Jump to content
Derby

Ново Харви в "отбора"

Recommended Posts

Честито колежке със здраве да си я караш.

За Маркони каквото и да се каже,ще е малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изглежда съм минал по вашия път 1-2 седмици преди вас. От същата автокъща закупих hr-v 124 к.с. 4х4. Тогава чух,че чакат още една с фейслифта,но вече бях решил да се мятам на тази която тествах. Много честно отношение и към мен. Само суперлативи и от моя страна за Фортуна 2012. Сега за колицата: след като изчетох де що има форуми и изгледал сума ти клипчета в youtybe, мисля че съм направил много удачен избор. Само да кажа,че съм ловец и търсех от доста време нещо такова. От как съм я взел,чакам с нетърпение да дойде събота и да и се порадвам отново. На мен ми е втора кола или да си го кажем,кола за удоволствие. Не я жаля много,много, но мога да кажа с гордост,че издържа всички мои тестове. Сега чакам зимата,да видя как ще е се справи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла Колежке! Вече си пълноправен член на скромния ни клуб.Като дойде време за гуми ще ти се обадя ,че още цените са миналогодишни.Но за джантите ще помогна веднага.Трябва да се гордееш с най-икономичното 4х4 .След първата зима ще му разбереш и пълните му възможности.Не, че лятото не блесва ,но като не ходиш за риба или на лов ..няма как да го оцениш...

Много  важно е да познаваш идеално възможностите му,да ги ползваш при необходимост и да му вярваш,без да го надценяваш... :)

Но всяко нещо с времето си.Желая ти дълго и безаварийно съжителство :)....чувствам как мерцедеса ще седи в гаража :)

Благодаря и за ценните подаръци!!!!!

 

П.П.Колега rascal ,мини да се запознаем и да ти кажа как да тунинговаш окачването за оффроуд,докато не си усукал купето :)Телефона ми е в подписа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колежке със здраве да си я караш.

За Маркони каквото и да се каже,ще е малко.

Благодаря за добрите пожелания. Да ви се връщат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изглежда съм минал по вашия път 1-2 седмици преди вас. От същата автокъща закупих hr-v 124 к.с. 4х4. Тогава чух,че чакат още една с фейслифта,но вече бях решил да се мятам на тази която тествах. Много честно отношение и към мен. Само суперлативи и от моя страна за Фортуна 2012. Сега за колицата: след като изчетох де що има форуми и изгледал сума ти клипчета в youtybe, мисля че съм направил много удачен избор. Само да кажа,че съм ловец и търсех от доста време нещо такова. От как съм я взел,чакам с нетърпение да дойде събота и да и се порадвам отново. На мен ми е втора кола или да си го кажем,кола за удоволствие. Не я жаля много,много, но мога да кажа с гордост,че издържа всички мои тестове. Сега чакам зимата,да видя как ще е се справи.

Да е честита и на Вас новата придобивка. Да си я карате дълго и безаварийно, с кеф...! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла Колежке! Вече си пълноправен член на скромния ни клуб.Като дойде време за гуми ще ти се обадя ,че още цените са миналогодишни.Но за джантите ще помогна веднага.Трябва да се гордееш с най-икономичното 4х4 .След първата зима ще му разбереш и пълните му възможности.Не, че лятото не блесва ,но като не ходиш за риба или на лов ..няма как да го оцениш...

Много  важно е да познаваш идеално възможностите му,да ги ползваш при необходимост и да му вярваш,без да го надценяваш... :)

Но всяко нещо с времето си.Желая ти дълго и безаварийно съжителство :)....чувствам как мерцедеса ще седи в гаража :)

Благодаря и за ценните подаръци!!!!!

 

П.П.Колега rascal ,мини да се запознаем и да ти кажа как да тунинговаш окачването за оффроуд,докато не си усукал купето :)Телефона ми е в подписа.

Благодаря, Маркони, за добрите думи и за помощта. Без теб нямаше да имам новата си придобивка. Визирам и доверието, което спечели от страна на  съпруга ми, защото той със сигурност нямаше да се реши да търси кола извън нашия град. Хубаво е да имаш съмишленици, които споделят и уважават избора ти, защото имам близки, недоумяващи защо не съм си взела малолитражна калинка. А аз питам, как като си карал просторен БТР ще се преместиш в бебешка количка.....?

Когато имаш малко излишно време, ще ми изпратиш ли и обещаната таблица за профилактиките и смените? Благодаря и ползотворна почивка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...