Jump to content
Георги Георгиевв

От къде да си поръчам фарове?

Recommended Posts

Здравейте колеги, въпросът ми е от къде да си поръчам фарове за civic-a 99 hatch? Гледам сайтовете, както и да са с безплатна доставка, но някой ако знае и е поръчвал ще съм му благодарен ако сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах ги аз, но не съм поръчвал никога, затова се допитвам до вас. Някой дали е поръчвал да знам да поемам ли риска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и другото което е като дам на такива които пише free shiping пак излиза няква доставка 60 долара. Някои са ми казвали, че имало някъкво мито като простигнат. Трябвало да имам регустрация в митницата нещо такова и ще ми излезе солено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и другото което е като дам на такива които пише free shiping пак излиза няква доставка 60 долара. Някои са ми казвали, че имало някъкво мито като простигнат. Трябвало да имам регустрация в митницата нещо такова и ще ми излезе солено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си вземеш от БГ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами поръчай си от щатския ebay, но гледай доставката да е "via the Global Shipping Program".

 

Capture3.png

 

Например за тези (нямам представа дали ще станат, просто ги използвам за пример) са с цена $54, доставката $61 и мито $16. Грубо (в зависимост от курса на долара) ще излезнат около 225-230 лв.

Доставката е много бавна, но за сметка на това не се разправяш с митници (ebay използват посредници, които трнспортират стоките, прекарват ги през митница и ги доставят на клиентите). Плащаш всичко при покупката и си получаваш стоката у вас.

Аз така си купих решетка за моята кола. Покупката беше на 25 май, доставката беше на 8 юни. Само че аз поръчах с доставка в UK, защото до България беше $45 и имаше мито около $17, а до UK - $25 доставка и без мито. На 16 юни пристига с една куриерка фирма (доставката е 2 лв. на започнат колограм, така че ще е нещо от сорта на 2 или 4 лв.) и докато я взема ще стане месец от поръчката, но аз не бързам. Не виждам смисъл за решетка струваща $40 да давам още $40 отгоре за транспорт върху вече дадените $25.

 

Capture2.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе той неграмотен , вие от чужбина да си ги поръча .

То от България  с този правопис не се знае какво ще поръча.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...