Jump to content
Veseliq

Тема за обсъждане на автомобили (Акорд) от обяви!

Recommended Posts

На 3/23/2018 at 15:08, AlexB написа:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11524897777455866&slink=740w20

 

Отзивчив продавач, доколкото разбрах има още един Акорд за продаване. За конкретната обява: 

 

Помолих за снимки на сервизната книжка. С помощта на брат ми се свързахме със сервиза в Швейцария:

 

Основно и накратко:  (смяна на масло - интервал през около 20 000км / 5W40)

 

/2008г - 26000км
-смяна маншон каре

-пребоядисване преден спойлер

/2009г 36000км
смазване ляв горен шарнир

/2011г. 63000км
смяна акумулатор

/2012г. 80000км
смяна ламбда сонда

/2015г. 144 000км
масло, филтри, спирачна течност

/2016г. 144 000км
обработка и боядисване на всички калници заради ръжда
масло, филтри,

/последно 8 месец 2016г. 162 000км
масло, филтри.

 

Не, че съм  тръгнал да купувам, но ме притеснява факта, за ръждата, че дори и хубаво направена (платили са 2656 швейцарски франка), след някоя и друга годинка-две, пак ще "цъфнат" . Лично мнение.

 

Поздрави: Александър.

Привет отново, банда.

 

Да дам малко UPDATE за въпросната кола:

 

Въпреки, че 2016г е направена обработка и боядисване на калници/подкалници и тн, в момента вече е избила ръжда, особено на задните такива. Места с ръжда се наблюдават и по други места - около двигателя, джантите са оксидирали . Колата работи равномерно на празен ход, без шумове при палене, претрисане и тн. Бутонът за заключване на багажника функционира. Продавачът е отзивчив, цената може да се коментира. Не казвам, че колата в това си състояние е лоша, но не е моята. Поздрави. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей те,мисля да ходя да взема една от тези двете https://m.auto.bg/details/11527271057405369https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11516892912782286&slink=75j8yq

Какво мислите ?

Редактирано от nikineo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще ходиш да я гледаш обърни внимание на хидравликата. Маркуча не е оригинален, най-вероятно сменян. Волана трябва да се върти много плавно, без вибрации, насичания и свирене. Ако има нещо такова, значи маркуча не е хубав и отиваш на оригинал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен ми направи впечатление, че е обвит като сандвич. Също така нз дали е от снимките, багажника ми изглежда друг цвят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе да ми писва,че всички са на "реални" километри.На снимките салона ми изглежда захабен,но поне километрите са истински.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

след 5 години на ТОЙОТА АВЕНСИС имам сериозно желание да се завърна в семейството на АКОРД-ите. Търся комби , 8 генерация, до 15000. Смятате ли , че е възможно да се намери читаво в БГ за тази цена. В сайтовете за продажба има няколко само до тази цена. Ще съм благодарен на всички за мненията.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522689353602533&slink=79mgph

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11528054854710136&slink=79mgph

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11519382864517137&slink=79mgph

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11524310458696848&slink=79mgph

 

Последната е и с регистрация.

Търся бензин, но нямам надежда, че ще намеря такава.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гледам, че си се насочил към дизел. Те държат малко по-ниска цена. При това искаш и комби - и от там малко разлика.

Според мен е абсолютно възможно да се намери читава за цената, която си си определил като граница.

Мой познат преди повече от година купи такава за по-малко от 15к. И се оказа за момента доста безпроблемна.

Дано и ти имаш този късмет..

 

Лично аз щях първо да погледна тази с регистрацията.. Поне човека я е покарал и се е погрижил за проблемите, които са се появявали..

А и кола с регистрация смъква доста от първоначалната инвестиция.. особено ако си в същата община..

Тя е и автомат.. няма го парктроника, отоплението на седалките и навигацията, но като цяло ако те устройва..

 

Успех с покупката!

