Jump to content

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте, колеги да ви се оплача и да ви предупредя да не взимате нищо от тази морга " Даро с.Нови Хан" особено през интернет. Писах им във ОЛХ, че ми трябват лайсните на вратите под прозорците , че на моите е напукано уплътнението иначе са супер лъскави и т.н. Пишат ми има, казват цената (явно кореспондирам с ШЕФА на моргата) и аз му казвам искам 4-те направо ако са в добро състояние ми ги изпратете по еконт, ако не са читави изобщо не ми ги изпращайте аз си имам такива. А не ок е всичко изпращат ми ги аз отивам в еконт и като ги отварям не вярвам на очите си, тази кола вероятно е горяла уплътненията изгорели и се разтекли по лайсните чак надолу, уплътненията се разпадат в ръцете ти и едната 15 см навътре пречупена направо. Служителите на еконт и те гледат и се хванаха за главата какво ми изпращат с цена 172 лв след 15 мин. звънене на всички телефони, които имат еконт се свързваме със собственика на моргата и аз го питам знаете ли какви отпадъци ми изпращате и т.н. и той започва да се прави на луд работниците ги пратили и тем подобни. Звънят му служителите на еконт за да питат кой ще плаща на обратно и той има казва вие сте длъжни да му вземете парите и им затваря телефона, и те няма какво, казват ми ако не платите трябва ние да платим идването и връщането, аз естествено платих те нямат вина.Та пазете се от този мошеник и селски тарикат тел. му е  0888 641 595 а на един от служителите му е 0897 349 954 същите са като него.

post-34449-0-70261500-1468069729_thumb.jpg

post-34449-0-75990900-1468069741_thumb.jpg

Редактирано от marinpopov
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти наистина ли даде 172 за тия боклуци или само транспорта плати? Освен това, ако той преди изпращането изрично не е казал, че при отказ на пратката транспорта в двете посоки е за твоя сметка е трябвало да си платиш само колкото струва да дойдат при тебе и да откажеш пратката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти пък как ще дам да не съм луд транспорта платих

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% НЕ стъпвайте там !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...