Jump to content
MorpheuSS

Инфоборд за Харви 1999г. ОБД1 D16W1

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Наскоро попаднах на тази тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=68486 и останах заинтригуван от джаджата. Въпроса ми е някой дали не знае подобна джаджа продава ли се още, къде и колко струва. За обд 2 има, ама с моя късмет моята е обд 1 с двете букси с  2 и 3 пина.

Благодарско предварително на всички прочели темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Между другото като направих самодиагностика с окъсяване на буксата ми излиза 1 дълго и 1 късо мигване само ама не намирам грешка 11. Аз ли неправилно разчитам сигналите или?

Сорка за спама..

Редактирано от MorpheuSS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях питал Жоро хондата и той ми каза,че вече не ги прави тези инфоборди, ако намериш някакъв ок, но силно ме съмнява. Инвестицията според мен не си заслужава. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мен е готино пък и обичам да си следя показателите на колата. Като карам кола с мулти дисплей винаги гледам моментен разход и съответно карам по-икономично... А някаква идея за  проблема със самодиагностиката?

Редактирано от MorpheuSS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих втора употреба преди няколко месеца в ОЛХ. Човека беше от Варна и се оказа много свестен, изпрати ми го в оригиналното състояние с кутийка, преходник и упътване. На мен ми върши работа, в никакъв случай няма възможностите на професионален уред за диагностика. Сега се опитвам да "сверя" показанията му за LTFT и STFT с някакви базови заложени в контролера на колата. Всичко друго заложено в менюто работи добре. Търси втора ръка, ново няма да намериш наистина...за съжаление. Интересно е наистина защо се отказват момчета от проекта и производството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...