Jump to content
Veseliq

Тема за обсъждане на автомобили (Акорд) от обяви!

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)
преди 18 минути, stany681 написа:

Ето тази по снимките се вижда от къде е купена. Paco Garage. По стечение на обстоятелствата когато търсех информация за моята съм си писал с хората от това представителство. Върнаха ми отговор и информация за това което търсех, дори за застрахователни събития. Имаш вина, действай. Аз тогава писах на този мейл infovente@paco-garage.ch , а получих отговор от billie@paco-garage.ch. Ако проявяваш наистина интерес към тази кола, не ти коства нищо да драснеш два реда.

Също на сервизната книжка се вижда печат на друг сервиз, с малко ровене в интернет ще намериш контакти.

Редактирано от h5rov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@stany681

Моля да бъда извинен, ако греша, но проверих 2 пъти бюджета, който колегата е отделил за покупка на този автомобил.

Колега, не искам да те обидя и те моля да не се обиждаш от последващото ми изказване (което мисля са ти го спестили колегите) - за парите които си обявил (до 15К лв., моля да бъда извинен ако греша), това което търсиш няма да го намериш, както и опита ти до момента го показва.

 

Или сваляш критерия, или качваш бюджета. Е, все пак след много чакане и пазарене може и да те угрее, но това значи много търсене, много тел. разговори да проведеш и приказки да изприказваш с джамбази или собственици.

 

Пожелавам ти успех в намирането!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, h5rov написа:

Ето тази по снимките се вижда от къде е купена. Paco Garage. По стечение на обстоятелствата когато търсех информация за моята съм си писал с хората от това представителство. Върнаха ми отговор и информация за това което търсех, дори за застрахователни събития. Имаш вина, действай. Аз тогава писах на този мейл infovente@paco-garage.ch , а получих отговор от billie@paco-garage.ch. Ако проявяваш наистина интерес към тази кола, не ти коства нищо да драснеш два реда.

Също на сервизната книжка се вижда печат на друг сервиз, с малко ровене в интернет ще намериш контакти.

Аз виждам  да е купена от GARAGE HILBER , на тях им писах, но без отговор. Току що се опитвам да разговарям по тел, но не знаели английски. Разбрахме се след малко да се обадя и ще говорим на немски...А къде го видя това PACO GARAGE ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, crown_bg написа:

@stany681

Моля да бъда извинен, ако греша, но проверих 2 пъти бюджета, който колегата е отделил за покупка на този автомобил.

Колега, не искам да те обидя и те моля да не се обиждаш от последващото ми изказване (което мисля са ти го спестили колегите) - за парите които си обявил (до 15К лв., моля да бъда извинен ако греша), това което търсиш няма да го намериш, както и опита ти до момента го показва.

 

Или сваляш критерия, или качваш бюджета. Е, все пак след много чакане и пазарене може и да те угрее, но това значи много търсене, много тел. разговори да проведеш и приказки да изприказваш с джамбази или собственици.

 

Пожелавам ти успех в намирането!

Привет, място за обиждане няма, разбира се. Аз съм длъжен да пробвам, а като няма, то няма .Затова и минах на търсене на дизелова такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, stany681 написа:

Аз виждам  да е купена от GARAGE HILBER , на тях им писах, но без отговор. Току що се опитвам да разговарям по тел, но не знаели английски. Разбрахме се след малко да се обадя и ще говорим на немски...А къде го видя това PACO GARAGE ???

Sorry,  аз гледам документите  и там е ГАРАЖ ХИЛБЕР. А на снимките с колата в Швейцария, отзад се вижда въпросния ПАКО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, h5rov написа:

Ето тази по снимките се вижда от къде е купена. Paco Garage. По стечение на обстоятелствата когато търсех информация за моята съм си писал с хората от това представителство. Върнаха ми отговор и информация за това което търсех, дори за застрахователни събития. Имаш вина, действай. Аз тогава писах на този мейл infovente@paco-garage.ch , а получих отговор от billie@paco-garage.ch. Ако проявяваш наистина интерес към тази кола, не ти коства нищо да драснеш два реда.

