Jump to content
Veseliq

Тема за обсъждане на автомобили (Акорд) от обяви!

Recommended Posts

Това изпълнение с дистроника и този волан е много рядко. За мен джантите и генерацията не са фактор, дори напротив. Бих бил по-предпазлив. За тези пари трябва поне сервизна изтория да има. В противен случай се дават пари и хвърляш боб.. квото се падне.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Понеже ми предстои покупка на Хонда Акорд 07ген. искам да Ви попитам дали някой е ходил да гледа тази:

 

http://www.cars.bg/offer/c2117541

 

Държа колата да е 2.0 или 2.4 бенз, ако някой има добра оферта нека да ми пише на л.с.

 

Благодаря предварително и поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм от Бургас и съм я гледал тази кола - 0882280041 ми е телефона, обадете ми се, ако искате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ямболската предполагам, че ще е в добро състояние. Аз лично закупих моят акорд точно от колегата Tokio преди 3-4 седмици и мога да кажа, че съм доста доволен от колата. Когато купувах моята, ако не се лъжа, този акорд също беше там и го поогледах отгоре отгоре и изглеждаше добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

 

Нов съм във форума и кандидат фен на марката. Ще се радвам ако някой сподели мнение за тази обява : 

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11497369641727932&slink=3o2utb

 

 

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер изглежда автомобила,по-добре не питайте тук а звънете на човека:)).Добрите екземпляри заминават сравнително бързо.И двамата сте от София все пак :)),оглед няма да е проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

 

Нов съм във форума и кандидат фен на марката. Ще се радвам ако някой сподели мнение за тази обява : 

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11497369641727932&slink=3o2utb

 

 

Поздрави.

Можеш да ми звъннеш, ако имаш интерес към колата:)Обявата ще е активна още няколко дни 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На мен ми се вижда скъпичка за Акорд преди фейса...

Редактирано от Tokio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих избрал втората. Първо, че е регистрирана и е по-евтина и спестяваш пари от това и второ мисля, че видимо изглежда по-добре. А навигация винаги можеш да си купиш от морга и да си я монтираш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11482669824501761

 

 

 

 

За тази някой някакво мнение може ли да сподели?

Редактирано от велизар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интериора и екстериора изглеждат добре, а реставрирането им е по-скъпо и пипкаво занимание отколкото нещо по ходовата част.

Относно дизела предполагам си изчел всичко във форума и за всеки случай си заделил още някоя хилядарка. Естествено с тея джанти и "черното нещо" намазано по периферията им няма да караш дълго, но поне може да им вземеш прилични пари. Не стой зад монитора, а иди я виж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11482669824501761

 

 

 

 

За тази някой някакво мнение може ли да сподели?

 

 

Съвет при огледа..отдели внимание и я погледни отдолу !! Иначе изглежда много добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих и я гледах.Джантите естествено изчезват,твърде са големи.По принцип исках седан бензин ,но тази ми хареса чисто визуално.Не изглежда като останалите комбита.Двигателя работи тихо съединителя отдела долу,всичко на пръв поглед си работеше.Питам евентуално дали на вас нещо не ви е направило впечатление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм странно на дизела така ли е изрязано долу в дясно за въздуха или? нямаше ли отвори до халогена. Решетката е яка, ако си намеря такава бих си забил и аз :) Тая кола мисля от одавна седи или съм я виждал някъде в чуждите сайтове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих и я гледах.Джантите естествено изчезват,твърде са големи.По принцип исках седан бензин ,но тази ми хареса чисто визуално.Не изглежда като останалите комбита.Двигателя работи тихо съединителя отдела долу,всичко на пръв поглед си работеше.Питам евентуално дали на вас нещо не ви е направило впечатление.

Ако и върнеш заводските джанти, ще изглжеда като другите комбита...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели!

