Jump to content

Recommended Posts

Здравейте! 
Интересувам се от тунинг на моя Акорд VII 2.2 i-ctdi. Има ли някой от вас опит в тази област? Бях се насочил към сервизи като Overdrive и Madness, понеже знам, че правят големи проекти и предполагам работят качествено. Някой може ли да ме посъветва дали има други варианти, на които може да се разчита (бих искал колата също да мине през дино преди и след тунинга, за да се види разликата на хартия). Знаете ли също дали има нужда от затваряне на EGR? Благодаря предварително! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Madness станаха много известни не само в България, но та толкова арогантни и надменни самите им работници, че ще ти се дореве от тях. И едни цени... Цена нямат :D

 

 

Много хора от тук хвалят Gefi's Garage. 

Редактирано от civicgonemad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби в Дружба наскоро ми спомена че са ремапвали 2.2 дизел и изкарали много добри резултати.

Другия вариант е Адлера в Годеч.

Аз на други не бих се доверил...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vrperformance.net/ с тези съм писал за моя бензинов Акорд, но ми казаха че за момента не предлагат услугата ремап, но правят дизелови такива. Но нямам отзиви от приятели които са ползвали техните услуги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремап или цялостен проект????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремап или цялостен проект????

Става въпрос за ремап на първо време, евентуално с идеята за смяна на изпускателната система в някой бъдещ момент :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове. Реших да споделя опита си за тези които все още се интересуват. От два дни съм с +30 кончета под капака; да ги усещаш как допълват тропането на останалите е голям кеф! За всичко са "виновни" Боби и екипът му, които ме накараха да живея и тръпна с голямо удоволствие когато съм на път. Засега са само 1ххх  км , но чувството е страхотно! Искам да насърча всички, които все още се колебаят, ако имат възможност - да го направят, за да се наслаждават по-пълноценно на възможностите на "акордеона". Прикачам и графиката от диното, за да видите нагледно резултатите. :)

BT n22a.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези Боби и КО, в Търново ли са и колко ти е струвал ремап-а? Ако не е тайна де ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли не виждам колко коня и нютуни е станала на тази снимка?

 

Изпратено от моят SM-G390F с помощта на Tapatalk

 

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж си пише... 438 на 169. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби е във София,кв.Дружба и се справи перфектно с ремапа.Вече минавам 10х и нямам никакъв проблем.Мисля да му се обадя в понеделник и да му благодаря за добре свършената работа.Колега Cacciatore на съобщения ще ти изпратя това което те интересува.                                                                                                  Иначе по диното:лесно е: При 3000 об.-hp скача от 125 на 170 , а  N-m  от 310 на 400

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това резултати на мотора ли са?ако да тя е била доста мудна преди ремапа,доста далеч от заводското.

Изпратено от моят SM-G390F с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така излиза,ама аз съм доволен след ремапа

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма да си доволен тя е живнала бая.;)

Изпратено от моят SM-G390F с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...