Jump to content
Deodriver

PC Card за Навигация

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги,искам да попитам някой има ли представа каква точно карта трябва да се постави в навигацията?Пише само PC Card,но е явно,че трябва да е с адаптор.Също така,дали има значение за големината на картата,като GB.Искам да я използвам за музика. :rolleyes:

 

П.п Става въпрос за CR-V 3 генерация.

Редактирано от Deodriver

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, поразрових да видя снимки на тази карта и видях, че става въпрос за PC MCI  карта. Това е карта (адапрор, която много често се ползва при лаптопите ) която може да бъде с различни входове (PCMCIА->CF; PCMCIА->card reader; PCMCIA->USB).

Идеята като цяло е да ти сложат такъв универсален слот и ти сам да избереш каква карта да си закупиш. Силно ти препоръчвам това да е PCMCIА->card reader 5in1 или 10in1 за да успееш да обхванеш повече разновидности на мемори карти.

Като цяло е малко поостаряла технология и вече не се ползва, но съм сигурен че ще си намериш ако не в магазин то някъде по OLX или базар. бг.

 

Колко GB обаче поддържа незнам( виш дали нямаш отделна книжка при документите на колата за нея защото в стандартния мануал я няма навигацията). За музика предполагам, че повече от 2-4 няма да ти трябват, дори и за парчета с много високо качество, а тях би трябвало да ги поддържа. Ако си се насочил към mp3 там вече и 512МБ ще са ти ОК.

 

Поздрави,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Аз наскоро си взех адаптер и карта и мога да  дам малко инфо :)

Доста порових и пове§ето мнения са, че комбинацията от този адаптер + CF карта е най-добра.

Спекулираха за рамер между 2 и 4 ГБ като най-подходящи - тази, която аз взех е 8ГБ и мога да  кажа, че работи прекрасно :)

Ползвам я за  музика разбира се.

 

Ако е нужна повече информация съм насреща!

 

Поздрави,

Дани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаптера го намирам в бг на цена 19лв.http://mallbg.com//%D0%90%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%B5%D1%80-Transcend-CF-to-PCMCIA-Adapter-TS0MCF2PC_31266.html?utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link

Kарти има,но сега и аз се чудя за размера,4GB или 8Gb?Четох,че с по-голяма памет навито забива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли?Я си сложи 1 гб и карай....колко песни ще слушаш с 8 гб...до Камчатка и обратно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ползвам темата н колегата за едно отклонение и да попитам нещо свързано с аудиото в колата (понеже сме на тази тема).

Вчера, докато разцуквах по телефоноте на моргите попаднах на една обява, в която пишеше, че продава оригинален СУБ. за вграждане. Аз такова нещо не съм чул, има ли изобщо или някой пак незнае какво продава. На снимката приличаше, като от тези в ауди и мерцедес дето се вграждат зад корите в багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинален subwoofer, ама за коя генерация?

За трета не знам, но при 4-та има заводски суб, обаче ако стереото е Premium Sound. Не знам, дали всички 4-та имат, но Black Edition със сигурност. Системата е със 7 високоговорителя като единия е суб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това била цялата работа! Към 200 еврака му търсят. Монтира се под пасажерската седалка. Предложението е добро стига да свири добре, Въпреки че според мен не му е мястото в предната част на автомобила. Има още един от JL, който е направен специално за модела и изглежда по обещаващ но цената му е........ около хилядарка и не е активен.

 

С това спирам да цапам темата на колегата. Дано ми прости.

post-24664-0-96475100-1469094815_thumb.jpg

post-24664-0-75324500-1469094849_thumb.jpg

post-24664-0-89366200-1469094854_thumb.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво му пречи да е под пасажерската седалка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж от гледна точка на акустика и звучене, и втори път възможноста ако се окаже доволно мощен да създава известен дискомфорт на пасажера от към вибрации. Но като цяло не съм се качвал в такава кола и немога да съм на 100% дали би било така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е обурудвана със същия subwoofer и свири доста прилично,като няма никакви вибрации в пасажерската седалка.Доволен съм от озвучението на колата,а аз съм си капризен на тема музика.Не държа на мощстност,а на качеството,което при мен е прилично.Мога да те посъветвам да го взимаш без да се чудиш.Това е от тези буфери,които се чуват,а не като афтърмаркет да се усеща вибрация в цялата кола.

