Jump to content
Veseliq

Тема за обсъждане на автомобили (Акорд) от обяви!

Recommended Posts

http://mobile.bg/11503721442534030

Тази кола седи от доста време в продажба и цената и се коригира значително. Хваща окото , но Плевен ми е много далеч, ако е само за оглед. Дали някой е гледал колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я гледах преди 8-9 месеца. Салона е в добро състояние, външно изглеждаше добре но мотора не работеше добре, особенно след като стигна нормалната си работна температура. Маслото в скоростната кутия беше много над максимума. Общо взето това си спомням, като имаше и още дребни неща който не ми харесаха. А и по мое мнение въпросната автокъща която предлага дадения автомобил не е за препоръчване.

Дано да съм бил полезен! Успех с търсенето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://m.cars.bg/offer/c2595947  

Колеги дайте мнение за този автомобил. Собственика обясни, че е внос от Канада и плашещото е че ми обясни че там е била обявена за наводнена заради застрахователите а се дефакто  колата не била и не знам дали да бия път до варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поискай рамата и я провери в гугъл. Дори не използвай платени сайтове на първо време. Често излиза доста информация (вкл. снимки) за коли от Америка, обявени salvage.

Редактирано от Knoxville

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел я провери и излезна че застрахователите там са я обявили за тотална щета заради наводнение. Иначе километрите и са реални. Не е имала удари или поне не е отнелязано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги някой гледал ли е този акорд https://www.cars.bg/offer/c2529738. По принцип съм против дизела но поради липсата на бензинов май ще се прави компромис. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не само с мотора ще направиш компромис.
В мобилето ми излизат над 50 бензинови акорда с 2.4 мотор от 2003 до 2007г., какви са ти критериите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Критерия ми е да комби задължително да е фейслифт и да е с десен волан 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай колегата Иванов

https://www.facebook.com/profile.php?id=1807017527

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензинов фейс 2.4 с десен волан под 6000лв много трудно. 2.0 около 4500 може, 2,2 около 4.

Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

в момента се оглеждам за Accord 7, не съм решил твърдо дали ще е 2.2 или 2.4, бих искал да е фейслифтов вариант, по възможност Executive, който ценово влиза в бюджета ми (към момента до 11-12к) и е в добро състояние..

През уикенда погледнах 2 дизела в София, но не ми допаднаха визуално - вътре захабен салон, отвън си личи как на места е боядисвано, виждат се обикновени рапидки под калниците и т.н.

 

Моля за инфо, ако някой е гледал следните 3 екзепляра:

1. В Бургас - Honda Accord 2.4 i-VTEC 190к.с Type-S FACELIF VII

https://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?adv=11522421362658503&page=2&searchres=g3lrlmn1

За тази видях, че е коментирана назад и че дистроникът го няма или не работи. От това, доколкото разбрах, следва че няма да работи круиз контрола, нали така? Влияе ли на нещо друго, ще ми светят ли някакви лампи или съобщения на таблото, ако не ползвам круиз контрол?

Също имаше съмнения за удар отпред и ме интересува дали някой е успял да я погледне за нещо изкривено и т.н..

 

2. В Стара Загора - Honda Accord 2.4i facelift

https://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?adv=11530947693106625&page=4&searchres=g3lrlmn1

 

3. Варна - Honda Accord 2.2 Navi ,179хил

https://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?adv=11530115630242204&page=1&searchres=b8lrmv51

 

Предварително благодаря на всички откликнали на въпросите ми!!

Редактирано от drav4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, drav4o написа:

 За тази видях, че е коментирана назад и че дистроникът го няма или не работи. От това, доколкото разбрах, следва че няма да работи круиз контрола, нали така? Влияе ли на нещо друго, ще ми светят ли някакви лампи или съобщения на таблото, ако не ползвам круиз контрол?

Също имаше съмнения за удар отпред и ме интересува дали някой е успял да я погледне за нещо изкривено и т.н..

 

До тук за тази всичко са догатки, никой не съм прочел да я е гледал на живо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
9 hours ago, h5rov said:

 

До тук за тази всичко са догатки, никой не съм прочел да я е гледал на живо.

Ако имате интерес, мога в сряда да мина да я разгледам.:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интерес имам.. ако Вие имате възможност, ще ми бъде доста полезно.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти пичове. Малко да поумуваме над тази обява - https://en.comparis.ch/carfinder/marktplatz/details/show/24044335. Качена е преди два месеца за 9900 и сега е паднала на 7900. Каква е играта със швейцарките, случва ли се да идват с превъртян километраж, защото този дизелак на 128к километра е идеален ама ми се струва твърде хубаво за да е истина. Някой има ли опит със коли от там за да изкаже вчечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, flob написа:

Здрасти пичове. Малко да поумуваме над тази обява - https://en.comparis.ch/carfinder/marktplatz/details/show/24044335. Качена е преди два месеца за 9900 и сега е паднала на 7900. Каква е играта със швейцарките, случва ли се да идват с превъртян километраж, защото този дизелак на 128к километра е идеален ама ми се струва твърде хубаво за да е истина. Някой има ли опит със коли от там за да изкаже вчечатления.