Редактирано от petko_z

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз не съм се насочил към дизела, даже не го и искам, но няма бензинови....И аз мисля да видя тази с регистрацията.Благодаря.

Редактирано от dindin
предходно мнение не се цитира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Това, че лимита ти е 15К, не означава, че не трябва да гледаш и тези от 16-17К, не забравяй, че цената винаги се коментира и според това колко ти е "набито окото", може да свалиш до 2 хиляди лева от цената, въпрос на късмет и "добро око" ;)

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно защо ключовете на тези коли са с по 2 бутона? Как ще отварят багажника?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Преди 9 часа, stany681 написа:

Здравейте,

след 5 години на ТОЙОТА АВЕНСИС имам сериозно желание да се завърна в семейството на АКОРД-ите. Търся комби , 8 генерация, до 15000. Смятате ли , че е възможно да се намери читаво в БГ за тази цена. В сайтовете за продажба има няколко само до тази цена. Ще съм благодарен на всички за мненията.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522689353602533&slink=79mgph

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11528054854710136&slink=79mgph

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11519382864517137&slink=79mgph

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11524310458696848&slink=79mgph

 

Последната е и с регистрация.

Търся бензин, но нямам надежда, че ще намеря такава.

 


Сменено всичко по окачване и ходова част, сменен ЕГР, сменена турбина,

 

Нека колегите с дизели да кажат,възможно ли е това.Тоз  колега от офроуд ли идва? Половината от нещата не са пипани.Дизела е добър на Хонда но ако вярваш на всичко това което е написано ще останеш с впечатление,че е егати трошляка.

Не бързай да купуваш или ти трябва кола за морето?

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 8.06.2018 г. at 21:44, Митко Йотов написа:


Сменено всичко по окачване и ходова част, сменен ЕГР, сменена турбина,

 

Нека колегите с дизели да кажат,възможно ли е това.Тоз  колега от офроуд ли идва? Половината от нещата не са пипани.Дизела е добър на Хонда но ако вярваш на всичко това което е написано ще останеш с впечатление,че е егати трошляка.

Не бързай да купуваш или ти трябва кола за морето?

Здравейте,

Не бързам за морето,просто има огромна вероятност от две коли да останем у нас без никаква....Продават се и двете,целта е от двете да се вземе една друга....Без кола не мога да остана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тази изглежда доста добре и цената е ниска... кажете си мнението :  https://m.mobile.bg/details/11527607452389031

 

ПП: във Видин има ли наблизо някакъв добър сервиз за цялостен преглед и как вървят цените на един такъв преглед?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2003-та година и по-малкият двигател, ако техническото ѝ състояние е добре, може да е отлично попадение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От други теми в раздела съм останал с впечатление, че контрол на стабилността не се предлага за този модел с този двигател. Провери го при оглед дали наистина го има. Светлините не са адаптивни 100 %. Ако изобщо има някакви ксенонови светлини - вероятно са допълнително слагани. Ако все пак са фабрични - да знаеш, че бронята не е оригиналната от колата, защото липсват пръскалките. 

 

Аз лично бих пропуснал кола, чийто продавач не знае точно какво продава и е наслагал екстри така "да има", без значение дали ги има, а в някои случаи дори не съществуват за модела. Само отбелязвам "бордкомпютър". После ще го търсиш и ще останеш неприятно изненадан. "Датчик за светлина" също е под въпрос. Пак от други теми съм останал с впечатлението, че такъв има само за моделите 2006-8. Може за преди това да е по поръчка и да се е плащало. Провери го. 

 

Навигацията е безполезна за нашата територия. 

 

Липсват по-близки снимки на салона, на уредите и бутоните, поглед на салона отляво, близък план на таблото при запален двигател. Иначе има чудесни снимки отвън, да видим колко хубаво е боядисана отвсякъде и няма никакви забележки. 