 

Иначе,аз си поръчах адаптерчето и една карта 8GB и утре ще видим какво ще стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да си отклоня темата и аз.Искам да попитам има някакъв саит в който да проверя ВИН номера на колата и да видя с какви екстри е излязла?При Мерцедес я има тази опрция,но Хонда не незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Део,това е лична информация ..няма как да я има в сайт.Опцията да питаш в Бултрако лично..ще ти отговорят как е продадена колата ,ако видят колата :).

 

Джакомо...за субуфъра...То не е баш това ,за което си мислиш,предвид размера си,но да приемем че честоти под 100 Хц. няма значение къде са в обема на озвучаване.Важи и за автомобила,вкъщи и киното..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм си предствял че е чудовищно мощен,но щом колегата казва че е ОК значи са го измислили.

Оносно ВИНа си спомням че в един руски форум имаше чове който ги вади но за ВАГ групата. На мен мо беше искарал за едно А4 над 100 позиции.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да си отклоня темата и аз.Искам да попитам има някакъв саит в който да проверя ВИН номера на колата и да видя с какви екстри е излязла?При Мерцедес я има тази опрция,но Хонда не незнам.

Колега, виж тук: http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda 

Не е точно което търсиш, ама има много полезна информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сложих адаптера и 8GB карта.Картата работи,но доста загрява по време на работа,не знам дали е нормално.Другото което е,че някой mp3 не ги чете,явно трябва да се барнат.Ако има идея как да станат нещата,за да чете всички песни,да казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж на компютъра кои чете и виж с какви настройки са. Съответно тези които не ги чете  ги конвертирай в подходящите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, има следния проблем купих си pc card за CR-V, но като сложа картата след това не се затваря екрана, издава един сигнал и не ще да се прибере екрана, вадя картата и няма проблем. Картата влиза до край да уточня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 20.07.2016 г. at 18:58, Carvin написа:

Привет,

 

С цитираните по-долу адаптер и карта съм от 2 години и нямам проблеми.

Дай малко повече инфо какви са адаптера и картата, тъй като явно сигнализацията е за  проблем с тях.

 

 

 

На 20.07.2016 г. at 18:58, Carvin написа:

Привет,

 

Аз наскоро си взех адаптер и карта и мога да  дам малко инфо :)

Доста порових и пове§ето мнения са, че комбинацията от този адаптер + CF карта е най-добра.

Спекулираха за рамер между 2 и 4 ГБ като най-подходящи - тази, която аз взех е 8ГБ и мога да  кажа, че работи прекрасно :)

Ползвам я за  музика разбира се.

 

Ако е нужна повече информация съм насреща!

 

Поздрави,

Дани

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 28.08.2018 г. at 12:04, dakatabg написа:

Здравейте колеги, има следния проблем купих си pc card за CR-V, но като сложа картата след това не се затваря екрана, издава един сигнал и не ще да се прибере екрана, вадя картата и няма проблем. Картата влиза до край да уточня.

Ако картата е празна няма да позволи да се затвори панела!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да докладвам и аз - взех си PCMCIA to CF Card адаптер, без който не може. Взех си и няколко CF карти, но цената им става абсурдно скъпа при по-големите обеми. Затова намерих следната джаджа:

https://www.aliexpress.com/item/High-Performance-Micro-SD-TF-to-CF-Adapter-Adaptor-MicroSD-MicroSDHC-to-Compact-Flash-Type-I/32284036195.html

С него в момента използвам 16 GB Micro SD карта и системата пее като козичка :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих същото от алито, но имам следния проблем, чете само няколко песни от 3 гб песни, чете как се казват песните изписва ги на дисплея но само минава на другата и така през 30 песни, тръгва една после пак доста пропуска и по някое време тръгва някоя песен.

Редактирано от dindin
Предходно мнение не се цитира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж кои файлове чете и кои - не. После търси някакво сходство в едните и в другите, например да не би тези, които не чете, да са кодирани с VBR, а плейърът да не подържа това. При мен няма такъв проблем и затова не съм се задълбавал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 15.10.2018 г. at 22:09, madrigal написа:

Ами виж кои файлове чете и кои - не. После търси някакво сходство в едните и в другите, например да не би тези, които не чете, да са кодирани с VBR, а плейърът да не подържа това. При мен няма такъв проблем и затова не съм се задълбавал.

 Не виждам разлика във нищо, старите mp3 ги чете без проблем, новите свалени тази година и миналата година не ги чете.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 17.10.2018 г. at 5:34, dakatabg написа:

 Не виждам разлика във нищо, старите mp3 ги чете без проблем, новите свалени тази година и миналата година не ги чете.