Също на сервизната книжка се вижда печат на друг сервиз, с малко ровене в интернет ще намериш контакти.

Разговарях и с ПАКО ГАРАЖ и с ХИЛБЕР ГАРАЖ .Кой знае, може колата от единия да е отишла в другия...След разговорите и на двата им изпратих ВИН-а, та да видим дали ще отговорят нещо.Така или иначе в сряда сутринта колата е за проверка и диагностика в Бултрако/Пловдив.

АКО ИМА НЯКОЙ СВОБОДЕН И С ВЪЗМОЖНОСТ ДА ПОМОГНЕ СПЕЦИАЛИСТ ОТ ПЛОВДИВ, ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ НА МЯСТО :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, stany681 написа:

.Отделно и няма задните пластмасови подкалници, нещо съвсем леееко е правено на десния праг долу, почти козметично струва ми се; лявото огледало е спукано на няколко места. Иначе е кукла отвсякъде. Ама , само кукла и дотам .

 Мисля че няма да намериш с пласмасови подкалници отзад на 8 генереция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Някой да е гледал този екземпляр: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11528734108633127&slink=7el0of

 

Също така този стикер на бронята отзад дали се маха лесно ? Това не е ли някакъв футболен клуб ?

 

Благодаря !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 22.06.2018 г. at 15:10, stany681 написа:

Аз виждам  да е купена от GARAGE HILBER , на тях им писах, но без отговор. Току що се опитвам да разговарям по тел, но не знаели английски. Разбрахме се след малко да се обадя и ще говорим на немски...А къде го видя това PACO GARAGE ???

 

Ето какво отговориха швейцарците:

After speaking to my manager, I can give you a confirmation that this car is in good condition. Unfortunately I can’t give you any other information because all services and maintenance of this vehicule weren’t done at our dealership. But it was definitely in a good state when we bought it back from our customer.

 

I hope this will be helpfull…

 

ОБЩО ВЗЕТО - НИЩО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 23.06.2018 г. at 19:17, dzrasd написа:

Здравейте ! Някой да е гледал този екземпляр: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11528734108633127&slink=7el0of

 

Също така този стикер на бронята отзад дали се маха лесно ? Това не е ли някакъв футболен клуб ?

 

Благодаря !

 Не съм го гледал на място, но преди месец същия автомобил се продаваше на 125 000 км, сега е на 118 000.

"Цариградско шосе.Горубляне - На входа на ОМW" - класика!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 6/23/2018 at 19:17, dzrasd написа:

Здравейте ! Някой да е гледал този екземпляр: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11528734108633127&slink=7el0of

 

Също така този стикер на бронята отзад дали се маха лесно ? Това не е ли някакъв футболен клуб ?

 

Благодаря !

 

Да, отборът е Базел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте,

както писах преди дни - търся Акорд, комби, бензин, 8-ма ген....Единствената в бюджета ми е тази:https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11529078704870649&slink=7f5byb

Хора, не си губете времето с тази кола. Двигателят работи струва ми се добре; отвътре забележките са горе-долу пренебрежими. Отвън е с много забележки; мацната тук-там със сходна боичка.Цирк.

Отваряме предния капак.Няма заварка в коша, по греди и т.н. без ръжда; ръжда не само по заварките .Където е ключалката на капака - буквално е изгнило.Целия капак по ръбовете отвътре - яко ръжда.Доколкото знам - преден капак трудно се прави читаво...Младежът - продавач се държи лееко наглично.''Слагаш транзитки и караш и 100 км. ако искаш.Но в Бултрако - никакво ходене.''''ПРОВАЛЯТ МИ ТАКИВА КАТО ТЯХ СДЕЛКИТЕ"''НАМИРАТ ГРЕШКИ И ДЕФЕКТИ, ЗА КОИТО В ШВЕЙЦАРИЯ НИЩО НЕ СА МИ КАЗАЛИ И ТАМ КОЛАТА СИ БЕШЕ В РЕД'' Та , колата си е ОК и супер, ама в Бултрако ще я изкарат шиит.

