Jump to content
Deodriver

PC Card за Навигация

Recommended Posts

В крайна сметка се получи! Трябваше да направя custom settings. Относно големината на картата аз съм с 32 gb. и вече върви

DSC_0876.JPG

• Like 1

Нещо имам проблем и аз. Не мога да видя разлика във файловете. Някой папки просто ги вижда, чете имената, но скача от песен на песен. Това което виждам като закономерност е, че почне ли да свири папката си работят всички файлове, дали са 20 или 120 няма значение. Цялата папка работи. Съответно там където прескача цялата не работи. Картата е 16 гб CF на Fat32. Къде бъркам с това Lame? На Custom settings давам отметка на CBR 192. Няма кирилица. Съвети?

Здравейте, малко да изместят нещата към тунера : Тъкмо свикнах, че когато съм на радио на дисплея ми изписва само честотата на намерената станция. Разглеждам, обявите за CR V  и гледам оригинална мултимедия и на дисплея пише "RADIO 1 " как се постига това?

Трябва да активираш функцията RDS,и тогава на диспля ще изписва наименованието на станцията (Radio Data System)

• Upvote 1

Благодатя, ти. Хванах го, като задържа бутона TA/RDS и ми излязоха доста неща за активиране. Тепърва ще ги пробвам кое за какво е, но вече rds имам! А днеска правя една година със  

CR V -то! По добре късно от колкото....по-късно!

Преди 10 часа, Stefan4eto написа:

Трябва да активираш функцията RDS,и тогава на диспля ще изписва наименованието на станцията (Radio Data System

• Like 1

В крайна сметка нямах време да се занимавам тогава. Днес извадих картата, форматирах отново, сложих всички файлове директно от харда без да минават през никакви програми и сега всичко работи. Моята е някаква със собствено мнение явно...