Аз имам опит с този сайт.Сайта е проверен.Можеш да му се довериш на 100%. По всяка вероятност това което пише в обявата е точно така.Мен ако питаш ,-имаш ли възможност да си вземеш кола от този сайт не се бави,ще останеш приятно изненадан.Руснаците го ровят непрекъснато и обират всичко от него.

Ако направиш сделка ще си чакам бирата!

Редактирано от Митко Йотов
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, gmarinov написа:

Сега гледах колата, не съм впечатлен и незнам колко си струва за парите.

Благодаря, спестихте ми доста време и разкарване..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза джамбазина:
- Няма такава кола за тези пари, аз даже се чудя дали да я продавам или да я регистрирам и да си я карам, супер си е колата. :dunno:

IMG_20180912_114935.jpg

IMG_20180912_114940.jpg

IMG_20180912_114952.jpg

IMG_20180912_114959.jpg

IMG_20180912_115032.jpg

IMG_20180912_115149.jpg

IMG_20180912_115222.jpg

IMG_20180912_115255.jpg

IMG_20180912_115308.jpg

IMG_20180912_115631.jpg

IMG_20180912_120228.jpg

IMG_20180912_120303.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой друг отиде да гледа друга кола при същия джамбаз, също ще се чуди дали да не си я регистрира и да си я остави за себе си. Ще черпя бири, ако някой го направи :D 

 

Чак се учудвам, че не е свалил Мишелините, та да ги продаде отделно :D

Редактирано от Knoxville
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тоя 9 годишен Мишелин трябва джамбаза да дава пари, за да му ги вземе някой.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета не се казва Мишелин, а Мишлен :D

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях видял дот-а. Значи все пак има вероятност да е свалил гумите, с които е била колата и да ги е продал отделно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен просто си е вкарал поредния изгнил кошник и рано или късно ще го пробута на някой заблуден за съжаление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, обмислям вариант да сменям колата и съм се насочил към хонда акорд 7 генерация бензин /газ/ 190 коня, по възможност с всички екстри, фейслифт и попаднах на тази обява https://www.mobile.bg/11536727202075265 От прочитането на форума останах с впечатление, че такива са след 2006 година, а тази е 2004г. Дали всичко е вярно с инфото? Ще се радвам на мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази е преди фейса.. т.е. 2004та следва да е коректна дата на първа регистрация..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 14 часа, mfc написа:

Дали всичко е вярно с инфото?

Доста неща са измислица... прекалил е манго...

Забравил да спомене, че е била гаражна и са отрязали дървото пред гаража за да я изкарат.

 

Вярно колата хваща око на снимките. Не е фейс, но не това прави автомобила. Ако ти харесва, отиди я виж на живо и ще разбереш дали си заслужава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко да е вярно инфото, като има написани много екстри, които реално ги няма? Освен това "реалните" километри в обявата са 197 000, а в описанието са 156200км. Иначе колата изглежда много добре. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по скоро се интересувам има ли хонди от преди фейслифта, т.е. от 2003 до 2005г., които да имат екстрите на фейслифта, люк, подгрев на седалки, фалогени, ел. седалки, защото останах с впечатление, че ги има чак след 2006г. И благодаря искрено за помощта. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, mfc написа:

Аз по скоро се интересувам има ли хонди от преди фейслифта, т.е. от 2003 до 2005г., които да имат екстрите на фейслифта, люк, подгрев на седалки, фалогени, ел. седалки, защото останах с впечатление, че ги има чак след 2006г. И благодаря искрено за помощта. 

 

Имат ги. Фейса има повече нави за бг, борд компютър, vsa на 2.0, визуални разлики и разни такива. Описани са добре в една друга тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това никой не може да ти каже, но като гледам външните щети, леко подозрително е, технически да е полагано нужното внимание. Естествено има изключения и примерно ако е карана само извънградско, това са около 4000 мото часа, което не е много. В крайна сметка, доста от колите в БГ влизат на тези километри, напудрят ги малко, сменят първата цифра с единица и хората си ги карат с години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, ceco_accord написа:

В крайна сметка, доста от колите в БГ влизат на тези километри, напудрят ги малко, сменят първата цифра с единица и хората си ги карат с години.

Очакваме я и тази идните месеци да се появи в БГ на "реални" 153к със сервизна история, автентичен външен вид и тн...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма бензинови,карат си ги хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Моля за съвет за тази обява: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11539248444116602&slink=8d315d . Отидох на място и видях Хондата наистина е в добро състояние. Това което ме притеснява е, че климатроника не духа студено както трябва, а много слабо. Естествено собственика на автокъщата отговори, че трябвало да се допълни фреон. Вашето мнение какво е? Ако проблема е в компресора не си струва просто. За пробега съм реалист и знам, че няма как да е на толкова км. Мнения ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана ми се вижда, че е сменян с фейслифтов, копчетата на волана също са доста изтъркани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Volume-a са доста изтъркани, да.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, goodybg написа:

Волана ми се вижда, че е сменян с фейслифтов, копчетата на волана също са доста изтъркани.

 

Да, със сигурност е сменян.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...