Jump to content
Veseliq

Тема за обсъждане на автомобили (Акорд) от обяви!

Recommended Posts

Ако има сервизна книжка, можеш да потърсиш собственика на колата или сервиза, в който е обслужвана и да получиш допълнително информация за климатичната система.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази красота,гледал ли я е някой,че май почвам да се влюбвам :)  https://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?adv=11528908795495876&page=1&searchres=vtnqrx41

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен екземпляр!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвътре е черешката не на тортата, а на мелбата, за страх..Не го мисли, личи си че са полагани големи усилия и е гледана с голяма доза желание и много, много любов.

 

п.с. - Аз имам прекрасен автомобил, ако нямах и търсех в момента, няма дори и да пиша тук, да изисквам мнение, директно отивам с кеша :) :worthy:

 

 

           Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна колца. Ще надживее всичко произведено тоя век.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

От доста време се оглеждам за Акорд Type-S по чуждите сайтове, но от време на време гледам и обявите в България.

Искам да попитам дали някой е гледал този екземпляр и ако може да сподели впечатление:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11524417443339601&slink=8m1yky

 

Благодаря предварително.

Редактирано от Zlatozator

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден,колеги японци! :) Мазда-джия съм , но искам да ставам Хонда-джия :D и съм се ориентирал към конкретна кола https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11530779062387972&slink=8nr67u

въпроса към вас е - някой гледал ли е конкретната кола, какво бихте казали за цената(има газ и 2 комплекта гуми , което е плюс за мен , тъй като така или иначе ако няма - ще се слага задължително,гуми също ще трябва да се купуват за зимата), и другия може би по-важен въпрос ,човека каза че големия екран при палене на колата без изчакване бензиновата помпа да подкачи бензин, екрана си работи нормално, а ако се изчака помпата да подкачи бенз- екрана потъмнявал.. иначе тъча работи.. аз съм доста "гол" по проблеми на колите от какъвто и да било сорт, но дори и при това положение , не виждам какво общо имат двете неща.. и отделно двд-то не работи(пише го в обявата) .. таа този проблем би ли се решил съв смяна на цялата конзола с двд-то или трябва още нещо да се прави.. благодаря предварително на отзовалите се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно го пълни с бензин и за това...,ужас! :tooth: Здравей,сега сериозно,навигацията на акорд преди 2006г.не работи за източна Европа,съответно не фактор.Можеш спокойно да си я "изчервиш" и сложиш някоя китайска.Също стои и варианта за донор от фейслифт,има тема тук във форума.

Относно автомобила,е хубаво да прочетеш тук за моделите,плюсове   минуси,както и твоите приоритети (най важното).Колата има газ,това си е плюс стига да е в добро потдържано състояние.Това,както и цялостното техн. състояние,ще го каже техническо (в сервиз) лице, след оглед.Карам 2.0 мотор на газ и съм мн.доволен относно разход и покриване на нуждите ми.Разбира се,имат и така наречените болежки,някои от които по скъпички(като всяка кола),от гледна точка на това,че нямат афтермаркет заместители (писано е пак тук).

Успех и преди всичко...хубав оглед!:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да уточня, колегата JHM сигурно има предвид, че самата навигация не е фактор (която няма карти за бг), но неработещата навигация (невъзможност понякога да се ползва екрана) пречи и на контрола на климатика, обдухването и някои функции на радиото. Така че е хубаво да си работи и по всяка вероятност ще търсиш ново двд, цяла конзола от друга кола, или афтърмаркет заместител. С афтърмакертските чувам, че понякога има проблем с контрола на климатика.

Редактирано от Pavel_Pavlov
  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега JHM,аз избора за Акорд вече съм го направил :) мен повече ме интересува проблема с потъмняващият екран .. защото навигация за България не ми трябва, повече се кефя на големия екран,изглежда луксозно,готино,  разбирате ме за какво говоря.. :D:D , та явно ако колата е читава ще трябва да търся целия комплект двд + екран .. или евентуално ако някой друг колега е имал сходен проблем (за екрана) и каже,че може да се оправи с ремонт от жичкаджия и да взема само двд-то. Разбира се ,ще поизчакам някой ако е гледал колата на живо да каже за какво става въпрос и дали си заслужава наистина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със затъмняването на екрана не съм сигурен дали не е отново последствие от неработещото двд. Може само то да е за смяна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офф-а и, че няма да съм много полезен, но се възмутих.

Смятах да напиша, че цената е много висока и за тези пари може да се намери фейсова, но май към момента не е точно така...

Направих едно търсене и ми се зави свят... егати цените. Фейслифт бензин под 12500 няма.  Отиват до 15к, ало... 11-12г кола!?!

 

А относно конкретната обява, ако проблема е само в конзолата на навигацията, продават се втора ръка за 300-350лв. Преди фейс-а не ги търсят много и има. Продавача има на къде да сваля, че да покрие този разход. Също за тези км. волана ми изглежда супер запазен. Виждал съм автомобил на колега, купуван нов от БГ, още преди 200к км се беше прокъсал.

 

Успех в начинанието и дано избереш читав автомобил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 17 часа, h5rov написа:

... егати цените. Фейслифт бензин под 12500 няма.  Отиват до 15к, ало... 11-12г кола!?!

Сега е момента да продаваш значи... :)

А на мене ще се обадиш първо.. може да я взема аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, нов съм в групата. Спрял съм се на тази хонда

https://mobile.bg/details/11539711888907711

 

Та въпроса ми е дали някой има наблюдения по нея или я е виждал на живо? Какви мнения имате за нея? Ще съм изключително благодарен на всякакъв коментар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на прима виста, изтрити копчета на волана, претапициран волан и сменен лост за скорости, не ми се вярва дори и на 250 хиляди да е. Пък и защо ще и слагаш газ, облужиш и веднага ще я продаваш. Намирисва ми нещо.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз се питах същото. Регистрация, данъци, газ, обслужване и я продаваш. Но копчетата на волана не ги забелязах. Хмм. Благодаря за бързия отговор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в темата, май я има тази кола по-назад. 

