Jump to content
jaccomo

Китайска навигация за вграждане

Recommended Posts

С кеф бих си купил от тук, но само стари или по-евтини модели видях. Няма 4 GB RAM, няма  IPS, до процесорите не стигнах да гледам...

Поправете ме, ако греша.

• Like 2

На 24.04.2019 г. at 21:56, EMFIE написа:

Ами на някои пише Кортекс А9, който май е по слаб от А53, но цената е по висока като цяло.  На други липсва инфо за процесора. Като цяло съм се насочил към JOYING-a, но исках малко повече инфо преди да поръчам.

Сега се поразрових отново. Изглежда са пуснали навита с процесор SC9853I който е интел базиран. Не мога да намеря бенчмарк тестове, но очаквам поне 30-40% по-добро представяне от А53. За съжаление, както и предишните интелски медии, няма ЦД... Не е голяма драма, ама дразни 🙄

Поръчах вече ей това https://www.aliexpress.com/item/JOYING-Android-8-1-9-IPS-HD-Screen-Car-DVD-Radio-GPS-Multimedia-Player-for-Honda/32911189458.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.564c4c4dARzrLI  А и с новия процесор намирам само универсални 2 DIN. Я кажете задна камера, каква да взема? Оригиналната на Joying е 20$, но е универсална и не знам, как ще се монтира ( не ми се иска да пробивам ). Намирам някакви евтини ( предполагам по-скапани или поне от снимките са с по-малко светлодиоди ), но пък са точно за CRV3.

Дойде с DHL и мина без проблем митницата ( 15$ писахме на пакета )! Има слот за СИМ карта и мисля да го използвам за интернета, ако някой е минал по този път, нека сподели каква карта е най-удачно? Да знаете, някой от северозапада да монтира подобни неща?

1.JPEG

2.JPEG

3.JPEG

• Like 2

Super e!

22.JPEG

• Like 4

Хайде честита и да си я ползваш с кеф - много добре изглежда. Сподели след няколко месеца експлоатация как се държи и имаш ли забележки някакви, за да е от полза и на другите колеги!

• Like 1

И аз замених моята оригинална с китайче и съм доволен засега.

20190531_075508.jpg

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1562862732671.jpeg

Колега, тази на първата снимка не мисля че е оригиналната.

Инак тази новата на втората снимка изглежда много добре.Дано да си доволен.

С какви параметри е? Може ли линк към продавача?

Edited by AzSum