Jump to content
barsi

kvd74 - Краси

Recommended Posts

1. Дата: < Ориентировъчна дата на контакт с нас > 15-18.08.2016
2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: < Описание на закупените от нас авточасти > Претапициране на разпадащ се волан на английски сивик преди фейса 
3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: < Доволен съм / Не съм доволен > Волана е уникален. Бяхме се разбрали и ми звънна. Закарах му цялата кола, свалихме го и днес 26.08 беше готов. За 2 дни стана, че се беше много разпаднал. 
4. Оценка за нашето отношение към Вас: < Доволен съм / Не съм доволен > Супер отношение, направи го както поисках. Черна кожа, черен конец. 
5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: < Град, Име на сервиза (механика), тел. за връзка > Той го свали и той го сложи. 
6. Препоръки към нас, ако има такива: < Вашите предложения и препоръки към нас, ако има такива > Всичко е 6+
7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Не се колебайте, волана е страхотен. 
- При нужда... - отново бих се обърнал към "Потребителя/търговеца Х" и бих използвал отново техните услуги и авточасти:
 < Да / Не > Определено да. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси и на мен направи волан. Това което имаше налично не беше това което исках, но му казах какво искам и той го направи. Отидох в уговореното време. Той ми демонтира стария и монтира новия като междувременно си поприказвахме за любита марка и нейните собственици :) . Никакви забележки, супер доволен съм, не е мръднал волана. Дано има повече такива хора. Краси, поздрави от сивия акорд с десния волан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен ми стана волана даволен съм много. Очарован съм от съпротивлението и усещането с ръката ми. Визията е като на оригинал.

post-6983-0-28103900-1473002857_thumb.jpgpost-6983-0-57522400-1473002874_thumb.jpgpost-6983-0-50571600-1473002890_thumb.jpg

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...