Зависи от кодировката на МП3 файловете. Изтегли си MP3Tag мисля, че се казваше програмата и ги прекодирай. Между другото моята ПС карта е с адаптор и в момента в нея има 128 гб СД карта, като я поддържа без проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се сблъсках с подобен проблем. Имах си Mp3-ки които бяха на флашка и си ги слушах посредством "FM Трансмитер" но на скоро си купих така наречените PCMCIA Адаптери към SD карта след като преместих песните там, не вървяха а просто си прескачаха. Разрових се из архивите ми от мп3-ки и намерих някакви от 2006 година сложих ги и тръгнаха. Причината се оказа Енкодинга на Mp3 файловете, а не в самите тагове. Проверих  енкодинга на старата Mp3 която тръгна в CR-V-то и видях, че е кодирана с "Lame" Енкодинг. Единственото, което трябваше да направя за да подкарам новите mp3 е да ги енкодирам с "LAME", за Ундоус потребителите, програмката, която може да ви свърши работа се казва "winLame" след, като ги пре-енкодирате мп3-ките би трябвало да вървят без проблем. Друг съвет, който мога да дам е да преименувате имената на мп3 файловете да са на латиница понеже на кирилица излизат само въпросителни, също така е хубаво да се махнат разни иконки от типа на "ноти, дискове" и други такива в имената на mp3 файловете, тъй като това също не се нрави на плеъра на CRv-тата, това е!

В момента работя по една малка програмка, която Сваля песен(или цял плейлист) от youtube и я конвертира със "Lame" за да може директно да се слагат песните на SD картата без да има нужда от допълнително обработване, предполагам ще я завърша през уикенда и ще я кача тук, ако някой желае да я ползва.

 

Поздрави!

  • Нагоре 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 18.01.2019 г. at 14:49, akovachev написа:

И аз се сблъсках с подобен проблем. Имах си Mp3-ки които бяха на флашка и си ги слушах посредством "FM Трансмитер" но на скоро си купих така наречените PCMCIA Адаптери към SD карта след като преместих песните там, не вървяха а просто си прескачаха. Разрових се из архивите ми от мп3-ки и намерих някакви от 2006 година сложих ги и тръгнаха. Причината се оказа Енкодинга на Mp3 файловете, а не в самите тагове. Проверих  енкодинга на старата Mp3 която тръгна в CR-V-то и видях, че е кодирана с "Lame" Енкодинг. Единственото, което трябваше да направя за да подкарам новите mp3 е да ги енкодирам с "LAME", за Ундоус потребителите, програмката, която може да ви свърши работа се казва "winLame" след, като ги пре-енкодирате мп3-ките би трябвало да вървят без проблем. Друг съвет, който мога да дам е да преименувате имената на мп3 файловете да са на латиница понеже на кирилица излизат само въпросителни, също така е хубаво да се махнат разни иконки от типа на "ноти, дискове" и други такива в имената на mp3 файловете, тъй като това също не се нрави на плеъра на CRv-тата, това е!

В момента работя по една малка програмка, която Сваля песен(или цял плейлист) от youtube и я конвертира със "Lame" за да може директно да се слагат песните на SD картата без да има нужда от допълнително обработване, предполагам ще я завърша през уикенда и ще я кача тук, ако някой желае да я ползва.

 

Поздрави!

mp3tag е програма за кодиране, прекодиране работа със списъци и цели плейлисти и аз нея ползвам защото е всичко в едно. Но бих поробвал и твоята щом ще има опция да тегли листите от ю-тюб...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, inferno72 написа:

mp3tag е програма за кодиране, прекодиране работа със списъци и цели плейлисти и аз нея ползвам защото е всичко в едно. Но бих поробвал и твоята щом ще има опция да тегли листите от ю-тюб...

 

Хмм може да аз просто така успях да се справя с проблема, относно програмката , която правя, не успях да се занимавам този уикенд но, когато я довърша със сигурност ще я публикувам тук. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера реших проблем с четенето на MP3, проблема беше в Bit rate при новите MP3 е 192 Bit rate и нагоре, а трябва да е под 132 Bit rate. Намалих ги с програма и сега нямам никакъв проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съживя малко темата. Използвам преходник CF to SD card и микро СД карта 32 GB, което позволява копирането на голям брой албуми във вид на MP3-ки. Преди няколко дни реших да добавя още малко музика и изведнъж колата спря да чете картата. Последва дълга борба с променлив успех и за двете страни :D:D и вчера най-накрая стигнах до някакъв извод защо/кога спира да чете файловете. В моя случай, допустимият брой директории + файлове е 110 директории и 970 файла (+/- няколко файла - домързя ме да уточня точно колко). Явно има значение не само броят на файловете, а и броят на директориите (може би е някаква сума от двете - не знам). Това го казвам, защото по време на борбата имаше моменти, когато файловете бяха 1024, че и повече и картата се разпознаваше, но за съжаление тогава не се бях сетил да броя и директориите, та не мога да съм точен.