 

Ако си от Пловдив, а колата е във Видин, по-добре прати някой познат да я види, иначе е възможно да изгубиш един ден и 100 лв за път, за да видиш че не те устройва. 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 14.06.2018 г. at 0:04, Petkovv написа:

Колеги тази изглежда доста добре и цената е ниска... кажете си мнението :  https://m.mobile.bg/details/11527607452389031

 

ПП: във Видин има ли наблизо някакъв добър сервиз за цялостен преглед и как вървят цените на един такъв преглед?

Не си хаби времето да ходиш да я гледаш тази. Преди време в тази тема някой беше ходил да я гледа и сподели, че е в доста лошо състояние. Продава се от миналата година.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така, ето го и моето продължение на разгледани няколко Акорда 2.4 в София, в последния около 1 месец.

 

P.S. Вече започвам да се отчайвам, че ще намеря добър и запазен екземпляр, фейслифт К24...

 

Споделеното мнение по-долу, е само и единствено мое, без да твърдя, че съм експерт в областта "познай читавата кола"

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11529074573639008&slink=7c7hlu

-Много калпаво пребоядисана и то не само брони/прагове, но и вратите нагоре...

-Отдолу има немалко ръжда

-Едно вмъкване...тази автокъща започва да ми става '"""любима""". Обявата беше публикувана 15-16 Юни и цената беше 9660лв...днес, 17Юни, явно нещата стоят по друг начин...

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11527260714772456&slink=7b79f5

- Била е обслужвана основно в Швейцария, последните 1-2 години по спомен в Италия. 

- Двигателя работи равномерно, тихо, добре запали.

- За мен почти и изцяло пребоядисана, нямаше ръжда отдолу или някъде другаде видимо.

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11524897777455866&slink=7b79f5

-Внос от Швейцария

 Свързах се директно със сервиза където е била обслужвана, нищо странно по сервизната история, последно 2016г. - изцяло обработени и пребоядисани вежди отзад и отпред против ръжда. Уви, с днешна дата ръждата е избила и не е малко по мое мнение. Вижда се, както по веждите, така и отдолу и в двигателния отсег.

- Двигателя работи равномерно, тихо, добре запали. Без претрисания и странични звуци/шумове.

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522250352083988&slink=7b79f5

-Внос от Швейцария. Няма ръжда отдолу или в двигателния отсег, ако е имало по вежди/прагове, то е пребоядисано и не си личи в момента.Лошо пребоядисана, почти цялата. Личи си как са се стичали капки и не са изсъхнали.

Работи добре, равномерно, без шумове.

 

Поздрави банда.

Редактирано от AlexB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какво значи за теб читав и запазен екземпляр? Да е с оригиналната боя и да няма никакви забележки по външния вид? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Някой гледал ли е тази обява? Стои доста време, може би заради цената. 

https://m.mobile.bg/details/11525036102202013

 

А тази е съвсем нова, но тези черни лайсни изобщо не ме кефят. Дали са на щипки или се лепят т.е. питам дали мога да ги махна или поне направя във дъщоя цвят? Има ли някой колега от Варна да ми помогне с огледа, че ако реша ще идвам от далече?

https://m.mobile.bg/details/11528987561912961

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепени са. Принципно са от преди фейса. Ако им свикнеш са полезни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото.

 

Щом са лепени мога да ги махна, така ли? Не знам обаче отдолу дали няма да останат следи от тях? Май не мога да им свикна :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега,

Колата във Варна има стойка и салона изглежда добре. Има резервна гума с крик. Но са тръгнали ръжди на няколко места - коша на двигателя, врати, вежда. Ако не те притесняват, може да я видиш.

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много благодаря.

 

Щом са тръгнали веднъж ръжди, значи няма спиране. Явно ще се откажа. 

 

Още веднъж благодаря. Жив и здрав, колега!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако искаш по-хубав и "читав" автомобил си приготви някоя "хилка" в повече.

