Jump to content
jaccomo

Китайска навигация за вграждане

Recommended Posts

Само за качеството на звука - стоковата е по добра, но с допълнителни еквалайзери инсталиране от google  play качеството на звука доближава оригиналния.

по въпроса за камерата - не мога да дам мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да могат да се свържат и двете.

Виж ми постове по горе за повече инфо.

 

Здравейте, заглеждам се по такава навигация като от снимката на колегата Радо и се чудя работи ли с фабричната камера на колата може ли директно да се свърже с микрофона и камерата и как работят освен това какво е качеството на звука от това устройство бихте ли споделили ? 

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фабричната камера мисля че е на 5-6V , а тези афтърмаркет камери са на +12В. Може и да бъркам , но затова проверете в service manual или попитайте МАРКОНИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, sttekata написа:

фабричната камера мисля че е на 5-6V , а тези афтърмаркет камери са на +12В. Може и да бъркам , но затова проверете в service manual или попитайте МАРКОНИ.

image.thumb.png.134c8781c6e608ce59681983fb076451.png

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно 7В! Спомням си че имаше разлика и това е умишлено направено, за да не се подвързва към афтърмаркет навигация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 15 часа, sttekata написа:

Да, точно 7В! Спомням си че имаше разлика и това е умишлено направено, за да не се подвързва към афтърмаркет навигация

 

Но има лесно решение. Слагаш МОДУЛ DC/DC КОНВЕРТОР ПОНИЖАВАЩ 0.8-20VDC/1.8A 

https://vikiwat.com/modul-dc-dc-konvertor-ponizhavasht-123-35vdc-3a-3-bg.html

image.thumb.png.b9a4fab91664d5bf54dce56bae7ca9cc.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли една снимка на стоковата камера, чудно ми е защо толкова искате да я запазите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изглежда добре

моето китайче - по дребно и незабележимо

определено ако има възможност да се запази стоковата е по добре

20180903_192104.jpg

Редактирано от Радо82

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Прецака ми се тъч скриина. За 6 месеца смених 3 броя и нито един не пасна. Успяваме да разчетем модела на чипа, поръчваме от корейците от ali, но за сега греда. Ако на някой му хрумне нещо ще съм благодарен.

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавача от който си купил навигацията не може ли да ти осигури (продаде) ?

Редактирано от dindin
Предходно мнение не се цитира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за туй предпочетох да дам 150 лв отгоре но знам че имам 2г. Гаранция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той първи ми изпрати грешен и след това нещо се покри.

 

Радо, аз като купувах ги нямаше тук. Сега вече има избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме „кефи„!Всичко е О.К.но отива в раздел продавам.Няма ги “катеричките„?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги!

Моля за помощ...монтираха ми Андроид навигация...всичко си работи, но копчетата на волана не искат! Възможно ли е майстора да не е свързал нещо както трябва? Той казва, че на някои модели трябвало да им се слага някаква допълнителна джаджа за да работят...или аз да бъркам нещо при настройката...моля някой ако си е слагал такава да сподели.

Моята е CR-V III 2.0 150кс 2008г автомат. Прилагам и снимки.

Благодаря!

42586395_1886562858046901_2452081169559191552_n.jpg

42604340_258005364854748_5341357368099733504_n.jpg

42614680_273042846666036_8903253216452411392_n.jpg

42636054_173503333499542_4427482773841772544_n.jpg

42629548_269056697053815_5820154025835757568_n.jpg

42601080_300102544142866_5669316432257613824_n.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябало да работи!? При настройките се използват бутоните от волана за птвърждение и тъчскриина.Може би се допуска грешка някъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 19 часа, gogo68 написа:

Привет колеги!

Моля за помощ...монтираха ми Андроид навигация...всичко си работи, но копчетата на волана не искат! Възможно ли е майстора да не е свързал нещо както трябва? Той казва, че на някои модели трябвало да им се слага някаква допълнителна джаджа за да работят..............

 

аман от "майстори"

Най-вероятно не е свързал кабела от волана.

На универсалните модели им трябва "някаква допълнителна джаджа за да работят" но на тази не и трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой който има същата нека да каже точно как става настройването...да не бъркам аз нещо преди да я отваряме пак?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, mccoy написа:

аман от "майстори"

Най-вероятно не е свързал кабела от волана.

На универсалните модели им трябва "някаква допълнителна джаджа за да работят" но на тази не и трябва.

лесно се връзва, няма нищо особено - 1 кабел за сигнала и 2рия към маса

image.thumb.png.32cfecc6e153e9c03ae0278cb2207436.png

Редактирано от kyna

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой който има същата нека да каже точно как става настройването...да не бъркам аз нещо преди да я отваряме пак?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да попитам - някой слагал ли е допълнителен микрофон? Тъйкато вградения на навигацията е под всякаква критика и ме отказва да ползвам телефона въобще. 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой колега беше свързал орегиналния в плафона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз - виж ми постовете по-горе.

Колеги да попитам - някой слагал ли е допълнителен микрофон? Тъйкато вградения на навигацията е под всякаква критика и ме отказва да ползвам телефона въобще. 
 
 


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно никой не знае точно как се настройва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 6.10.2018 г. at 11:01, gogo68 написа:

Явно никой не знае точно как се настройва...