Няма серв.книжка, била тя истинска или правена, няма нищо...

Пълна загуба на време.

Във връзка със серв. книжки - някъде пишеше, че в Швейцария не ги подправяли..Дали е така, че нещо не ми се вярва хич  ?И друго - всички ли коли от там следва да са с  ръжда ?Че ще гледам една такава , дизел.

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.От Швейцария колите излизат с гаранция 3+2 и си имат отделна книжка за гаранция против корозия в която се отбелязва поправката ако е имала такава,а там грешки няма.Шанса да попаднеш на швейцарски Акорд с корозия е минимален.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Митко Йотов написа:

Не.От Швейцария колите излизат с гаранция 3+2 и си имат отделна книжка за гаранция против корозия в която се отбелязва поправката ако е имала такава,а там грешки няма.Шанса да попаднеш на швейцарски Акорд с корозия е минимален.

Потвърждавам, моя е имал допълнителна поправка на десните врати и 2те, след малко омилкване на развален немски на представителството в Берн казаха къде са били, за щастие като облизах мантинелата преди 2 седмици не съм закачил техните поправки (на 2те ръбчета на вратите където се срещат). 

 

1 допълнение, минимален е ако Акорда не е удрян.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Какво мислите за тази обява: https://m.cars.bg/carview.php?id=2552676 

Човека твърди че е обслужвана редовно, а с газ е изминала 50000 км.

 

Пп: Газовата много ли износва двигателя според вас и вие бихте ли си зели кола с газова уредба или бихте си я сложили сами след покупката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Някой гледал ли е тази:

https://m.mobile.bg/details/11529845875972313

Цената е доста прилична в сравнение с др. обяви. То на българина ако му е скъпо недоволства, ако е евтино пък търси скрит дефект и така :)

Някой с по-набито хондаджийско око ако вижда нещо по снимките или въобще всякакви мнения приемам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ходиш да я гледаш си вземи диск с навигация. Изписва, че няма такъв. Не, че е най-важното, но ако има проблем с двд-рома все пак си е разход.

Най-високото ниво е, което за българина спрямо цената веднага буди съмнения :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсва най-горната лайсна на решетката на радиатора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Ако някой е гледал или има мнебие по тази обява ще съм благодарен да сподели, защото както вероятно всички знаят избора за покупка на нова (стара) кола е доста труден 

https://m.cars.bg/offer/c2507818

 

Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, DAN_DAN написа:

Липсва най-горната лайсна на решетката на радиатора.

 

Не знам какъв е проблема с тая лайсна, че все липсва.. Има и тема в форума за нея..

Имам и двама комшии с липсващи.. Чак се чудя на моята да и вия 2 чивийки да не хване крака :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Volen написа:

Здравейте, 

Ако някой е гледал или има мнебие по тази обява ще съм благодарен да сподели, защото както вероятно всички знаят избора за покупка на нова (стара) кола е доста труден 

https://m.cars.bg/offer/c2507818

 

Благодаря предварително

Тази кола е на колегата @Shorty ако не се лъжа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Един път съм я виждал на живо, но и аз мисля, че е на колегата Shorty..

Пък и снимките на маслото и т.н. бяха дискутирани по темите мисля..

Най-малкото значи че е гледана количката :)

Редактирано от petko_z

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е,ако някой има интерес да ми пише на лични или направо да ми звънне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори че питам тук, ама една такава лайсна (говпря за червения седан 8 генерация) горе-долу имате ли представа колко струва. И този диск за навигация лесно ли се намира и к'ви пари е. Утре ще ходя на оглед и не искам търговеца да ми умаловажава че са жълти стотинки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, IVR написа:

Сори че питам тук, ама една такава лайсна (говпря за червения седан 8 генерация) горе-долу имате ли представа колко струва. И този диск за навигация лесно ли се намира и к'ви пари е. Утре ще ходя на оглед и не искам търговеца да ми умаловажава че са жълти стотинки

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е от преди фейслифта.. объркана е годината. Освен, ако не е стояла 3 години на склад.. Виж рамата и ще стане ясно..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък 2007г. да го пише в обявата...!Наглост!:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудех се просто дали преди фейслифтов Акорд може да е с фейслифтов мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е произведена преди септември 2005 г. Всички след тази дата са с новата визия (фейслифта). 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледах тази

https://m.mobile.bg/details/11529845875972313

Търговеца е изкл. невежлив.