Всяка прищявка, изискване, си има цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колко повече от 14к лв за тоя 'дето съм го постнал черния. При това за кола 2007г. с тая шумоизолация. Май ще събирам някоя хилка и ще се меткам или на 8 генерация или на немско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение е, че 14к за 7ма генерация е добра сума. Друг е въпроса, че ако го искаш сега и мъжко.. може не само за немско, ами и за румънско да ти дойде къса клечката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, IVR написа:

Благодаря за инфото.

 

Щом са лепени мога да ги махна, така ли? Не знам обаче отдолу дали няма да останат следи от тях? Май не мога да им свикна :)

 

Вероятно са лепени по самоинициатива, понеже ги няма като опция за 7ма ген след фейслифта. Гледам че тази под десния фар е по-високо спрямо лявата. Сигурно е ползвана двойнолепяща монтажна лента. Едва ли е мазано със силикон или други зверски лепила. Не е невъзможно и на място някой да се навие да ти ги освежи. Вече за боядисване без сваляне е по-трудно, заради подготвителните технологии, но зависи от майстора. Да - изглеждат малко "олд скул" на иначе лаконичния екстериор, но пък пазят от небрежни шофьори по тесните улички или лелки с пазарски колички по паркингите на супермаркетите. Но щом си против повърхностната ръжда, явно не е твоят Акорд. Виж черния. За тея пари трябва да е с "вертикално излитане". Вероятно има защо, като му гледам стъклената емблема, зад която сигурно знаеш какво се намира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, решил съм следващата ми кола да е акорд 7, като за целта гледам бензинки за да сложа газ (минавам по 20-30к км. Годишно, имам на разположение 9к лева) и се интересувам какво мислите за колите, които се продават с газова уредба. Гледам, колата има нужда от реглаж на клапаните сравнително често и предполагам, че ако не се е поддържала добре колата ще й се скъси живота. Вие бихте ли си зели кола с газова уредба или бихте си я сложили сами след покупката. И какво мислите за тази обява : https://m.cars.bg/offer/c2552676 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, ceco_accord написа:

Вероятно са лепени по самоинициатива, понеже ги няма като опция за 7ма ген след фейслифта. Гледам че тази под десния фар е по-високо спрямо лявата. 

- Според ТОЗИ  пдф ги има, поне за UK.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Наистина ми е малко "олд скул" като кола от 90-те. Пък и стая ръжда след 2 год. ще е избила навсякъде. 

 

Виж черната ще отида май да я погледна. Познат ми каза, че стои от миналия юли т.е. 1 година, та затова потърсих тук инфо. Зад емблемата е дистроника. Леко е пукната, което не знам дали му влияе. По ме притеснява, че не се е излъгал някой вече близо 12 месеца. Дано да е заради цената. Ама и кола дето не се кара 1 година е лошо. После като я напънеш и всичко си такова мамата :)

Редактирано от IVR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте,да си излея мъката.

Търся Акорд,комби,8-ма ген.,бензин,без забележки.И като няма такъв,, започнах да гледам дизели.Харесах един,бяла перла,единствена такава,в Мобилето,2010,швейцарка.Два пъти я гледах,на паркинга е ОК.Днес я закарах с платформа до Бултрако..И там -о,ужас.Ходовата част - тропаща рейка,задни дискове и накладки за смяна,един шарнир..Това-горе,долу е поносимото.Дойде момент за диагностика и колата не пожела да запали.Онези се спекоха,звъним на собственика,и той не знае/не казва нищо по случая.Не знам как,запалиха я някак и на 20 метра се размириса и разпуши..Пълна мизерия.Диагностицираха и накрая приемчика каза:Г-не,това не е Вашата кола.И четирите дюзи са тотал щета,турбината е ОК,ама какво от това.Хич няма компресия,и това че не пали,би могло да е по 4-5 причини,все сериозни и скъпоструващи.Нещо като 4000 лв.мин. за да се оправи само това,което констатираха.Без сериозното,заради което не пали.Ужасно съм разочарован,щото колата много ми хареса.Пак търся бензин.Има една на Горубляне от миналата седмица,но е с много забележки вън и вътре...Трябва ми кола,а няма.