Избираш функция от мултимедията ( примерно Vol+) Натискаш бутона на волана , запаметяваш и така всички бутони.

Може да има различия в зависимост какъв софтуер е ползвал производителя на мултимедията.

Ако не е включен кабела от волана няма как да стане.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така и не прочетох някъде по обстойно за някоя навигация, която е купена от тука. В ОЛХ ги има по 500 кожи с асндроид 7.1? И друго, което искам да попитам е на всички снимки виждам разлика в цвета ( черната пластмаса ) - тази на навигацията и тази на климатроника?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има най-малко 20 производителя на тези навигации, на няои се различава цвета на пласмасата повече на някои по-малко.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това 9 инча което е без копчетата много ми хареса. Прочетох от това, което са написали колегите, че са доволни. За 500 лв. с подарък камера за задно виждане е прилично. Ами някъде прочетох за камери за отпред, на емблемата? От къде да си намеря такава и тези мултимедии имат ли по 2 изхода за камери? Другото, което искам да питам, някой има ли такава мултимедия с тв бокс? И може ли да се свързва с монитори в подглавниците за децата отзад?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях питал преди време за една навигация. Тия дни ще я поръчвам.

 

Изникнаха ми няколко въпросчета:

1. Къде сте сложили антената за gps-a ? 

2. Колко слаб е микрофона на самата навигация, дали има смисъл да взимам външен ? 

3. Някак си не ми се прекарват жици през цялата кола(Мерцедес w203 комби) та мисля да взема една wifi камера за заден ход. Някой ползвал ли е такава ? 

 

Надявам се, че лесно ще може да се монтира камерата, без да трябва да се троши половината кола :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

върви дай 50лв на алармаджии да ти пуснат кабелите тези wifi камери не работят много ок

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Вчера монтирах навигацията 10" дисплей с андроид 8.1. Всичко тръгна освен GPS навигацията. Включвам я, намира спътници и дотам. Този модел няма слот за SD карта с качени пътни карти. Та въпроса ми е трябва ли да и се качват допълнително карти и ако да как става това?

 

Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, marinerjp написа:

Та въпроса ми е трябва ли да и се качват допълнително карти и ако да как става това?

 

Здравей,

Защо просто не си инсталираш Waze  и ще имаш всички пътища, временни ограничения (затворени пътища), трафик и не на последно място полицейски камери, автомобили в реално време. Е трябва само да споделиш интернат от телефона, ако навигацията няма. Другия вариант без споделяне на нет, е да се влезе през google maps и де се изтегли off line карта - има описание в гугъл как се тегли.

Дай малко повече инфо и снимки на навигацията, а след известно време и впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше голям мерак да имам вградена нави/млтимедия!И до там пълно разочарование/коментара за катеричките е актуален/ премахнах я !Не ми хареса радиото при слаб сигнал го няма,флашката с музиката "забива",дисплея е ярък и дразни-пътувам всеки ден в тъмната част на денонощието.Най готиното е телефона изкаран дисплея!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 12 часа, itcebel написа:

Беше голям мерак да имам вградена нави/млтимедия!И до там пълно разочарование/коментара за катеричките е актуален/ премахнах я !Не ми хареса радиото при слаб сигнал го няма,флашката с музиката "забива",дисплея е ярък и дразни-пътувам всеки ден в тъмната част на денонощието.Най готиното е телефона изкаран дисплея!!!

Здравей, каква е навигацията ,ако е възможно сложи една снимка за да я видим...че и аз съм се замислил нещо...да не допускаме една и съща грешка.....

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 16 часа, itcebel написа:

Беше голям мерак да имам вградена нави/млтимедия!И до там пълно разочарование/коментара за катеричките е актуален/ премахнах я !Не ми хареса радиото при слаб сигнал го няма,флашката с музиката "забива",дисплея е ярък и дразни-пътувам всеки ден в тъмната част на денонощието.Най готиното е телефона изкаран дисплея!!!

За радиото - или не си свързал антената добре или наистина е имало проблем, за флашката - пробва ли с друга, за нивото на яркост - то се регулира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Oтносно антената всичко е на букси така че няма как да не е свързана добре. За флашките /само музика/смених няколко без резултат,видеото е супер!За Slavko някъде в предните постове съм качвал снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, itcebel написа:

   Oтносно антената всичко е на букси така че няма как да не е свързана добре. За флашките /само музика/смених няколко без резултат,видеото е супер!За Slavko някъде в предните постове съм качвал снимки

Да видях снимките....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 14 часа, itcebel написа:

   Oтносно антената всичко е на букси така че няма как да не е свързана добре. ......

пуща се допълнително захранване на антенния усилвател

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма

На 7.01.2019 г. at 9:56, itcebel написа:

   Oтносно антената всичко е на букси така че няма как да не е свързана добре. За флашките /само музика/смених няколко без резултат,видеото е супер!За Slavko някъде в предните постове съм качвал снимки

Няма логика видеото да работи а мп3-ките не - за да имате добър звук и безпроблемни готини мигове използвайте VLC плеър който си има 10бандов еквалайзер и готини функции, според мен си прибързал с решението да я свалиш. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...