Изглеждаше добре, едва се нави на оглед в сервиз и днес не можахме да я качим на камиона, защото беше ниска. Взе да се нерви и да ми казва че ще я пробваме по паветата и толкова имал испански номера и ще рискуваме за едно бързо кръгче. Питах го да изкарам транзитни номера за моя сметка и тогава в сервиз да я карам и ми отговори да си ходя че колата не била за мен. Не знам как си мислят че ще дам 16-17к лв и ще я взема само с гледане. Вие на късмет ли си взимахте колите. Абе с една дума ми каза беден си и не може да си позволиш ако има ремонт да го платиш и не била за мен. Смешна история.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И по добре колега,повечето са такива.Хубава хубава,колко да е хубава...,след като се дърпа за оглед.Пък и с този цвят,трябваше да му кажеш,че не е най продавания за хонда и в комбинация с външни забележки,поне 1500 лв. надолу.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, IVR написа:

Огледах тази

https://m.mobile.bg/details/11529845875972313

Търговеца е изкл. невежлив.

Изглеждаше добре, едва се нави на оглед в сервиз и днес не можахме да я качим на камиона, защото беше ниска. Взе да се нерви и да ми казва че ще я пробваме по паветата и толкова имал испански номера и ще рискуваме за едно бързо кръгче. Питах го да изкарам транзитни номера за моя сметка и тогава в сервиз да я карам и ми отговори да си ходя че колата не била за мен. Не знам как си мислят че ще дам 16-17к лв и ще я взема само с гледане. Вие на късмет ли си взимахте колите. Абе с една дума ми каза беден си и не може да си позволиш ако има ремонт да го платиш и не била за мен. Смешна история.

Здравейте, преди да взема моя Акорд - два огледа в Бултрако - София и Пловдив, на две различни коли. Първата както уж беше 2010 , перфектна и т.н... - в Бултрако казаха -''турбината и е ОК, и с това хубавите неща свършват...''Поне собственикът нямаше против за преглед там; платих си 80 лв за платформа и 130 за преглед/диагностика. Втората , в Пловдив( която и купих) - и  там продавачът нямаше против, нали аз си плащам.Същата процедура. Тази кола се оказа наред, аз си проверих междувременно и в Швейцария , в дилърът на Хонда, откъдето е взета... Първи собственик - жена, втори - пак такава, в някакво малко градче...Току виж и наистина е на около 170 000 км., но все тая - и да не е, моя си е :):) .

Имаше и един продавач на Горубляне; с бензинов Акорд комби( още не е продаден); та тоя ми разправя - сипи бензин и  карай ако искаш и до Пловдив, да видиш, че колата си върви. Но в сервиз не отиваме -''такива като тях ми развалят сделките''. Викам му - ''пич, ние с теб нямаме сделка, за какво разваляне говориш''.

Та , ако се дърпат от оглед( по възможност в официален сервиз на марката) , внимавай много.Дай по -добре 100-150 лв. вместо да дадеш 15000 и после да се вкараш в приключение.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята е взех само с гледане. Оказа се че термостата не работи и паметта за позицията  на седалката. Другото за сега (17к км по късно ) е добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, zemnovodno написа:

Аз моята е взех само с гледане. Оказа се че термостата не работи и паметта за позицията  на седалката. Другото за сега (17к км по късно ) е добре.

Сигурно знаеш къде и какво точно да гледаш.На мен това ми е първата кола,която имам след обстойни огледи и прегледи.Предишния ми Авенсис го купих за 15 мин.и 5 мин.каране,...Горе долу и всичките ми предишни коли съм вземал набързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!За този Акорд някакво мнение или ако някой го е гледал да сподели?

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11527177831767160&slink=7lbh1v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда, освен огромното грозно нещо на задния капак.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...