 

Редактирано от stany681

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, вземи се разрови в мобилеДе...В тази наша бедна държава и тези овълчили се автоджамбази, какво очакваш, нали вкарват най-големите боклуци и знаят такива трикове, че ги правят като нови или почти, а отвътре са от гнили ябълки нагоре( не казвам, че няма ИЗОБЩО, ама е игла в купа сено)...Избираш си уникален автомобил 8-ма Акорд да оплакне очите..Вкарай си от Германия автомобил, вярно може да има външни забележки по боята ама това са бели кахъри..Немеца не е мърляч, напротив, а щом си се ориентирал към този модел, тази година, значи си приготвил и кеш...това е е мнение..Сигурно ще се намери и някой да ме оспори. Съвет, търси си бензин! Тези издухани дизели на по 500 000км.. на прага на развалината и тези ремонти по сервизите от 1500лв+ не са оферта и нищо не печелиш.Успех с покупката, дано ме послушаш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, stany681 написа:

И там -о,ужас.Ходовата част - тропаща рейка,задни дискове и накладки за смяна,един шарнир..

 

Ясно, че тази бройка е била за боклука - би било чудесно ако пуснеш линк коя е и от коя автокъща, за да помогнеш на останалите търсещи. Но иначе на всички 8ци рейката се разтропва (има тема за това) - не е опасно, не е и прекалено неприятно - тропа, но не много. Шарнир наскоро сменях преден - 40лв е. Дискове и накладки са консуматив, няма смисъл да се коментират, особено на автоматик ще сменяш на всеки 30 000км ако караш повече градско. На фона на цената на такъв автомобил, тия неща дори не си струва да се споменават.

 

Но ако има проблеми с агрегата, еърбези или електроника, бягай далеч (и докладвай), поне ако я купи някой да може да прави голям пазарлък - коли с толкова сериозни проблеми ги изкупуват на 50-60% от цената на която се продават накрая...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, BlueDream4 написа:

ТОЧНО ТАЗИ Е !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, BlueDream4 написа:

Колега, вземи се разрови в мобилеДе...В тази наша бедна държава и тези овълчили се автоджамбази, какво очакваш, нали вкарват най-големите боклуци и знаят такива трикове, че ги правят като нови или почти, а отвътре са от гнили ябълки нагоре( не казвам, че няма ИЗОБЩО, ама е игла в купа сено)...Избираш си уникален автомобил 8-ма Акорд да оплакне очите..Вкарай си от Германия автомобил, вярно може да има външни забележки по боята ама това са бели кахъри..Немеца не е мърляч, напротив, а щом си се ориентирал към този модел, тази година, значи си приготвил и кеш...това е е мнение..Сигурно ще се намери и някой да ме оспори. Съвет, търси си бензин! Тези издухани дизели на по 500 000км.. на прага на развалината и тези ремонти по сервизите от 1500лв+ не са оферта и нищо не печелиш.Успех с покупката, дано ме послушаш.

Аз определено търся бензин, но до 15000 тази е единствената: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11529078704870649&slink=7e58h7

На картинки е ОК, на живо е с ред външни и вътрешни забележки.А аз държа много на това; не че не държа и на други работи :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Veseliq написа:

 

Ясно, че тази бройка е била за боклука - би било чудесно ако пуснеш линк коя е и от коя автокъща, за да помогнеш на останалите търсещи. Но иначе на всички 8ци рейката се разтропва (има тема за това) - не е опасно, не е и прекалено неприятно - тропа, но не много. Шарнир наскоро сменях преден - 40лв е. Дискове и накладки са консуматив, няма смисъл да се коментират, особено на автоматик ще сменяш на всеки 30 000км ако караш повече градско. На фона на цената на такъв автомобил, тия неща дори не си струва да се споменават.

