер, без него маи само некои мастор може да ти го разкодира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не намих братле...мерси все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писал си, че живееш в UK.

Преди време имах проблем с намирането на кода радиото за Volvo-то ми, но това, което ще кажа важи и за Honda.

Начинът да се сдобиеш с този код е обаждане в Хонда мейн дилър, нотрябва да си собственик на колата според V5C, иначе няма да го получиш. Цената тогава (преди 8г.) беше £15, сега може да е малко повече.

 

п.п. Откачването на акумулатора, или самото радио няма как да възстанови кода. Точно обратното - "трие" го. Затова, когато се сменява акумулатор, към кабелите се закачва друг. Уважаващите себе си автосервизи пък имат една джаджа, която се включва към буксата за диагностика, преди откачане на акумулатор.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако не си се изръсил вече, питай момчето или чакай да сподели в темата :

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=102451&p=1057472287&do=findComment&comment=1057472287

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще използвам темата да запитам. Някой монтирал ли е CD dublle DIN? Харесъл съм си едно Blaupunk New Jersey 220BT, но не знам дали е съвместима буксата.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси пичове за отговорите. Dindin да не би случайно да си от Свиленград?Krasi-mir аз съм собственика на Харвито..може би ще им звънна в Хонда а иначе относно този сайт където иска рег. мой познат който тук в UK се занимава с това кодиране,разкодиране и др.глупости пробва чрез въпросният сайт въведе номер рама номер но греда..нещо не стана :( мерси все пак ще я умувам...днес имам бати и махмурлука...не ми до  нищо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...