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, goodybg said:

Пък и защо ще и слагаш газ, облужиш и веднага ще я продаваш. Намирисва ми нещо.

 

:newbie::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, giulten1992 написа:

Здравейте колеги, нов съм в групата и съжалявам ако вече тази тема я има. Но съм се спрял на тази хонда  https://m.mobile.bg/details/11539711888907711

Та въпроса ми е дали някой има наблюдения по нея или я е виждал на живо? Какви мнения имате за нея? Ще съм изключително благодарен на всякакъв коментар.

 

Като видя обява с правописни грешки или с екстри които ги няма директно подминавам.Тук не видях спойлер,адаптивни дневни и т.н.Копчетата са доста изтъркани и ако е на реални км ...Модела е базов,но си има основните екстри за нормална кола/имах такава,но 2007/.Успех с търсенето на Вашата Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим за тези тубички масло в багажника... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивото може и да е спирачна течност, не че е от голямо значение, но все пак :D

 

ед; сега видях, че има и моторно масло в такъв тъп туби, може целият коментар да се изтрие.

Редактирано от Knoxville

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът е сложил литър масло (прилича на Eneos) и литър хидравлична в багажника, кво направихте вие ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 17 часа, Gruzinetza написа:

 

Като видя обява с правописни грешки или с екстри които ги няма директно подминавам.Тук не видях спойлер,адаптивни дневни и т.н.Копчетата са доста изтъркани и ако е на реални км ...Модела е базов,но си има основните екстри за нормална кола/имах такава,но 2007/.Успех с търсенето на Вашата Хонда.

Напълно съгласен. Такива и аз веднага ги подминавам ... когато може да се лъже за толкова очевидни неща, представи си за не толкова очевдичните.

Отделно освен, че са изръркани копчетата, тапицерията на волана не е заводската, въпреки, че много прилича.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналния волан на тази кола е пластмасов, а този е облечен с нова кожа. Колко ли трябва да е карана една кола, за да се изтърка пластмасата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише че е на 250 хил. Мойта е на 230 хил.  и копчетата и са непокътнати. Значи сигурно е  на два пъти по 250.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си тапицирал волана на старата мазда, не защото е скъсан, а защото оригиналния му вид не ми харесваше..

Така че по това не може да се съди на 100%..

Друг е въпроса, че тук има и доста други захабени елементи..

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, petko_z написа:

Аз съм си тапицирал волана на старата мазда, не защото е скъсан, а защото оригиналния му вид не ми харесваше..

Така че по това не може да се съди на 100%..

Друг е въпроса, че тук има и доста други захабени елементи..

Така е! Имам приятел автотапицер ,правят  тавани,седалки подлакътници  и волани всичко що е тапицерия.При него съм виждал коли на по две-три години да идват за обличане на волана по каприз на клиента.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да попитам и аз някой гледал ли е тази кола

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11527498533113950&slink=8run5l

 

Гледам, че се продава от доста време. Проверките потвърдиха части от историята на продавача - колата е регистрирана 2009г в България и не е сменял собственика си(или поне рег номер ;-)) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, dgy написа:

Колеги да попитам и аз някой гледал ли е тази кола

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11527498533113950&slink=8run5l

Гледам, че се продава от доста време. Проверките потвърдиха части от историята на продавача - колата е регистрирана 2009г в България и не е сменял собственика си(или поне рег номер ;-)) 

Колега, свършиха ли японските галанти, та искаш да се набуташ с американка?

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво им е на американките? Не е ли като другите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те че не са свършили не са, ама им искат пари все едно купувам вечен автомобил с лесна и евтина поддръжка. Аз съм фен на японските коли по принцип, а специално хонда ми е марка на сърце - първата ми кола в живота е хонда и се влюбих. С годините и жената ги заобича;-), но като видя цени от на 14-15000лв за 12 Годишна кола........ Това,че е добре поддържана не я прави по-млада;-) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я прави по-млада, но обратното може, така ли - да е много добре поддържана и да е евтина, с най-високо оборудване и без външни забележки :D...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 16 часа, dgy написа:

Колеги да попитам и аз някой гледал ли е тази кола

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11527498533113950&slink=8run5l

 

Гледам, че се продава от доста време. Проверките потвърдиха части от историята на продавача - колата е регистрирана 2009г в България и не е сменял собственика си(или поне рег номер ;-)) 

Може би стои защото гледащите я са озадачени от цвета на капаците за аърбеците на водача и предния пасажер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Американските Акорди това поколение са с к24 мотора със 160 или 166 коня, 190 няма.

Редактирано от isullivan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на ceco и на  isullivan за насоките. Ще го прослушам продавача да чуя и неговата версия. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 14.11.2018 г. at 11:58, isullivan написа:

Американските Акорди това поколение са с к24 мотора със 160 или 166 коня, 190 няма.

Те не са ли с някакъв американски двигател?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Tokio написа:

Те не са ли с някакъв американски двигател?

 

Пак к24 се води отзад е различен код от нашите, разлики има в главите и блоковете.

Редактирано от isullivan
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://m.mobile.bg/details/11542278939143302

 

Здравейте колеги, много ми влезна в око този акорд. Може ли малко мнения за конкретната обява? Благодаря Ви

Редактирано от giulten1992
Грешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай правилната обява.. Този "Акорд" не ми харесва :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти 100% сигурен съм, че когато му местих мнението в тая тема си пишеше Хонда Акорд, според мен мобилето се е бъгнало. Имаше и повече снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...