 

Но ако има проблеми с агрегата, еърбези или електроника, бягай далеч (и докладвай), поне ако я купи някой да може да прави голям пазарлък - коли с толкова сериозни проблеми ги изкупуват на 50-60% от цената на която се продават накрая...

Така е, съгласен съм. Проблемите по ходовата част( рейката например) е ясно, че тропа. Имах преди Акорд, по-стар, същата работа беше...Но това, че внезапно не поиска да запали, смая някак хората в Бултрако. Мислеха да не е имобилайзер, но не беше.Уви. Не запомних какво ми изредиха какво може да е евентуално, но все сериозни неща май бяха - помпи, клапани или Бог знае какво още../Просто плачела за сериозен ремонт.

Колата се продава не от автокъща; в Мобиле е само една такава бяла; няма начин да се сгреши.Отделно и няма задните пластмасови подкалници, нещо съвсем леееко е правено на десния праг долу, почти козметично струва ми се; лявото огледало е спукано на няколко места. Иначе е кукла отвсякъде. Ама , само кукла и дотам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@stany681,

С бързане рискуваш да попаднеш на нечитав екземпляр и да останеш разочарован.

Ако се заредиш с търпение, ще дочакаш твоята кола.

Аз моя Акорд го "дебнах" 8-9 месеца във всякакви сайтове. Имах и уговорка с един колега от форума да ми търси читав екземпляр, но и при него, който само с това се занимава, нямаше нищо няколко месеца. Така, след дълго търсене ,случайно видях обявата в autoscout и с помощта на познат, който живее в Швейцария, и отиде отиде и да го види на място, се случиха нещата. И пак си беше чист късмет.

След като купих моята, следя от чисто любопитство обявите от Швейцария и, за две годни излязоха само 2бр. на цена на цена под 7хил. франка и в добро състояние, а според мен за да се впишеш в твоя бюджет от 15 хил., трябва да търсиш до тези пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, romborak написа:

@stany681,

С бързане рискуваш да попаднеш на нечитав екземпляр и да останеш разочарован.

Ако се заредиш с търпение, ще дочакаш твоята кола.

Аз моя Акорд го "дебнах" 8-9 месеца във всякакви сайтове. Имах и уговорка с един колега от форума да ми търси читав екземпляр, но и при него, който само с това се занимава, нямаше нищо няколко месеца. Така, след дълго търсене ,случайно видях обявата в autoscout и с помощта на познат, който живее в Швейцария, и отиде отиде и да го види на място, се случиха нещата. И пак си беше чист късмет.

След като купих моята, следя от чисто любопитство обявите от Швейцария и, за две годни излязоха само 2бр. на цена на цена под 7хил. франка и в добро състояние, а според мен за да се впишеш в твоя бюджет от 15 хил., трябва да търсиш до тези пари.

Абсолютно съм съгласен с теб. ''Дебнене'' си трябва, за съжаление ще ми е сложно с познат в Швейцария или нещо подобно.Като чета тук, оставам с впечатление, че 90% от движещите се Акорди са вкарани по начин, сходен на описания от теб и тук , в България, е сложно и/или невъзможно да се намери нещо добро.Действително , приличен Акорд там е не по-малко от 7000 франка и близо до акъла е, че тези тук са не добри...Затова и минавам към гледане на дизели, където сигурно важи същото.А и аз нямам опит с дизели, та задачата е сложна.Но пък и да карам всяка харесана кола в Бултрако, е абсурд . Остана една в Пловдив, дизел, мисля и нея да видя.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11528220519746577&slink=7e727s

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526980987580478&slink=7e727s

Една и съща кола. Писах на дилъра на Хонда в Швейцария ,откъдето е купена -  нямам отговор.

За съжаление, нямам много време, защото продадох моя Авенсис и по принуда се движа на жена ми с Фрилендъра :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...