 

Фен съм на Хонда от изключително много време, а Хонда Акорд 8 ми е мечта от около 2-3 години насам...  :shifty:

 

Тъй като до скоро притежавах друг автомобил, а вече го продадох, сега определено съм се насочил към споменатия модел. Нямам търпение да стана ваш колега - затова и от известно време се ровя във форума всеки ден и се информирам относно модела, което пък ме зариби все повече по него :)

 

Пиша този пост за да попитам някой има ли мнение относно следната обява, а и самата автокъща - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11505641959128816&slink=4pn0fl

 

Всеки ден следя обявите, тази излезе преди няколко дена и има няколко неща, които ме карат да се замисля, първото е, че годината написана е 2012 а тогава вече има фейслифт. Това най-вероятно е датата на първа регистрация, но все пак и цената ѝ ми изглежда малко ниска ако наистина е около 2011г. (последната преди да почне фейслифта). Като цяло изглежда много запазена - ще ходя на място да я видя това е ясно, но просто исках съвет от вас, тъй като предната ми кола си я купих сам от Холандия и си я вкарах така, не съм купувал преди от България и тук знам че е изключително трудна задача избирането на автомобил, което може би ще налага и консултация с някой специалист.

 

Всяко ваше мнение и съвет е от огромна помощ!

 

Благодаря предварително!

 

Поздрави

Адриан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорда определено не е фейслифтов, но имайки в предвид, че гумичките на педалите не са еднакви, бих я разгледал много внимателно преди да реша дали да я купя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели!

 

Фен съм на Хонда от изключително много време, а Хонда Акорд 8 ми е мечта от около 2-3 години насам...  :shifty:

 

Тъй като до скоро притежавах друг автомобил, а вече го продадох, сега определено съм се насочил към споменатия модел. Нямам търпение да стана ваш колега - затова и от известно време се ровя във форума всеки ден и се информирам относно модела, което пък ме зариби все повече по него :)

 

Пиша този пост за да попитам някой има ли мнение относно следната обява, а и самата автокъща - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11505641959128816&slink=4pn0fl

 

Всеки ден следя обявите, тази излезе преди няколко дена и има няколко неща, които ме карат да се замисля, първото е, че годината написана е 2012 а тогава вече има фейслифт. Това най-вероятно е датата на първа регистрация, но все пак и цената ѝ ми изглежда малко ниска ако наистина е около 2011г. (последната преди да почне фейслифта). Като цяло изглежда много запазена - ще ходя на място да я видя това е ясно, но просто исках съвет от вас, тъй като предната ми кола си я купих сам от Холандия и си я вкарах така, не съм купувал преди от България и тук знам че е изключително трудна задача избирането на автомобил, което може би ще налага и консултация с някой специалист.

 

Всяко ваше мнение и съвет е от огромна помощ!

 

Благодаря предварително!

 

Поздрави

Адриан

 

По номер на рамата трябва да излезе коя година е произведена колата.

 

Изглежда евтиничко да е 2012-та, но ако е, трябва да си отговрим на въпроса "Защо Италианеца е решил да я продаде тази кола".

 

Вероятно DPF е започнал да прави проблеми, може би и съединителя да трябва да се сменя, а може и нищо да й няма. Питай ги за тест драйв и за проверка в сервиз.

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда евтиничко да е 2012-та, но ако е, трябва да си отговрим на въпроса "Защо Италианеца е решил да я продаде тази кола".

 

Вероятно DPF е започнал да прави проблеми, може би и съединителя да трябва да се сменя, а може и нищо да й няма. Питай ги за тест драйв и за проверка в сервиз.

 

Поздрави

 

Напълно подкрепям колегата. С ниска цена се гони бърза продажба, защо?

Виж колата на живо, направи си сметка.

Снимай няколко печата от сервизната книжка, там има телефони, също и рамата. Ако нямаш познат, отиди в агенция с италиански. За 10мин ще направят няколко обаждания и ще разбереш истината за история и дали изобщо има истина. Така няма да има вече чуденки по истинността на историята и километрите. Тогава ще може по-трезво да прецениш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички!

 

Тази седмица ако ми остане време ще проверя на място

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти (на 99%) съм сигурен, че някой я беше пуснал във форума.. ама сега не мога да открия темата.. може пък и да греша..

Като я гледам и се питам защо нямаше такива коли като бях младеж :) Налагаше ми се да се фръцкам с форд 82 набор :)

А сега като одъртях не ми се кара кола със спортно окачване, къси скорости, правена музика и т.н. Инак изглежда супер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Почти (на 99%) съм сигурен, че някой я беше пуснал във форума.. ама сега не мога да открия темата.. може пък и да греша..

