Jump to content
crown_bg

Стелки по поръчка за Акорд 7 г.

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Някой да знае къде правят, или идеи къде мога да попитам да ми направят стелки по поръчка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не говориш за стелки за обувки - просто издебни в ebay.co.uk оригинални. Под 100лв комплект нови. В Бултрако по спомен са малко над 100лв. Неоригинални, но специално направени за модела има по 50лв като гледам (това е първия резултат от гугъл, но ако потърсиш за "стелки хонда акорд 2003" излизат 5-6 алтернативи още на първа страница):

http://www.bktuning.bg/product.php?ProductID=5440

 

Дори да има някой, който прави стелки по поръчка - едва ли ще са по-качествени или по-евтини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните в Бултрако са отвратителни, а се водят елеганс, направиха ми отстъпка за 140лв. комплекта. 1:1 с Петекс като качество. В ЮК са за десен волан, там има много сайтове за поръчкови, с надписи и без, с плаки и без, и т.н. В САЩ също има, но при долар 1.77лв. цената е абсурдна, говорим за над 300лв.

 

Мналата годин бях намерил Габровска фирма, з 200лв. щяха да ми ги направят, но изгубих координати и сега не мога да ги намеря.

 

Не знам защо, оригиалните ми стелки, които са елеганс, нямат нищо общо с продаваните в Бултрако, вчера бях там и ги видях. Моите са антрацитни, техните бяха по-светли, а и мокета на моите е по-плътен и космест.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Преди време се загледах в едни стелки... тогава се чудех каква е разликата..

http://www.ebay.com/itm/Honda-Accord-2003-08-MK7-FLOOR-MAT-CARPET-Genuine-Elegance-LHD-08P15-SEA-611-OEM-/131712517309?hash=item1eaaad84bd:g:TcIAAOSwnLdWqIyZ

Тези изглеждат плътни и дебели, а долните изглеждат обикновени мокетени.

http://www.ebay.com/itm/Honda-Accord-2003-08-FLOOR-MAT-CARPET-STANDARD-BLACK-GENUINE-LHD-08P14-SEA-611-/141888501976?hash=item210936b8d8:g:xWcAAOSwP~tW4KGi

Цената на дебелите с доставката идва към 180лв, но ми се сториха прекалено много ..

Имат и минимална разлика в парт номера, което явно ги отличава.

Редактирано от h5rov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като взех комбито имаше само предни (оригинални с лого, плака за педалите и отвори за куките). Разгледах предложенията и реших че тая няма да я бъде. Направих си шаблон от картон за задните, отидох в магазин за мокети, харесах си цвят и материал който не се разбрида и ми изрязаха 2 бр = 8лв общо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Като взех комбито имаше само предни (оригинални с лого, плака за педалите и отвори за куките). Разгледах предложенията и реших че тая няма да я бъде. Направих си шаблон от картон за задните, отидох в магазин за мокети, харесах си цвят и материал който не се разбрида и ми изрязаха 2 бр = 8лв общо.

 

 

В големите магазини за мокети и предлагат обшиване на мокети. (за домко-то знам) Взимат 1.50-2лв на л/м. Така може да станат и нацяло довършени.

Редактирано от h5rov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм със стелки на Петекс. Неоригинални, но специално направени за модела.

Качеството според мен е МНОГО добро. Вече близо 3 години ги ползвам, като не слагам други/гумени стелки през зимата.

 

Няма надпис "Accord", от какъвто аз нямам нужда. 

 

 

И за да не пропусна да съм малко "офтопик".

Честито, crown_bg, ти си най-бързия във форума до 1000 мнения!  :fun:  :hondarulez:  :honda:

Редактирано от Чавдар K
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, ама изобщо не съм забелязал, и сега аз ли черпя или вие мен :biggrin::music: ....

 

От Петекса съм доволен, 1 година съм с тях и няма мърдане, предвид че понякога се перат 2 пъти в месеца стелките.

 

Относно стелките в ибей, да моите старите са тези първите, в Бултрако за моят модел ми показаха Елеганс долните, които са Стандарт всъщност, да не говорим че на живо като ги видях нямаха разлика с тези на Петекс като цвят, обшивка и плътност. Останах разочарован. Днес успях да намеря стелки по поръчка, 120лв. със супер плътен и дебел мокет, но не се знае кога ще имат от материала, понеже го поръчват през 3-та фирма :| , 20лв. взимат за надпис на стелка.

Ще пиша като има някакво развитие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих за моята кола от магазина на stelki.bg преди малко над 2 години имат няколко варианта, взех си от по-скъпият вариант гумени тип "леген" за 60 лв. и бих казал, че съм доволен. Пасват добре и като гледам ще изкарат поне още 2 години и то най-вече заради шофьорската, която се трие най-много.

http://www.stelki.bg/category/341/gumeni-stelki-za-honda-accord.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ползвал ли е тези стелки https://stelkite.com/frogum-stelki-guma-honda-accord-vii-cl-7-8-9-2002

Гледам същия модел са от 70лв до 47лв и не знам има ли някаква разлика освен цената.

Редактирано от Nikito82

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със тези съм от 2 седмици.Като качество са мн.добри,тежки,дебел е ластичен каучук без миризма.Не се пързалят.Купих ги за 45лв. ,като единственият минус е ,че междуцентровото разстояние на отворите за закрепяне се разминава с моите куки.Незнам може на префейслифта да съвпада..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги взех харедаха ми. Не само се рязминава ами то и няма такива. Те тия отворчетата са си дето са захванали стелките една към друга. Аз ги взех за 60лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да им направиш няколко снимки. Аз се оглеждам от доста време за мокетени, но все не харесвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не забравя днес да снимам и да пусна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моите били Petex. извадих да ги снимам и се оказаха такива, нещо съм забравил какво съм взимал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли са стелките? 

product_16782.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същите са. тази цена даже е по добра отколото аз дадох.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...