Jump to content
dimitrov_83

Съвет за покупка на CR-v

Recommended Posts

Защото не знам немски, а немеца май не знае английски. Както и да е - до склад на Габко в Германия цената на доставката е около 7-8€, при тегло на фаровете около 5-6 кг ( не съм сигурен колко точно тежат) ей ти още 20 лв. После от склад на Габко в България до Бургас също ще трябва куриер. :)

 

Sent from my TSD Octa A0520P using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм получавал с ДиЕич ел фотоапарат-професионален, доставиха го до пощенския клон до нас, нямаше никакви проблеми, а и можеш да си ги следиш, 30 евро е добре като цена за доставка до вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не им пиша обяснения. Дал съм адрес - пращат там, получавам тук. Както и да е, после ще изчистя offtopic-a. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, докъде я докарах - фаровете пристигнаха, но без никакви аксесоари по тях (гумени маншони, стойки за крушките - H1, и единия има някакви капки мазна течност отвътре, та се чудя докато е разхвърляно всичко как да го изчистя). Свалих бронята и единия фар, поставих новия - пасва точно по конзолите. Моторчето за реглаж на фаровете също пасва. Остава да преправя малко инсталацията, защото новите са H1, не мисля че ще е голям проблем това. По - голямата чуденка ми идва от липсата на конзоли със крачета за минуса или плюса (при мен светлините се превключват през минуса). Не знам дали мога да намеря лесно отнякъде или трябва да ги правя :)

 

Sent from my TSD Octa A0520P using Tapatalk

c3304caad85ae7829bd947357d98d4f4.jpg

Редактирано от Georgiev crv
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не видиш дали твойте стари фасунки не влизат в новите дупки, би трябвало. и д аси ползваш всичко твое старо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става - оригиналните на cr-v 2002 ÷2004 са H4, а новите фарове, които слагам са със H1, крушките са съвсем други и рефлектора има отвор колкото да минат. А те са значително по-малки. Освен това са по две крушки на фар, докато H4 е една за къси и дълги. Ще ги снимам, за да стане по - ясно. Може би е време наистина да се отдели това във друга тема, защото станаха сума ти постове само за фарове :)

 

Sent from my TSD Octa A0520P using Tapatalk

 

Редактирано от Georgiev crv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, не знам колко тънко си ги взел тея фарове на старо, дано да си заслужават филма. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

110 лв ми излезе всичко с транспорта , мисля че е добре цената.

 

Sent from my TSD Octa A0520P using Tapatalk

 

Редактирано от Georgiev crv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да допълня, че днес падна голямо рязане на брони - фара на фейса е по - голям със няколко милиметра отдолу, но те стигнаха за да достигнем нови висоти във псувните. В крайна сметка ги натаманихме, но да се знае - не стават. Конзолите съвпадат до милимунда, обаче като наложиш бронята се надига (фара) и капака на двигателя не ляга плътно. С макетния нож и... станаха нещата, ама деня си отиде набързо.

 

Sent from my TSD Octa A0520P using Tapatalk

 

 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По нататък ще си намериш фейслифтова броня и вече ще  си с по нова кола :plane:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна се канех да покажа резултата от смяната на фаровете със такива от фейслифта :)e7d1a9cea837d97de7406af3413fc2bc.jpg

 

Sent from my TSD Octa A0520P using Tapatalk

 

 

Редактирано от dindin
Малко css за завъртане на снимката
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...