Jump to content
Veseliq

Тема за обсъждане на автомобили (Акорд) от обяви!

Recommended Posts

Преди 3 часа, Чавдар K написа:

Автомобилите тук или са били ударени или са имали сериозни технически проблеми или са на 1 000 000км.

Не е баш така има и читави екземпляри, точно сега сме в процес на придобиване на един такъв фейслифтов 2006, но държа да подчертая, че и цената е доста по-висока от на тази обява, защо ли ;) Колата няма никакви удари и не е имала, само 2-3 дребни драскотини по броните. Изрично помолих да не я мият и пиапат  и така я закарахме при Слави, където всичко се потвърди. потвърди го и проверка по ВИН в Швейцария и в дилър на Хонда ;)

Най-вероятно колегата, който забеляза липсата на дистроника е прав само заради това си заслужава да се оглежда по внимателно този екземпляр.
Бях гледал  и един друг екземпляр в автокъща и при първоначалния оглед не бях забелязъл, че отпред в ляво е правена, но отидох втори път и тогава истината лъсна. Оказа се че преден ляв калник е правен, вярно мн. добре но все пак намерих издайническите белези. При положение, че вече имах екземпляр, който не е имал никакви интервенции този веднага го забравих.
Пак искам да подчертая за такива пари, като в тази обява фейстлифтова 7ца няма как да няма кусури.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се спре с писането на външни белези за щети, тогава започва истинският разговор за ударена кола.

Дистроникът е "голяма" екстра само за онзи който не знае "страничните му ефекти". Аз дори круиз контрола ползвам рядко, па камоли по-сложни и капризни системи. Фаровете ми също никога не стоят на АУТО.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Чавдар K написа:

... и какво, ако някоя леля спре в девствения ти непокътнат акорд, и огъне калника, ще го върнеш за скрап ли? :)

Не става въпрос за това, а дали всички коли внос 2-ра ръка, които се продават на нашия пазар са удряни ;)

преди 17 минути, ceco_accord написа:

Дистроникът е "голяма" екстра само за онзи който не знае "страничните му ефекти". 

Би ли разказал малко за тези "странични ефекти", че колата, която купуваме е с дистроник ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-подробен може да е колега с такава екстра на борда си, а ако не ти хареса, винаги можеш да не я ползваш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Преди 1 час, esox hunter написа:

Не става въпрос за това, а дали всички коли внос 2-ра ръка, които се продават на нашия пазар са удряни ;)

Може да не са точно удряни, но им има нещо за да тръгнат насам (изключение правят Швейцария и Испания, където има други схеми) - цените, на които искаме да купуваме тук, не предполагат друго. 

Няма да кажа "всички", за да не се хванеш пак за буквата, нека да го наречем, че е масово?

Напълно съм съгласен, че има и читави автомобили ... ето и един негър скиор :)

Kwame+Nkrumah+Acheampong+Alpine+Skiing+D

Отделно това, което исках да кажа, е че най-нормалното нещо за един автомобил е да има пребоядисани детайли ... особено за 10-15 годишните автомобили, каквито коментираме в тази тема. 

Редактирано от Чавдар K
  • Upvote 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 4/20/2018 at 23:01, Чавдар K написа:

Отделно това, което исках да кажа, е че най-нормалното нещо за един автомобил е да има пребоядисани детайли ...

Абсолютише! То не говорим за Лада 1600, където най-голямата екстра е "оригинална боя". Моята кола съм я взел ударена (не ударена и правена, ами чисто ударена) за да знам в какво състояние е била и как е направена, защото никой не продава на малко км иначе, освен ако не му я бастисат. А както се и доказа и в последствие за Акорд 7 дизел, тенекиите са къде-къде по-бял кахър от карантиите :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде време и аз да се завърна отново в отбора на Акордите. Благодарение на колегата @pepur търсенето приключи и се сдобих с невероятен Акорд с K24, в безупречно състояние

IMG_20180421_100303.jpg

• Like 3
  • Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предстои ми обслужване на колата и понеже имам масло Castrol Magnatec Start-Stop 5W30 което приятел ми донесе от Белгия и се чудя дали е подходящо за Акорда :?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   1 потребител