Jump to content
Петър хонда сивик 1.5 90

Свети ми motorkontrollleuchte

Recommended Posts

На скоро си взех хонда сивик 1.5 90 к витек е д15з3.Досега колата е карана от предишния собственик с 100 октана от шел и аз продължих  с това но реших да пробвам с 95 от шел.
След като минах около 100 километра и ми светна тази лампа motorkontrollleuchte и продалжава да свети минах още 30 км. изгасих колата,след около 4/5 часа проверих масло,антифриз всичко е на ниво запалих не ми светеше,след 20 тина км. пак светна и продалжи да свети,прибрах се и се чудя дали е възможно да е от бензина ? Ако някои може да сподели мнение много благодаря предварително приятен ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек ти е светнал чека. Провери какви грешки е записало и пак пиши, че трябва да хвърляме боб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе на някой тоя жокер с лампата на VTEC-а може да му говори нещо. Обаждайте ей :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същият двигател. Провери си грешката с кламер. Предполагам, че проблема ти е от ламбда сондата. Ако е това ми пиши на лични да ти кажа от къде да си купиш нова на добра цена, че тука по магазините в БГ пет жилните са много пари.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията, днес се видях с бившия собственик с който се познаваме и му казах за това той ми каза че, е сменял ламбда сонда с кабелите била около 500 лв. и така светвало на някакви определени километри след като се минали.Да изгася колата да я запаля и да карам.Но все пак ще я закача да видим ако има нещо.
Вчера я карах не свети чека и икономичния режим си свети нормално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се наложи да сменяш ми пиши за да ти кажа от къде да си вземеш нова с 2 години гаранция за към 170 лева, сега като падна паунда и по- евтино ще дойде....

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...