Като я гледам и се питам защо нямаше такива коли като бях младеж :) Налагаше ми се да се фръцкам с форд 82 набор :)

А сега като одъртях не ми се кара кола със спортно окачване, къси скорости, правена музика и т.н. Инак изглежда супер :)

 

 

аз съм с 2 деца и много ми хареса утре ще го гледам дано да не се разочаровам

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Почти (на 99%) съм сигурен, че някой я беше пуснал във форума.. ама сега не мога да открия темата.. може пък и да греша..

Като я гледам и се питам защо нямаше такива коли като бях младеж :) Налагаше ми се да се фръцкам с форд 82 набор :)

А сега като одъртях не ми се кара кола със спортно окачване, къси скорости, правена музика и т.н. Инак изглежда супер :)

 

 

аз съм с 2 деца и много ми хареса утре ще го гледам дано да не се разочаровам

 

 

Вярно ,че имаше такава тема .И аз не си спомням как и е заглавието .Помня само ,че човекът казваше ,че внася Хонди от Франция и Швейцария .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето.. намерих.. знаех си аз.. и с жените съм така.. като видя нещо красиво и го помня дълго :)

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=105130

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако иде реч за сребристия 2.4 Муген Акорд, да добавя че колцата изглежда прилично, но само и хвърлих 1 око набързо. Намира се във Вършец и имат сервиз с подемник, където може обстойно да се огледа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз освен, Муген решетката и спортното окачване ,не виждам никаква друга разлика от обикновен type s.Без да правя реклама,защото не познавам собственика, тази обява http://www.cars.bg/offer/c2305820 изисква много повече внимание ,понеже е екзекютив с ръчни скорости спортно окачване хубави 17-ски допълнителни добавки на броните освен това е със светлия салон което за мен придава доста по-уютен интериор.Ако трябваше сега да избирам седан и имах парите не бих се замислил изобщо.Най-добрата на пазара в момента е тази и се чудя как още седи, което може да е основано на някакъв проблем с колата,но аз лично бих я погледнал задължително.

Редактирано от Shorty
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз освен, Муген решетката и спортното окачване ,не виждам никаква друга разлика от обикновен type s.Без да правя реклама,защото не познавам собственика, тази обява http://www.cars.bg/offer/c2305820 изисква много повече внимание ,понеже е екзекютив с ръчни скорости спортно окачване хубави 17-ски допълнителни добавки на броните освен това е със светлия салон което за мен придава доста по-уютен интериор.Ако трябваше сега да избирам седан и имах парите не бих се замислил изобщо.Най-добрата на пазара в момента е тази и се чудя как още седи, което може да е основано на някакъв проблем с колата,но аз лично бих я погледнал задължително.

Моя е друже, колата е отлична и все още не е продадена само и единствено, зашото не обичам някой да се подиграва на трудът ми и да ми се лигави с предложения, на които всеки би се изсмял.

Имал съм 3 такива хонди и достатъчно други японски коли са ми минали през ръцете, като да знам какво да гледам, като купувам кола.

Тази конкретно е много, ама много хубава :)

Предишните 2:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=99146

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=98859

Редактирано от dido dobrev
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е 5 скоростен дизел, ексекутив(фул  екстри) + навигация, която за съжаление не може да се ползва в източна Европа. Колата има не малък пробег, визирайки изтритите бутоните за автопилота на волана.

Предвид същите бутони, много е вероятно колата да е от 2004г., а не 2005г както е посочено в обявата (2005г. Акорд излиза с подсветка на тези бутони, а тези с изтриващата се боя не са от този тип).

Липа на предната броня е много вероятно да не е оригинален, предвид не стандартния начин на укрепване.

Не мисля, че може да се направи по-подробно описание, поради липсата на повече и по-добри снимки, но въпреки това имам съмнение, че външното ляво стопче не е от тази кола. 

Цената е висока, за същите пари (дори и за по-малко) бих взел фейслифта след 2006, дори и да не е с фул екстри.

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начина на снимане (няма 1 снимка, на която колата да се вижда изцяло) плюс неграмотността на продаващия биха ме отказали въобще да гледам обявата. Доста мърлява ми се вижда като цяло.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...