Някой друг правил ли е подобни експерименти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 10/14/2018 at 12:51 PM, madrigal said:

Да докладвам и аз - взех си PCMCIA to CF Card адаптер, без който не може. Взех си и няколко CF карти, но цената им става абсурдно скъпа при по-големите обеми. Затова намерих следната джаджа:

https://www.aliexpress.com/item/High-Performance-Micro-SD-TF-to-CF-Adapter-Adaptor-MicroSD-MicroSDHC-to-Compact-Flash-Type-I/32284036195.html

С него в момента използвам 16 GB Micro SD карта и системата пее като козичка :D.

И за направих същото, но навигацията се рестартира постоянно. Сложих вместо адаптера 128Мб компакт флаш и няма проблеми. Само дето няма песни на нея защото не мога да я свържа с лаптопа, нямам четец за нея. Та въпроса ми е, микро СД как е форматирано ФАТ или ФАТ32?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам това: https://www.aliexpress.com/item/CF-card-1GB-to-PCMCIA-CARD-adaptor-and-CF-card-reader-3-in-1-combo-for/32818916083.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dTz7tej и съм доволен, само дето като го оставя в гнездото на колата, някой път при стартиране екрана ми го няма, а звук си има, но логично не може да сесменя и тнт. Та го ползвам само, на дълъг път, иначе си слушам fm.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си ей така за проба това в 16 гб опция:
BGN 6.84 73%OFF | Real Capacity Memory Card 256MB 512MB 1GB 2GB 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB CF Card 128GB Compact Flash Card Free Shipping
https://s.click.aliexpress.com/e/bTxRY2Ms

и това:
BGN 3.47 22%OFF | Compact Flash CF to Adapter Cards Reader PC Card PCMCIA for Laptop Notebook #H029#
https://s.click.aliexpress.com/e/pae7eTO

Но сега като ви чета коментарите ще идат май директно в кофата. Картата в какъв формат я държите? Разбрах, че файловете трябва да са 128 kbps mp3 и да са до 99 в папка. Без кирилица. Нещо друго има ли установено?
Защо това забиване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да са 128kBps, имената да са само на латиница - при мен проблемът беше с бройката на песни+папки. А, и още - компресията на mp3-ките да е CBR (Constant Bit Rate), а не VBR (Variable Bit Rate).

Картата я форматирам като FAT32 - то иначе няма да поддържа дългите имена и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК. Имена на латиница, компресия CBR и формат на картата FAT32. Като пристигне ще видим. Само дано няма това забиване за което говори колегата. А някой връзвал ли е Айпод на кабела в горната жабка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поръчах това - € 12,78 12%OFF | Promotion!!! SDHC Adapter PCMCIA to SD PC Card Reader for Mercedes-Benz GLK/SLK/CLS/E/C Class

https://s.click.aliexpress.com/e/bR0y7JxE

Дойде за 10 дни, сложих вътре Micro sd карта 8 gb (предварително форматирана fat 32).

Работи като чук без забивки. Първия път на сутринта беше угасила екрана на навигацията. След това обаче не даде нито един бъг. P. S. - пропуснах да спомена, че броя на файловете е до 999 (гледам, че често се дискутира та това е точния брой на ограничението :) )

 

Sent from my TSD Octa A0520P using Tapatalk

 

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 18.01.2019 г. at 16:49, akovachev написа:

И аз се сблъсках с подобен проблем. Имах си Mp3-ки които бяха на флашка и си ги слушах посредством "FM Трансмитер" но на скоро си купих така наречените PCMCIA Адаптери към SD карта след като преместих песните там, не вървяха а просто си прескачаха. Разрових се из архивите ми от мп3-ки и намерих някакви от 2006 година сложих ги и тръгнаха. Причината се оказа Енкодинга на Mp3 файловете, а не в самите тагове. Проверих  енкодинга на старата Mp3 която тръгна в CR-V-то и видях, че е кодирана с "Lame" Енкодинг. Единственото, което трябваше да направя за да подкарам новите mp3 е да ги енкодирам с "LAME", за Ундоус потребителите, програмката, която може да ви свърши работа се казва "winLame" след, като ги пре-енкодирате мп3-ките би трябвало да вървят без проблем. Друг съвет, който мога да дам е да преименувате имената на мп3 файловете да са на латиница понеже на кирилица излизат само въпросителни, също така е хубаво да се махнат разни иконки от типа на "ноти, дискове" и други такива в имената на mp3 файловете, тъй като това също не се нрави на плеъра на CRv-тата, това е!

В момента работя по една малка програмка, която Сваля песен(или цял плейлист) от youtube и я конвертира със "Lame" за да може директно да се слагат песните на SD картата без да има нужда от допълнително обработване, предполагам ще я завърша през уикенда и ще я кача тук, ако някой желае да я ползва.

 

Поздрави!

Аз се пробвах така и сега не чете нито една песен,къде бъркам ?

 

IMG-783c1800c22e7804d2949cba53cc4d40-V.jpg

IMG-a9df08e016659498fd4c7e693cd73f2e-V.jpg

IMG-d1a46a1fe0058485a3dabaf05b313d6d-V.jpg

IMG-f9b9e8371938711d569440e6bbcc6dbb-V.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото, което ми се наби в очите е голямата дължина на имената. Опростѝ ги до Ace of base 1 и т.н, да речем. Второто - излиза ти едно предупреждение, че форматиране от една компресия в друга може да губиш данни. Аз бих свалил FLAC или WAV файлове, след това конверсия до 44 kHz, 320kbps (на толкова са моите и си свирят. Може да ползваш Reaper - това е безплатен DAW, който се ползва за звукозапис, смесване и мастеринг, (има си вграден dll Lame encoder), но ти се ограничи до импорт - ване и render в гореспоменатия размер (44.1 kHz и 320 kbps, constant bitrate). Успех!

 

Sent from my TSD Octa A0520P using Tapatalk

 

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 18.01.2019 г. at 16:49, akovachev написа:

И аз се сблъсках с подобен проблем. Имах си Mp3-ки които бяха на флашка и си ги слушах посредством "FM Трансмитер" но на скоро си купих така наречените PCMCIA Адаптери към SD карта след като преместих песните там, не вървяха а просто си прескачаха. Разрових се из архивите ми от мп3-ки и намерих някакви от 2006 година сложих ги и тръгнаха. Причината се оказа Енкодинга на Mp3 файловете, а не в самите тагове. Проверих  енкодинга на старата Mp3 която тръгна в CR-V-то и видях, че е кодирана с "Lame" Енкодинг. Единственото, което трябваше да направя за да подкарам новите mp3 е да ги енкодирам с "LAME", за Ундоус потребителите, програмката, която може да ви свърши работа се казва "winLame" след, като ги пре-енкодирате мп3-ките би трябвало да вървят без проблем. Друг съвет, който мога да дам е да преименувате имената на мп3 файловете да са на латиница понеже на кирилица излизат само въпросителни, също така е хубаво да се махнат разни иконки от типа на "ноти, дискове" и други такива в имената на mp3 файловете, тъй като това също не се нрави на плеъра на CRv-тата, това е!

В момента работя по една малка програмка, която Сваля песен(или цял плейлист) от youtube и я конвертира със "Lame" за да може директно да се слагат песните на SD картата без да има нужда от допълнително обработване, предполагам ще я завърша през уикенда и ще я кача тук, ако някой желае да я ползва.

 

Поздрави!

 

Пробвах доста варианти,не ми се получава нещо. Явно някъде бъркам,има ли опция да е от картата ?

 

DSC_0874.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с карта на колега, която работи. Също и адаптер. Така не може да се разбере къде е проблема. Ето какво изрових от Hardwaresecrets, надявам се ще е полезно за всички :

Media Types: CD (compatible with CD-RW and multi-session) and PC Card slot (a.k.a. PCMCIA slot), supporting any kind of memory card.File types: MP3 and WMAMaximum number of folders: 255Maximum number of tracks: 999Maximum number of layers: 8 (including ROOT)Sampling frequency (MPEG1): 32, 44.1 or 48 kHzSampling frequency (MPEG2): 16, 22.05 or 24 kHzSampling frequency (WMA): 32, 44.1, 48 kHzBit rate (MPEG1):  32, 40, 48, 56, 64, 80, 96, 112, 128, 160, 192, 224, 256 and 320 KbpsBit rate (MPEG2): 8, 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 80, 96, 112, 128, 160 KbpsBit rate (WMA): 32, 40, 48, 64, 80, 96, 128, 160, 192 KbpsReal manufacturer: Alpine

Sent from my TSD Octa A0520P using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...